Czy jesteś fanem UFC i szukasz dostępnych opcji oglądania UFC 235 na żywo w Internecie?

Cóż, nie mów nic więcej! Mamy wszystko dla Ciebie.

Przejrzyj ten przewodnik, wybierz lepszą opcję przesyłania strumieniowego, która wydaje się dla Ciebie wykonalna, i dostroić się, aby zobaczyć ostrą akcję MMA.

UFC 235 Miejsce i data walki

Ośmiokąt dla UFC 235 zostanie podpalony 2 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. Do tej pory T-Mobile Arena, w tym walka Khabib vs McGregor, która była największą walką w zeszłym roku, gościła 10 wydarzeń UFC.

UFC 235 Czas walki w różnych strefach

UFC 235 rozpocznie się o 11:15 GMT, podział kart walki wygląda następująco:

Wczesna wstępna karta23.15 GMT
Karta wstępna1:00 GMT
Początek karty głównej3:00 GMT

Jeśli śledzisz czas EST lub PT (który zwykle następuje w USA), możesz obejrzeć walkę na żywo w następującym czasie:

Wczesna wstępna karta15:15 PT lub 18:15 ET
Karta wstępna17:00 PT lub 20:00 ET
Początek karty głównej19.00 PT lub 22.00 ET

Jak oglądać UFC 235 Jon Jones kontra Anthony Smith Online bez kabla

Oglądanie wydarzeń sportowych na żywo w telewizji wydaje się być tak staromodne, jak cały świat przesuwa się w kierunku strumieniowania online. Istnieje wiele opcji przesyłania strumieniowego online, dlatego warto wybrać telewizję kablową. Przecinanie sznurka to nowy trend i najwyższy czas, abyś się nim zajął.

Możesz wybrać różne usługi, takie jak Hulu, Amazon Prime, Sling TV itp., Które zapewniają opcje transmisji strumieniowej na żywo. Poza tym możesz również zarejestrować się na platformie internetowej ESPN i transmitować to wydarzenie PPV na żywo, ponieważ są oni oficjalnymi nadawcami UFC 235.

Przesyłanie strumieniowe online jest zawsze wygodne, ponieważ nie dałeś się przykleić do telewizora i możesz oglądać wszystko, gdy jesteś w ruchu bez kabla. Kolejną wielką korzyścią, z której możesz cieszyć się przesyłaniem strumieniowym bez kabla, jest to, że wiele internetowych platform strumieniowych ma również aplikacje mobilne, co pozwala na łatwy dostęp do treści.

Jak oglądać UFC 235 Jones vs Smith w USA na żywo

Ludzie mieszkający w USA mają szansę obejrzeć to wydarzenie na żywo w T-Mobile Arena, ale liczba miejsc jest oczywiście ograniczona. W każdym razie możesz nadal transmitować to wydarzenie na żywo, bez udawania się do Las Vegas w biurze lub w domu.

ufc na espn + w Stanach Zjednoczonych

Oglądaj UFC na ESPN + w USA

UFC 235 to wydarzenie płatne za obejrzenie, a ESPN Plus będzie je transmitować. Dlatego też subskrybuj usługę ESPN Plus lub zamów to wydarzenie Pay per View, kontaktując się z usługodawcą. Poza tym możesz także zdobyć UFC Fight Pass i oglądać walkę na żywo na oficjalnej platformie UFC. Aby oglądać UFC na ESPN + poza USA, połącz się z VPN i wybierz US IP w celu odblokowania ESPN+.

Uzyskaj VPN

Aby dowiedzieć się więcej o innych opcjach przesyłania strumieniowego online za pomocą PPV, sprawdź opcje UFC 235 Fight Pay Per View.

Jak oglądać UFC 235 Tyron Woodley vs. Kamaru Usman w Kanadzie na żywo

Niestety, główne wydarzenie nie będzie dostępne na antenie za pośrednictwem jakiegokolwiek nadawcy, ponieważ zwykle jest dostępne dla innych wydarzeń UFC, ponieważ jest to walka o płatność za obejrzenie.

stream ufc w Kanadzie

TSN Streams UFC w Kanadzie

Możesz jednak oglądać walki o karty wstępne na żywo w TSN (The Sports Network).

Z drugiej strony wypróbuj opcje przesyłania strumieniowego online dostępne dla transmisji strumieniowej na żywo z UFC 235, takie jak oficjalna platforma UFC lub ESPN+.

Jak streamować UFC 235 w Australii na żywo

Australijczycy mogą kupić wydarzenie Pay per view od Main Event, które jest doskonałym dostawcą transmisji online dla wszystkich sportów walki na żywo. Plan Main Event można kupić za 54,95 $ i możesz zdecydować, czy chcesz transmitować go na Foxtel, czy na Optus TV.

Oglądaj UFC 235 Tyron Woodley vs. Kamaru Usman na żywo w Wielkiej Brytanii

Eleven Sports było oficjalnym nadawcą wydarzeń UFC w Wielkiej Brytanii, ale po zakończeniu umowy z UFC BT sport zostało oficjalnym partnerem.

BT Sport transmituje UFC w Wielkiej Brytanii

Przesyłaj strumieniowo UFC w Wielkiej Brytanii przez BT Sports

Dlatego brytyjscy fani sportów walki mogą oglądać główne wydarzenie na żywo w BT Sport. Jedną z najlepszych rzeczy w BT Sport jest to, że użytkownicy mogą również transmitować transmisję na żywo za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na Androida, Windows i iPhone’a.

Aby przesyłać strumieniowo UFC na BT Sports poza Wielką Brytanią, połącz się z VPN, aby zapewnić płynne przesyłanie strumieniowe.

Uzyskaj VPN

Najtańszy sposób na obejrzenie Anthony’ego Smitha vs Jon Jones Fight

UFC 235 to wydarzenie Pay per View, a do transmisji strumieniowej na żywo będziesz musiał kupić jego usługę. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na sporą opłatę abonamentową, dlatego znalazłem najtańszy sposób na oglądanie UFC 235. Aby obejść to obejście, obejrzyj tę pracę i obejrzyj Smitha i Jonesa na PPV.

Bilety na UFC 235

Ci z was, którzy chcą pojechać do Las Vegas w stanie Nevada, aby obejrzeć tę walkę na żywo w T-Mobile Arena, zarezerwuj nasze bilety online z następujących stron:

 1. Oficjalna strona UFC
 2. Axs.com
 3. Żywe siedzenia
 4. Seat Geek
 5. UFC VIP Experience

Karty walki UFC 235

ufc 235 główna karta walki 2019

Karta główna UFC 235

Karta wstępnego UFC 235 2019

Karta UFC 235 Prelim

wczesna karta wstępna

UFC 235 Early Prelim Card

Jak oglądać Jon Jones kontra Anthony Smith UFC 235 na Kodi

Pomimo tego, że jest to impreza Pay Per View, fani mogą cieszyć się darmowymi transmisjami na żywo UFC 235 na Kodi. Najlepszą rzeczą w Kodi jest to, że zapewnia użytkownikom możliwość strumieniowego przesyłania prawie wszystkiego, co jest płacone, bez wydawania ani grosza.

Aby zobaczyć, jak transmitować wydarzenie na żywo na Kodi, wykonaj następujące kroki:

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ustawienia
 2. otwarty Plik Menedżer opcja > Kliknij dwukrotnie Dodajźródło opcja > Pojawi się okno dialogowe
 3. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknij dobrze. Nazwij to źródło jako „Kodil” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze jeszcze raz
 4. Wróć do ekranu głównego > Kliknij Dodajons
 5. Kliknij na Pudełko Ikona z lewego górnego rogu
 6. Kliknij na zainstalować od Zamek błyskawiczny opcja pliku
 7. Przewiń listę i kliknij Kodil > Kliknij kodil-1.3.zip i czekaj na powiadomienie
 8. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn opcja pliku > Wybierz Repozytorium Kodil z listy
 9. otwarty Dodatki wideo teczka > Wybierz Planeta MMA > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

LVTVV to nieoficjalne repozytorium Kodi, które usuwa treści z oficjalnych kanałów i źródeł sportowych. Dlatego korzystanie z VPN jest wysoce zalecane podczas uzyskiwania dostępu do strumieni UFC 235 na Kodi.

Uzyskaj VPN

Jak oglądać UFC 235 na Amazon FireStick

Amazon FireStick zmienił oblicze strumieniowania online od momentu wejścia na rynek. Różnorodność treści dostępnych za pośrednictwem Amazon FireStick i FireTV jest powodem, dla którego zyskał sobie dobrą reputację.

Możesz przesyłać strumieniowo UFC 235 na Amazon FireStick, pobierając oficjalną aplikację UFC dostępną w sklepie z aplikacjami Amazon. Zapewnia dostęp do wszystkich najnowszych meczów UFC i wydarzeń PPV w jakości HD. Jednak przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego musisz kupić abonament.

Jeśli szukasz opcji bezpłatnego przesyłania strumieniowego w Amazon FireStick, możesz to zrobić, instalując Kodi w FireStick i przesyłając strumieniowo za pośrednictwem dodatków Kodi. Oto metoda zrobienia tego:

 1. Zainstaluj Kodi na FireStick
 2. Otwórz aplikację Kodi na Fire Stick
 3. Otwórz Opcje programisty > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 4. Następnie postępuj zgodnie z procedurą przedstawioną powyżej, aby zainstalować dodatek Kodi i rozpocząć przesyłanie strumieniowe.

Oglądaj UFC 235 na Roku

Roku to także jedno z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń do strumieniowania dla osób kochających nieograniczone strumieniowanie online.

Roku obsługuje walkę UFC 235 na żywo w Internecie

Streamuj UFC na Roku

Roku może służyć do strumieniowego przesyłania filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych, sportów na żywo i wielu innych. Dlatego maniacy streamingowi korzystający z Roku mogą również oglądać UFC 235 na Roku za pośrednictwem następujących kanałów:

 1. Showtime PPV
 2. Telewizja amerykańska
 3. ESPN+

Użytkownicy będą musieli najpierw subskrybować te usługi, ponieważ są to usługi płatne, a jest to zdarzenie typu pay per view. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, że niektóre z tych kanałów mogą być ograniczone geograficznie i aby ominąć te ograniczenia geograficzne, użyj dostawcy VPN, który jest niezawodny do przesyłania strumieniowego.

Oglądaj UFC online za darmo

Freeloading to coś, co uwielbiają internauci, a jeśli planujesz oglądać UFC online za darmo, możesz wypróbować te linki do przesyłania strumieniowego:

 1. Boks Nowości Teraz telewizja
 2. Dopasuj telewizję
 3. Nieoficjalna YouTube UFC
 4. Walcz na żywo

Bezpłatne przesyłanie strumieniowe to świetna zabawa, ale może być dla Ciebie uciążliwe, ponieważ takie bezpłatne witryny do przesyłania strumieniowego są wypełnione reklamami, które pojawiają się i wiele przekierowań. Dlatego wybór należy do ciebie, ale ja osobiście go nie polecam.

Wniosek

Jesteśmy zaledwie 2 dni od jednego z historycznych wydarzeń UFC, a hype jest podsycany upływem czasu. Będzie to oko dla fanów MMA, ponieważ niektóre z największych nazwisk znajdują się na kartach walki.

Będzie to pierwsza obrona tytułu Jonesa po jego powrocie i świetna okazja dla Anthony’ego Smitha, by zostawić ślad, gdy dobrze wspiął się po drabinie. Obaj zawodnicy bawili fanów przez całą karierę.

Fani zawsze są ciekawi znalezienia najlepszych możliwych sposobów transmitowania takich wydarzeń na żywo, dlatego pomyślałem o postawieniu tego na pierwszym miejscu. Użytkownicy mogą więc wybrać, co im najbardziej odpowiada, i wybrać żądany sposób przesyłania strumieniowego odpowiednio do swoich potrzeb.

Trzymam kciuki za UFC 235, ponieważ na razie nie możemy niczego przewidzieć, ponieważ wszystkie walki na kartach są bardzo intensywne i trudne. Poczekajmy i zobaczmy, kto zwycięży tej nocy, ale pamiętajmy, że lepiej być bezpiecznym niż żałować. Użyj VPN podczas przesyłania strumieniowego, aby zapewnić swoją prywatność i ochronę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me