Szukasz sposobu na zainstalowanie LibreELEC VPN lub związanych z tym informacji lub zastanawiasz się, dlaczego potrzebujesz VPN dla Kodi?

Trafiłeś we właściwe miejsce! Przejrzyj nasz przewodnik i poznaj wszystkie ważne rzeczy, które musisz wiedzieć o najlepszej sieci VPN dla Kodi, której możesz używać z LibreELEC.

Będąc rozwidleniem Kodi, LibreELEC jest używany na wszystkich urządzeniach, w tym Raspberry Pi i Amazon Fire TV Stick, gdzie można łatwo zainstalować LibreELEC VPN, aby zabezpieczyć urządzenie przed zagrożeniami zewnętrznymi. LibreELEC OpenVPN ukryje również twój adres IP i pozwoli swobodnie surfować po Internecie.

Najlepsi dostawcy LibreELEC VPN roku 2020

Po szeroko zakrojonych badaniach wybraliśmy najlepsze VPN dla LibreELEC. Nasza analiza została oparta na zasadach dziennika, podwójnym szyfrowaniu danych, liczbie serwerów i innych czynnikach. A przede wszystkim łatwość, z jaką każdy z tych najlepszych VPN do przesyłania strumieniowego może połączyć się z LibreELEC.

VPN Dostawcy Cena Oferta Witryna
PureVPN 10,95 USD 2,91 USD za miesiąc

Oferta specjalna: 73% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
Surfshark 11,91 USD 1,99 USD na miesiąc

Oferta specjalna: 83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
CyberGhost 12,99 USD 2,75 USD za miesiąc

83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
ExpressVPN 12,95 USD 8,32 USD za miesiąc

35% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję

Jak skonfigurować LibreELEC VPN na Raspberry Pi w 5 krokach

 1. Połącz się z urządzeniem LibreELEC przez SSH

W pierwszym kroku musimy skonfigurować plik VPN dla twojego urządzenia LibreELEC i do tego musimy pobrać pliki konfiguracyjne. Można to zrobić na dwa sposoby. Możesz pobrać pliki, a następnie użyć urządzenia USB, aby skopiować pliki na urządzenie, a istnieje również prosty krok, w którym można bezpośrednio pobrać plik na urządzenie za pomocą Secure Shell (SSH). 

Aby pobrać plik bezpośrednio na urządzenie za pośrednictwem SSH, może być konieczne otwarcie Kodi > Iść do Ustawienia > Wybierz Informacje o systemie > i kliknij Sieć

Zapisz gdzieś swój adres IP urządzenia LibreELEC i SSH do urządzenia za pomocą klienta SSH. Polecamy PuTTY.

Libreelec openvpn

Zainstaluj PuTTY na swoim urządzeniu i wpisz adres IP w polu z napisem „Nazwa hosta”, a następnie kliknij Otwórz.

Teraz zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła. Możesz użyć poświadczeń w następujący sposób:

Nazwa Użytkownika: korzeń

Hasło: libreelec

 1. Pobieranie plików

Teraz pobierz dwa pliki do katalogu, klikając poniższe łącza:

Aby zobaczyć dodatek Service Manager Manager, kliknij tutaj

Aby uzyskać plik konfiguracyjny MPN OpenVPN, kliknij tutaj

 1. Edycja plików konfiguracyjnych OpenVPN LibreELEC

Got to Storage / MPNVPN.ovpn

Teraz możesz zobaczyć zawartość pliku konfiguracyjnego, jak poniżej:

1klient
2)zdalna NAZWA SERWERA
3)remote-cert-eku „Uwierzytelnianie serwera WWW TLS”
4dev tun
5proto udp
6port 1194
7resolv-retry nieskończoność
8nobind
9opóźnienie trasy 2
10wyciszenie-ostrzeżenia-ostrzeżenia

Teraz musisz zastąpić słowo „SERVERNAME” nazwą serwera, z którym próbujesz się połączyć, np. GBR.mypn.co

Pełną listę nazw serwerów można znaleźć tutaj.

 1. Instalacja dodatku VPN Manager

Teraz otwórz Kodi > Kliknij Dodatki > Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Teraz zlokalizuj plik VPN-Manager-2.4.0.zip, który pobrałeś w drugim kroku.

 1. Łączenie z LibreELEC VPN

Po zainstalowaniu dodatku pojawi się okno z napisem Ustawienia – Menedżer VPN dla OpenVPN.

instalacja libreelec openvpn

Wybierz z listy swojego dostawcy Libreelec VPN, wprowadź nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij TAK, aby kontynuować.

Teraz dostałem opcję Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pliku konfiguracyjnego z urządzenia, np. MPNVPN.ovpn

Jeśli pojawi się monit o aktualizację pliku .ovpn, kliknij przycisk Tak i kontynuuj. Ale jeśli poprosi Cię o zmianę nazwy pliku, kliknij NIE.

Teraz kliknij kartę Połączenia VPN > Pierwsze połączenie VPN > Wybierz profil MPNVPN. Połączenie rozpocznie się automatycznie, gdy następnym razem połączysz się z urządzeniem.

Po zakończeniu sprawdzania poprawności połączenia zobaczysz następujący ekran. Wybierz OK i wróć do ekranu głównego. Teraz będziesz mieć dostęp do treści multimedialnych z urządzenia.

libreelec VPN Raspberry Pi

Jak zainstalować LibreELEC VPN w Amazon Fire TV w 7 krokach

Aby zainstalować LibreELEC VPN na Amazon Fire TV, musisz mieć router. Bez routera nie można zainstalować na urządzeniu FireTV. Wykonaj poniższe kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową > Wpisz adres bramy do routera (np. 192.168.XX.XX).
 2. Teraz przejdź do Ustawień lub Ustawień zaawansowanych > Kliknij WAN.Librelec VPN w Amazon Fire TV
 3. Wybierz PPTP w polu Typ połączenia WAN.
 4. W ustawieniach WAN DNS poniżej zapytaj swojego dostawcę o ustawienia SmartDNS.ustawienia zaawansowane libreelec VPN
 5. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło od swojego dostawcy.zainstaluj libreelec VPN Amazon Amazon Fire TV
 6. Teraz przewiń w dół do opcji „Specjalne wymagania od dostawcy usług internetowych” i podaj adres serwera dla dowolnego kraju wraz z nazwą.libreelec amazon fire tv ustawienia
 7. Po zakończeniu kliknij Zastosuj i ciesz się!

Jak zainstalować VPN na LibreELEC

Możesz zainstalować VPN na Kodi na LibreELEC, wykonując następujące proste kroki:

 1. otwarty Kodi > Kliknij ustawienia (Ikona zębatki) > Wybierz Ustawienia systemowe
 2. Kliknij na Dodatki opcja i włączyć Nieznane źródła > Wróć do menu ustawień
 3. otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj źródło opcja > Kliknij tam, gdzie jest napisane <Żaden> i wpisz to URL https://github.com/Zomboided/repository.zomboided.plugins/releases/tag/1.0.0 > Kliknij dobrze > Nazwij to źródło multimediów jako Zomboided i kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 4. Wróć do menu głównego i kliknij Dodatki patka
 5. Kliknij na ikona pola z lewego górnego rogu > Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Przewiń listę w dół i wybierz Zomboided > Wybierz zomboided.plugins.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium dodatków Zomboided > Przejdź do folderu Usługi > Wybierz Menedżer VPN dla OpenVPN > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.
 7. Pojawi się komunikat z prośbą o skonfigurowanie dostawcy VPN > Kliknij OK i wybierz żądanego dostawcę VPN > Zaloguj się do usługi przy użyciu poświadczeń, na które jesteś zarejestrowany.

Konfiguracja LibreELEC VPN nie jest tak trudna, jak się wydaje. Korzystanie z systemu operacyjnego opartego na Linuksie jest skomplikowane, ale nie za bardzo, jak widać. Teraz możesz wybrać dowolne z najlepszych dodatków Kodi i przesyłać strumieniowo bez żadnych ograniczeń.

Podsumowując

LibreELEC używa hasła „Wystarczy OS dla Kodi” i jest rozwidleniem Kodi, dzięki któremu możesz korzystać z usługi OpenVPN do łączenia się z Internetem z dowolnego miejsca na świecie. LibreELEC może być złożonym lub ograniczonym systemem operacyjnym, ponieważ nie ma najlepszych funkcji, ale jest idealny dla użytkowników Kodi.

System operacyjny, który został zaprojektowany wyłącznie do obsługi odtwarzaczy multimediów strumieniowych, takich jak Kodi. Jedną z najlepszych rzeczy, które lubię osobiście w LibreELEC, jest to, że nie wymaga on niektórych zaawansowanych specyfikacji. Możesz mieć proste urządzenie, takie jak Raspberry Pi, i nadal możesz cieszyć się Kodi bez żadnych problemów.

Jedną z dużych wad, które zauważyłem, było to, że nie można zainstalować VPN na LibreELEC bez Kodi. Poza tym osobiście poleciłbym wszystkie przecinarki do kabli, aby wypróbować Kodi z LibreELEC VPN, ponieważ jest to niesamowite.

W tym przewodniku przedstawiłem szczegółowy proces konfiguracji LibreELEC VPN na Raspberry Pi, Amazon FireTV i Kodi. Wykonaj powyższe kroki i ciesz się.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me