Uwaga: UFC 223 zakończyło się, jednak Mcgregor vs Khabib zyskuje w tym roku sporo szumu. Możesz oglądać Mcgregor vs Khabib na żywo online.

UFC 223 jest w stanie zaskoczyć fanów UFC niesamowitą ekscytującą jazdą i starciem najlepszych tytanów na świecie w najpopularniejszym turnieju mieszanych sztuk walki w branży. Przy całej adrenalinie fani UFC obserwują, jak ich ulubieni wojownicy walczą w Octagonie.

Ale czy jest lepszy sposób na oglądanie meczów UFC 223 online niż Kodi? Po prostu nie ma. Możesz złapać wszystko Mecze UFC 223 na żywo online za darmo w Kodi Sports. Będziesz zaskoczony, jak łatwo możesz oglądać ufc 223 bez kabla na Kodi. Więc czytaj dalej, aby się dowiedzieć. Ale zanim przejdziesz dalej, podana jest konferencja prasowa Khabib kontra Holloway przed walką.

Jak oglądać UFC 223 w Kodi Free Live Online bez kabla

Istnieją inne, prostsze i bardziej opłacalne sposoby przesyłania strumieniowego wydarzenia UFC 211 w Internecie. Ponieważ nie wymaga identyfikatora ani hasła do przesyłania strumieniowego na żywo, ta metoda może brzmieć nielegalnie. Internet jest przepełniony takimi dodatkami UFC 211 Kodi, ale potrzeba prawdziwego geniuszu, aby oddzielić dodatek, który działa w pełni bez żadnych złych linków od tych, które są przepełnione złymi linkami.

Po przejrzeniu różnych dodatków Kodi dla UFC 211, które mogą być niezawodne i w pełni funkcjonalne, wyodrębniliśmy 3 najlepsze dodatki Kodi dla dodatków UFC 223 Kodi wraz z ich kanałami, z których można oglądać UFC 223 na żywo.

Poniżej znajdują się geograficznie ograniczone dodatki Kodi do Stream Live UFC 223.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (zainstaluj na Kodi)
 3. ProSport

CTA UFC

Jak oglądać walkę UFC 223 na Kodi przy użyciu ProSport Kodi Addon

Dodatek ProSport Kodi można zainstalować z repozytorium SuperRepo. Wykonaj podane czynności, aby zainstalować dodatek do oglądania UFC 223 na Kodi.

 1. Zainstaluj Repozytorium SuperRepo
 2. Od Ekran główny Kodi, przejdź do ustawień (ikona koła zębatego)
 3. Kliknij Menedżer plików
 4. Kliknij Dodaj źródło dwukrotnie (lewa strona)
 5. Pod „Wprowadź ścieżki lub wyszukaj lokalizacje multimediów”Wprowadź dokładny adres: http://srp.nu
 6. Wprowadź nazwę tego źródła mediów jako Super Repo
 7. Iść do Dodatki
 8. Kliknij Moje dodatki
 9. Kliknij na elipsy (..) na górze
 10. Wybierz zainstaluj z Plik zip
 11. Znajdź swój Folder SuperRepo i kliknij na to
 12. Kliknij na Wersja Kodi masz (np. Jarvis, Krypton)
 13. Wybierz Repozytoria
 14. Kliknij superrepo
 15. Kliknij plik zip: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x oznacza numer wersji, który może się zmieniać w czasie)
 16. ProSport jest teraz zainstalowany

Jak oglądać Khabib kontra Holloway na Kodi Krypton w wersji 17.6 i niższej

 1. Uruchom Kodi
 2. Kliknij Dodatki
 3. Teraz kliknij Instalator pakietów (pole) ikona w lewym górnym rogu
 4. Stamtąd wybierz Zainstaluj z repozytorium
 5. Kliknij Dodatki wideo
 6. Znajdź DAZN z listy dodatków i kliknij na nią
 7. Wybierz Zainstaluj i poczekaj na Dodatek Włączone powiadomienie o wyskakującym okienku
 8. Wróć do pulpit
 9. Następnie kliknij Dodatki Dodatki wideo i wybierz DAZN
 10. Zaloguj się do dodatku i oglądać Joshua vs Parker na Kodi za darmo

Dany dodatek działa tylko w kilku krajach, ponieważ jest to dodatek ograniczony geograficznie, dlatego musisz upewnić się, że skonfigurowałeś Kodi VPN.

Jak oglądać UFC 223 Walcz legalnie na Kodi przy użyciu UFC Fight Pass

Możesz złapać wszystkie mecze UFC 223 za pośrednictwem oficjalnego źródła, tj. Dodatku UFC Fight Pass. Ten legalny dodatek Kodi dla ufc jest przeznaczony dla użytkowników Internetu, którzy są już płatnymi subskrybentami marki UFC. W ten sposób użytkownicy UFC mogą legalnie transmitować na żywo walki UFC.

Zanim zaczniesz instalować dodatek UFC Fight Pass Kodi, musisz pobrać repozytorium Portse na swoje urządzenie, a stamtąd możesz bezpośrednio połączyć je z urządzeniem Kodi. Aby zainstalować UFC Fight Pass na Kodi, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Uruchom Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij ikonę małego pudełka umieszczoną w lewym górnym rogu > Zainstaluj z pliku zip > Przejrzyj plik zip pobrany przed rozpoczęciem instalacji > Poczekaj, aż dodatek zostanie włączony.jak zainstalować ufc Fight Pass na Kodi
 2. Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium dodatków Portse > Dodatki wideo > Karnet UFC Fight Pass > zainstalować.jak dodać karnet walki ufc
 3. Poczekaj, aż dodatek zostanie zainstalowany.jak legalnie oglądać ufc 211 na kodi
 4. Aby otworzyć dodatek, przejdź do ekranu głównego > Dodatek > Dodatek wideo > Karnet UFC Fight Pass > Wstaw identyfikator i hasło > Cieszyć się!

Jak odblokować dodatek UFC Fight Pass i oglądać UFC 211 za pomocą VPN

Pomimo ogromnej popularności tego wydarzenia, UFC PPV jest emitowany tylko w określonych krajach i na określonych kanałach. Oznacza to, że jeśli nie mieszkasz w żadnym kraju, w którym UFC nie ma autoryzacji, to masz niewielką szansę na oglądanie wydarzenia na żywo, pomimo posiadania legalnej przepustki.

Tak się składa, że ​​mamy również rozwiązanie tego problemu. Nadal możesz transmitować na żywo wydarzenie UFC 223 w dowolnym miejscu na świecie dzięki Kodi VPN. Ta VPN odblokowuje ograniczenia geograficzne i pozwala oglądać akcję na żywo z wyjątkową wygodą.

Podsumowując

Pozostały tylko 2 dni do rozpoczęcia UFC 211, internauci mogą zastanawiać się, jak przesyłać strumieniowo walki UFC 211 na swoim urządzeniu. Dodatek UFC 211 Fight Pass Kodi to jeden ze sposobów legalnego przesyłania strumieniowego walk UFC 211, które wymagałyby twojego identyfikatora i hasła. Jeśli jednak chcesz znaleźć dodatek ufc 211 Kodi, w którym nie będziesz proszony o niezbędne dane do logowania, nadal oglądasz walki UFC 223 z dodatkami cCloud, Evolve, VidTime i Castaway Kodi dla UFC 223.

W przypadku jakichkolwiek zapytań i sugestii prosimy o komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me