Szukasz bezproblemowej opcji przesyłania strumieniowego wydarzenia głównego UFC 235 na żywo za darmo? Następnie przejrzyj nasz przewodnik i zobacz, jak możesz łatwo oglądać Jones kontra Smith na Kodi. Ciesz się pełną imprezą UFC na żywo na Kodi dzięki niesamowitym dodatkom Kodi, które zapewniają transmisje HD jednym kliknięciem.

Jon Jones wrócił do ośmiokąta na UFC 232 z hukiem po 15-miesięcznym zawieszeniu. Zmierzył się z Alexandrem Gustafssonem i utrzymał mistrzostwo wagi ciężkiej UFC. Teraz jest gotowy do obrony swojego tytułu przed Anthonym „Lionheartem” Smithem 2 marca na UFC 235 w Las Vegas, NV.

Anthony Smith jest świetnym napastnikiem i szybki w ośmiokącie, o czym Jones powinien pamiętać. Jednak Jiu-Jitsu Jona Jonesa i kombinacja boksu z pewnością mu się przydadzą. Gra naziemna Smitha jest słaba, ponieważ nie jest zbyt dobrym grapplerem, ale gra naziemna Jonesa jest silna, co może powodować pewne problemy dla Smitha.

Obaj zawodnicy wspięli się na szczyt i pozostali pokorni przez całą karierę. Nawet na konferencji prasowej UFC 235 obaj ci bojownicy mieli dla siebie pełne szacunku uwagi, które pokazują ich dojrzałość.

Livestream UFC 235 na Kodi

To będzie piekielna walka i nie możesz sobie pozwolić na jej pominięcie. Jeśli masz problemy z transmisją lub szukasz sposobu na bezpłatną transmisję strumieniową na żywo, najlepszą dostępną opcją jest Kodi.

LAS VEGAS, NEVADA – 31 STYCZNIA: podczas konferencji prasowej UFC 235 w teatrze Davida Copperfielda w MGM Grand 31 stycznia 2019 r. W Las Vegas, Nevada.

Kodi ma jedne z najlepszych dodatków do parowania sportów walki na żywo bez żadnych opłat. Jednak przesyłanie strumieniowe w Kodi bez VPN może być ryzykowne, ponieważ dodatki zapewniające bezpłatne transmisje są czasami przedmiotem piractwa. Dlatego lepiej być bezpiecznym niż przykro, skorzystaj z niezawodnej usługi VPN, aby chronić swoją prywatność.

Są dedykowani najlepsi dostawcy Kodi VPN, tacy jak PureVPN, który ma dedykowany dodatek Kodi. Pozwala to użytkownikom cieszyć się transmisją strumieniową za pomocą Kodi bez żadnych problemów z łącznością. Ponadto, przesyłając strumieniowo dodatki Kodi i będąc podłączonym do serwera VPN, możesz cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym, ponieważ serwery te mają zwiększoną prędkość pobierania i wysyłania.

pobierz kodi VPN VPN

Jak oglądać Jon Jones kontra Anthony Smith na Kodi Krypton 17.6

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia Ikonajak oglądać ufc 235 na kodi
 2. Kliknij na Plik Menedżer opcja > Kliknij dwukrotnie Dodajźródło opcja > Otworzy się okno dialogoweKodi Addon dla ufc 235
 3. Kliknij <Żaden> i wprowadź to URL http://onenation.info/Repo/ > Kliknij dobrze. Nazwij to źródło multimediów jako „Jeden naród” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogoweoglądać ufc 235 na krypton 17.6
 4. Wróć do głównego menu Kodi i kliknij Dodajons patkarepozytorium kodi ufc235
 5. Kliknij na Pudełko Ikona z lewego górnego roguoglądać ufc 235 na planecie mma
 6. Wybierz zainstalować od Zamek błyskawiczny plik opcjaKod zip dla Jones kontra Smith
 7. Przewiń listę i kliknij Jeden Naród > Kliknij onenation-1.0.5.zip i czekaj na powiadomieniejedno repozytorium narodowe do oglądania ufc na kodi
 8. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn opcja pliku > Przewiń listę w dół i wybierz Repozytorium jednego naroduJak oglądać Smith vs Jones na Kodi Leia 18
 9. Iść do Dodatki wideo teczka > Wybierz Oszustwo > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

Jak oglądać UFC Jon Jones kontra Anthony Smith na Kodi FireStick

Jak oglądać Smith vs Jones na Kodi Leia 18

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ustawienia
 2. otwarty Plik Menedżer opcja > Kliknij dwukrotnie Dodajźródło opcja > Pojawi się okno dialogowe
 3. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknij dobrze. Nazwij to źródło jako „Kodil” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze jeszcze raz
 4. Wróć do ekranu głównego > Kliknij Dodajons
 5. Kliknij na Pudełko Ikona z lewego górnego rogu
 6. Kliknij na zainstalować od Zamek błyskawiczny opcja pliku
 7. Przewiń listę i kliknij Kodil > Kliknij kodil-1.3.zip i czekaj na powiadomienie
 8. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn opcja pliku > Wybierz Repozytorium Kodil z listy
 9. otwarty Dodatki wideo teczka > Wybierz Planeta MMA > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

Jak oglądać UFC Jon Jones kontra Anthony Smith na Kodi FireStick

Aby obejrzeć to główne wydarzenie w FireStick za pośrednictwem Kodi, musisz najpierw zainstalować Kodi w FireStick. Po zainstalowaniu Kodi wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Kodi na Fire Stick
 2. Otwórz Opcje programisty > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Następnie postępuj zgodnie z procedurą przedstawioną powyżej dla Kodi Krypton lub Kodi Leia, obie są podobnymi procedurami, ale mają różne dodatki.

Wniosek

Walka ma się odbyć w najbliższą niedzielę, ale szum osiągnął szczyt i będzie rosnąć z upływem czasu. Upewnij się, że twoje systemy są przygotowane do transmitowania wydarzenia na żywo i obserwuj tę intensywną walkę, gdy obaj tyrani przebijają się nawzajem.

Obaj są udekorowanymi wojownikami i zyskali doskonałą reputację w branży sportów walki. To dlatego wiele osób twierdzi, że tak się dzieje raz w życiu.

Przesyłanie strumieniowe za pomocą Kodi nie jest skomplikowaną sprawą i na pewno będziesz mieć wspaniałe wrażenia strumieniowe dzięki wyżej wymienionym dodatkom Kodi. Miliony ludzi polegają na Kodi w zakresie transmisji strumieniowych na żywo, a Kodi nikogo nie zawodzi. Niemniej jednak posiadanie dostawcy VPN jest wysoce zalecane dla bezpiecznego przesyłania strumieniowego.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me