Przesyłanie strumieniowe Płatne treści za darmo mogą spowodować naruszenie praw autorskich lub powiadomienia DMCA. Chroń swoją tożsamość dzięki Kodi VPN.

Zapisz mój identyfikator wezwania do działania

Najstarsze i najbardziej prestiżowe mistrzostwa w świecie tenisa; Wimbledon jest tuż za rogiem, a my pomyśleliśmy, aby dać Wam znać, jak najlepiej oglądać Wimbledon. Wymieniliśmy kilka świetnych usług nadawczych w tym przewodniku, upewnij się, że dobrze je przeglądasz, a jeśli jesteś użytkownikiem Kodi, na pewno będziesz rozbawiony, aby znaleźć najlepsze dodatki do kodi, ponieważ zapewniliśmy procedurę instalacji dla Wimbledon Kodi add- na.

Jak uzyskać dostęp do oficjalnych nadawców Wimbledonu z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii lub z dowolnego innego miejsca na świecie

Prawa do oficjalnej transmisji Wimbledonu 2018 przysługują określonym nadawcom na całym świecie. Tymi nadawcami są ograniczona geograficznie i dlatego są dostępne tylko w swoim kraju. Co oznacza, że ​​pojawi się błąd odtwarzania, który mówi: „BBC iPlayer jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszam, że to z powodu problemów z prawami ”. lub „Wideo ograniczone geograficznie przez właściciela”.

Jak oglądać WimbledonJednak ci nadawcy mogą z łatwością być dostępne z dowolnego miejsca za pomocą VPN. Zamaskuje twój adres IP i zmieni go na adres IP wybranego kraju, np. USA, Wielkiej Brytanii lub Kanady.

Wimbledon TV Schedule 2018

Terytorium

Nadawca

1.UK      Światowy kanał AELTC

BBC International

Wiadomości BBC / Narody & Regiony

BBC Online

Radio BBC

Radio BBC 1

BBC Sport Interactive

BBC Sports Xtra

BBC TV

BBC World Service

BBC Scotland TV

Eurosport UK

Kanał Wimbledonu

Kanał radiowy Wimbledon

BBC London Live

2).Albania & Kosowo         Eurosport
3).Afryka         Canal Plus Afrique
4.Azja         Fox Asia, Star India
5.Australia         Seven Network

Fox Sports

SEN

6.Kraje bałtyckie         Eurosport
7.Belgia         Eurosport
8.Białoruś         Białoruś 5
9.Bośnia & Herz         Eurosport
RTRS
10.Bułgaria         Eurosport
11.Kanada         TSN Canada
12.Chiny         Pekin TV

CCTV5 (mandaryński)

Tencent

Shanghai TV

13.Cypr         CYTA
14.Chorwacja         Eurosport, HRT TV
15.Czeski R.         Novasports (ARQ)
16.Dania         TV3
17.Fidżi         Fidżi TV
18.Była Jugosławia         Eurosport
19.Francja         Być w sporcie
20.Gruzja         Eurosport
21.Niemcy         Sky Deutschland
22.Grecja         Nova
23.Irlandia         Eir
24.Izrael         Kanał sportowy (Sport 5)
25.Włochy         Sky Italia
26.Japonia         NHK, Wowow
27.Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan i Uzbekistan         Eurosport, Saran Group
28.Korea         JTBC
29.Ameryka Łacińska         ESPN Ameryka Łacińska
30.Malta         Przejdź do Multiplus
31.Bliski Wschód         Być w sporcie
32.Czarnogóra         Eurosport, RTCG
33.Holandia         NOS, Eurosport, Ziggo
34.Nowa Zelandia         TVNZ
35.Nordycy & Islandia         Eurosport
36.Polska         Polsat
37.Portugalia         Telewizja sportowa
38.Rumunia & Węgry         Eurosport
39.Rosja, Ukraina, Armenia & Moldova         Eurosport
40.Serbia         RTS, Eurosport,

Sportklub

41.Afryka Południowa         Supersport
42.Ameryka Południowa         Globosat (Brazylia)
43.Hiszpania         Telefonica / Movistar+
44.Szwajcaria         SRG / SSR TV (RTS, RSI, SRF)
45.indyk         Eurosport, Saran Group
46.USA         ESPN, kanał tenisowy

Jak oglądać transmisję strumieniową online Wimbledon na żywo bez kabla Korzystanie z VPN

Spójrz na te usługi przesyłania strumieniowego online, które będą transmitować gry Wimbledon na żywo, aby zobaczyć, jak oglądać Wimbledon 2018 online.

Uwaga! Możesz łatwo odblokować nadawców Wimbledon 2018 w swoim kraju i oglądać cały turniej, omijając ograniczenia geograficzne za pomocą VPN, aby oglądać Free Wimbledon Online.

CTA

NBC Sports

Wimbledon TV Schedule

NBC Sports to amerykańska sieć nadawców sportowych, będąca własnością i działająca pod patronatem grupy telewizyjnej NBC Universal. NBC i Wimbledon mają świetne historyczne relacje nadawcze i dlatego NBC będzie transmitować Wimbledon 2018 na żywo w telewizji i Internecie, a także.

Tak jak transmitował Zimowe Igrzyska Olimpijskie na żywo i obecnie transmituje Mistrzostwa Świata FIFA 2018. NBC Sports ma ogromną reputację na całym świecie ze względu na jakość transmisji i jakość usług.

Jedną z najbardziej niepokojących rzeczy w NBC jest to, że nie jest dostępna poza USA. Dlatego potrzebujesz niezawodnej usługi VPN, aby uzyskać dostęp do NBC Sports i oglądać transmisję Wimbledon na żywo.

Sling TV

Jak oglądać transmisję strumieniową online Wimbledon na żywo bez kabla Korzystanie z VPN

Sling TV będzie transmitować wszystkie mecze na żywo z Wimbledonu online, a także z aplikacji na iOS i Androida. Dostęp do strumieni Sling TV nie będzie wymagał żadnych kabli. Będziesz jednak musiał uiścić opłatę abonamentową za dostęp do strumieni Wimbledonu, a to tylko 20 USD miesięcznie.

Jak uzyskać dostęp Odblokuj oficjalnych nadawców Wimbledon

Jedną z jego największych zalet jest bezpłatna 7-dniowa wersja próbna, z której możesz skorzystać. Strumienie dostarczane przez Sling TV są w jakości HD i mają nienaganną prędkość. Sling TV jest ograniczony tylko do USA, a użytkownicy zamieszkujący w innym kraju niż USA wymagają VPN do uzyskania dostępu do strumieni Sling TV.

DirecTV Now

Wimbledon na DirecTV Now

DirecTV Now jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych internetowych usług transmisji strumieniowej telewizji na żywo. Oferuje ponad 60 kanałów za 35 USD miesięcznie i jest bardzo preferowana i używana na całym świecie, mimo że jest to usługa ograniczona geograficznie w USA. Użytkownicy uzyskują dostęp do DirecTV Now za pomocą dobrej jakości usługi VPN.

DirecTV Now będzie transmitować wszystkie mecze Wimbledonu na żywo w Internecie. Jeśli obawiasz się o cenę lub jakość, możesz mieć 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

ESPN

Wimbledon na ESPN

Jedna z najpopularniejszych sportowych sieci nadawczych ESPN, jest wszechstronnym nadawcą niemal każdej imprezy sportowej. Czy to piłka nożna, krykiet czy tenis, ESPN nadaje to wszystko. ESPN zasłużył sobie na szacunek w czasach, gdy ograniczał się do nadawania telewizji satelitarnej, ale teraz, gdy rozszerzył się na transmisję strumieniową online, co wywołało u użytkowników całkowitą podziw.

Jednak jedną rzeczą do zrozumienia tutaj jest to, że w przeciwieństwie do innych usług wspomnianych wcześniej, ESPN nie będzie transmitował wszystkich meczów Wimbledonu 2018. Będzie obejmował tylko kilka meczów i najważniejszych wydarzeń.

Hulu Live TV

Wimble 2018 na żywo w Hulu TV

Hulu Live TV to kolejna fascynująca usługa online na żywo, która będzie transmitować na żywo Wimbledon 2018. Hulu Live TV oferuje ponad 50 kanałów do przesyłania strumieniowego Rozrywka, sport i wiadomości. Jedną wielką rzeczą jest to, że jest również kompatybilny z Apple TV i może być używany na dwóch urządzeniach jednocześnie. Cena za subskrypcję wynosi 39,99 USD i możesz mieć nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, czy kanały są dostępne w Twojej okolicy lub czy potrzebujesz VPN. Telewizja Hulu powinna być najlepszym wyborem, jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Wimbledon w 4K.

Jak oglądać Wimbledon Kodi w wersji Krypton 17.6 lub niższej za darmo

Przestań się martwić, jak oglądać Wimbledon 2018, zainstaluj dodatek ViaPlay Kodi na swoim Kodi Krypton, aby oglądać Wimbledon na żywo. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. otwarty Kodi.Wimbledon kodi
 2. Iść do Dodatki menu.jak oglądać Wimbledon na kodi krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Kliknij na Ikona pola > Kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja.Wimbledon Tennis kodi addon
 4. Przewiń listę w dół i wybierz Repozytorium dodatków Kodi > Iść do Dodatek wideos > Tutaj zobaczysz wiele dodatków, wszystkie są oficjalnymi dodatkami Kodi.Repozytorium Wimbledon Kodi
 5. Przewiń listę w dół i wybierz ViaPlay Dodatek Kodi > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Viaplay Kodi Addon dla Wimbledonu

Oto jak oglądać Wimbledon na żywo na Kodi. Proste, prawda?

Jak oglądać Wimbledon Kodi w wersji Jarvis 16 lub wyższej za darmo

Możesz zainstalować dodatek ViaPlay Kodi również na swoim Kodi Jarvis; wykonaj następujące kroki, aby zainstalować teraz:

 1. otwarty Kodi Jarvis wersja 16.
 2. Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 3. Wybierz Zainstaluj z repozytorium >
 4. Iść do Repozytorium dodatków Kodi.
 5. Iść do Dodatki wideo.
 6. Wybierz ViaPlay
 7. Kliknij zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie dodatku, pojawi się powiadomienie.

Mamy nadzieję, że nie będziesz się już martwić, jak oglądać Wimbledon na żywo.

Ostatnie słowa

Wimbledon 2018 rozpocznie się za 6 dni i wiemy, że wszyscy fani tenisa mają oczy zamknięte. Więc nie martw się i przejrzyj nasz przewodnik, aby zobaczyć, jak oglądać Wimbledon za granicą lub poza domem. Wszystkie wymienione usługi mogą być ograniczone geograficznie i być może potrzebujesz dobrej usługi VPN, aby ominąć ograniczenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me