Ніхто не може заперечувати той факт, що надбудова Covenant Kodi – одна з найпопулярніших додатків Kodi в усьому світі. Причиною його популярності є дивовижна сучасна бібліотека контенту та її особливості, схожі на тему Exodus. Ця схожість у цих двох додатках пояснюється тим, що ті самі розробники, що використовують один і той же код, розробили пакт.

Однак останнім часом я помітив користувачів, які скаржаться на те, що пакт Коді не працює, що досить насторожує. Після деяких досліджень я зрозумів, що розробники більше не оновлюють цей додаток, але бібліотека надбудови зображує інакше. Мені вдалося отримати доступ до останніх фільмів і телевізійних шоу, незважаючи на чутки про закриття, що циркулюють у цій галузі.

Я розглянув різні помилки, про які повідомляли користувачі на різних платформах та форумах, і обговорив їх з відповідними виправленнями в цьому посібнику.

Угода Коді Помилка недоступних потоків

Одна з найпоширеніших помилок, про яку повідомляють користувачі, – Немає потоків. Ця помилка спливає, коли ви намагаєтесь отримати доступ до певного телешоу чи фільму із бібліотеки додатків. Це так само і з Пактом, коли ви намагаєтесь відтворити заголовок вмісту, з’являється помилка. Це не має нічого спільного з сховищем додатків, і це лише тому, що надбудову не вдається знайти провайдерів.

Виправити

 1. відчинено Коді і йти до Додайтеоні меню
 2. Йти до Додатки до відео і натисніть на Угода
 3. Ви побачите Інструменти варіант, натисніть на нього
 4. Тепер натисніть на Налаштування: Загальні
 5. Ви побачите варіант: Час очікування постачальника > Встановіть його на 30
 6. Якщо не змінити його на “30”
 7. Тепер натисніть на Відтворення у лівій колонці.
 8. Прокрутіть список вниз і ввімкніть “Хостери з капчами
 9. Ви побачите опцію “Максимальна якість“, Перейдіть до нього та встановіть його на”1080р”. Зазвичай він встановлений за замовчуванням 4k, це потрібно знизити.
 10. Тепер натисніть на Гаразд щоб зберегти ці налаштування
 11. Прокрутіть список вниз і натисніть “Очистити кеш-пам’ять“Варіант > Клацніть Так
 12. Тепер виберіть варіант Пакт: Ясні постачальники > Клацніть Так

Перезапустіть надбудову та спробуйте потоково подати потрібний заголовок вмісту; ви більше не зіткнетеся з цим питанням.

Помилка передачі потоку у програмі Kodi

Проблема з надбудовами, які мають помилки потоку, головним чином полягає в тому, що потоки, що перераховуються надбудовами від постачальника, гео-обмежені або застаріли. Якщо ви не можете передати одне з останніх назв вмісту, очевидно, що це гео обмежений потік, а не застарілий. Раз у раз користувачі натрапляють на такі потоки, і це не щось нове.

Виправити

Ви можете легко обійти ці гео-обмеження та передати поточний улюблений вміст за допомогою VPN.

Так!

VPN маскує ваш IP та DNS, а також шифрує ваші дані, надаючи вам необмежений доступ до вмісту, наявного в бібліотеці. Виберіть найкращий VPN для Kodi та підпишіться на його пакет, який найбільше підходить вам. Потім завантажте його додаток або клієнт, підключіться до відповідного сервера та отримайте доступ до будь-якого обмеженого потоку, він обов’язково спрацює.

Крім того, VPN захистить вас від хакерів та шпигунства владою щодо вашої діяльності. Багато людей не знають про ризики, які вони беруть під час трансляції в Інтернеті, залишаючись вразливими до кібератак.

Помилка встановлення договору Kodi

Помилка установки Kodi Covenant посилається на помилку, яка з’являється під час спроби встановлення додатку, з’являється повідомлення про те, що «установка не вдалася». Covenant Kodi – популярний додаток Kodi, який доступний через декілька сховищ Kodi. Потрібно розуміти, що не у кожному сховищі є оновлена ​​версія надбудови, через що у вас може виникнути помилка встановлення Kodi Covenant.

Виправити

Найкращий спосіб виправити цю помилку – це вибрати сховище, в якому є сучасна додаткова версія. Звернувшись до додатку Covenant Kodi, ви можете знайти його оновлену та працюючу версію у сховищі Kodi Israel. У цьому дивовижному сховищі ви можете знайти велику кількість оновлених та популярних додатків Kodi.

Помилка завантаження закону Kodi

Останнім часом багато користувачів Kodi почали скаржитися на помилку завантаження Kodi Covenant, яка була пов’язана із застарілим сховищем. Багато користувачів намагалися встановити надбудову Covenant Kodi із застарілих поштових файлів сховища.

Виправити

Користувачі можуть легко завантажити та встановити надбудову Kodi Covenant із сховища Kodi Israel. Він є оновленим сховищем і має робочу версію Кодексу Коді, доступну у своїй папці «Відео доповнення».

Якщо ви також не можете завантажити додаток з цього сховища, очистіть кеш-код Kodi, а потім спробуйте ще раз. Це повинно вирішити проблему, оскільки іноді кеш накопичується, а додаток не може завантажити або встановити.

Заміна Коді заповіту

Існує чимало інших кращих додатків Kodi, крім Covenant Kodi, які можна використовувати для перегляду фільмів та телепередач на Коді. Ось кілька найкращих виборів саме для вас:

 1. Вихід 8.0
 2. Йода
 3. Гурзіль
 4. Плацента
 5. Гея

Висновок

Не багато доповнень вдалося залишити такий слід, як це робив Пакт Коді протягом багатьох років. Після того, як надбудова Exodus Kodi перестала працювати, Пакт зайняв його місце і став доповненням для всіх спостерігачів запою. Настільки надійного доповнення, яке обслуговує всі останні шоу та фільми, сьогодні важко придумати.

Сподіваюся, помилки та виправлення, обговорені в цьому посібнику, стануть вам корисними у вирішенні проблем. Тим не менш, я ціную відгуки користувачів, і якщо у вашому посібнику є щось, що, на вашу думку, бракує, будь ласка, прокоментуйте і повідомте мене.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me