Додаток 1Channel для Kodi не лише дозволяє користувачам Kodi передавати фільми, телевізійні шоу або їх улюблений медіа-контент, але й додав спеціальну функцію, яку називають “улюблений розділ”. Це місце, де користувачі Kodi можуть зберігати бажаний потоковий вміст. Тим самим полегшуючи його знайти пізніше.

Додаток 1Channel Kodi деякий час залишався з Kodi як одним із популярних додатків для коді, лише через його мало або зовсім поганих посилань. У цьому посібнику ми надаємо покроковий процес, як встановити 1Channel на Kodi.

Як встановити 1Channel PrimeWire на версію Kodi 17
Як встановити 1Channel PrimeWire на версію Kodi 16
1Channel Kodi заблокований
1Channel Kodi Завантажити
1Channel Kodi не працює

Як встановити 1Channel PrimeWire на версію Kodi Krypton 17

  1. Запуск Коді > Тепер натисніть на “Налаштування” клавішу, яку можна знайти у верхній частині екрана > Виберіть Файловий менеджер.Як встановити 1channel primewire на kodi
  2. Тепер двічі клацніть Додати джерело > Натисніть на “Ніхто” і вставте URL kodivpn.co/repo/kodil.zip і введіть ім’я джерело ЗМІ як “Kodil”.як встановити 1channel primewire на kodi kripton версія 17
  3. Тепер поверніться до Домашній екран Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопка > Натисніть на Додатки > Тепер натисніть на “Установник пакета” значок, який можна знайти у верхньому лівому куті.1-канальний прайм-код на коді
  4. Натисніть на Встановити з zip-файлу > Знайдіть і натисніть на Коділ > Kodil.zip > Зачекайте надбудови до включити.1-канальний прайм-провід при налаштуванні коді
  5. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище Коділ > Додатки до відео> 1Канал > Встановити > Після встановлення ви побачите надбудову 1Channel увімкнено.1-канальний прайм-парад у налаштуваннях коді
  6. Ви успішно встановили Додаток 1Channel Kodi.1канальний прайм-провід на конфігурацію коді
  7. Йти до Домашній екран Kodi > Додатки > Додатки до відео > 1Канал > Насолоджуйтесь!

Завантажити 1-канальний primewire kodi zip-файл

Як встановити 1Channel PrimeWire на версію Kodi Jarvis 16

Вказівки щодо встановлення додатку 1Channel Kodi на версії Kodi Jarvis версії 16 виконуються за тими ж кроками, що й у вищенаведеному посібнику для Kodi Krypton версії 17. Слід пам’ятати, що, хоча кроки можуть залишатися однаковими у двох версіях Kodi , макет зовсім інший.

У Kodi Jarvis ви можете знайти головне меню, розташоване внизу екрана, тоді як у Kodi Krypton головне меню розташоване ліворуч у вертикальному положенні. Ще одна відмінність, яку ви можете виявити, – це клавіша “Системи”, яку замінює клавіша “Налаштування” у версії Kodi Krypton, версія 17.

Якщо ви хочете знати, яку версію Kodi ви використовуєте, вам потрібно перейти Домашній екран Kodi> Налаштування > Інформація про систему > Підсумок > Подивіться праворуч внизу, щоб відкрити свою версію Kodi.

Як встановити 1Channel PrimeWire на версію Kodi Jarvis 16

1Channel Kodi заблокований

Звичайно, може статися, що з різних причин ви не зможете отримати доступ до деяких посилань на фільми чи телепередачі. Він може здатися вам зламаним, але насправді до цих посилань можна отримати доступ лише для користувачів Kodi, які проживають у країні, де завантажувач надав доступ.

Це означає, що якщо користувач Kodi, який проживає в азіатському регіоні, не зможе отримати доступ до деякої медіа-контенту, який було завантажено в регіоні США. Це називається геоблокованим вмістом. Однак вам не потрібно панікувати, поки у вас є VPN для Kodi.

VPN дозволить вам отримувати доступ до геоблокованого контенту незалежно від вашого поточного місцезнаходження, і тому ви можете переглядати будь-який медіа-контент, який пропонується в додатках Kodi. Крім цього, ви можете приховати свою IP-адресу, яка заблокує будь-кого, тобто уряд чи ваш Інтернет-провайдер, щоб відстежувати вашу Інтернет-активність. Ви можете безпечно бродити по Інтернету!

1Channel Kodi Завантажити

Існує ще один спосіб встановити надбудову 1Channel Kodi, завдяки якій можна пропустити перші чотири кроки, викладені у вищенаведеному посібнику. Ви можете безпосередньо встановити поштовий файл сховища 1Channel звідси і виконати додаткові кроки:

Як тільки ви відкриєте посилання, це попросить вашого дозвіл завантажити на свій пристрій та Збережи це.

Тепер запуск Коді > Йти до Додатки > Натисніть на Піктограма встановлення пакета > Встановити з Zip-файлу > Тепер орієнтуватися файл, який ви завантажили на свій пристрій > Клацніть гаразд.

Тепер виберіть Встановити з сховища варіант > Натисніть на Сховище Коділ > Тепер виберіть Додатки до відео > 1Канал > Встановити > Насолоджуйтесь!

1Channel Kodi не працює

Користувачі Kodi можуть зіткнутися з деякими проблемами, які можуть перешкодити роботі надбудови 1Channel Kodi. Нижче наведено їх виправлення:

1Channel безперервно висить

Встановлюючи надбудову 1Channel Kodi, користувачі Kodi намагаються використовувати надбудову, але стикаються з багатьма проблемами і труднощами, включаючи повісити надбудову на деякий час, різким закриттям, або він може просто перестати працювати.

Рішення

Ця проблема не зникає, тому що ви, можливо, встановили бета-версію 1Channel Kodi. Після натискання на «встановити» надбудову 1Channel він запитує користувача, чи хоче він встановити нову бета-версію або старішу версію.

Бета-версія – це версія, яка наразі недорозвинена та ще не завершена. Спробуйте завантажити повну версію надбудови 1Channel Kodi, яка повинна вирішити проблему.

Якщо висить проблема не зникає

Користувачі Kodi все ще можуть зіткнутися з тією ж долею, навіть коли вони встановили старішу і повну версію.

Рішення

Причина виникнення проблеми пов’язана з тим, що ви продовжуєте використовувати старішу версію Kodi, тобто Kodi Jarvis версії 16. Встановлення останньої версії Kodi, тобто Kodi Krypton Version 17 може усунути вашу проблему..

1Channel не вдалося підключитися до URL-адреси

Оскільки доповнення Kodi намагаються оновити до нової версії, або коли власники надбудови поміняють руки, посилання також може змінитися, через яке встановлено сховище Kodi.

Найновіше посилання на надбудову 1Channel Kodi http://kdil.co/repo/

Після підключення до правого посилання ви зможете встановити з сховища, як описано в покроковому посібнику.

Згорнути речі

Якщо ви дотримуєтесь покрокового керівництва щодо того, як встановити 1Channel на Kodi, ви, можливо, не зможете безкоштовно передавати фільми, телевізійні шоу, документальні фільми та інший медіа-контент. Щоб розблокувати геоблокований вміст у вашому регіоні, вам потрібно мати VPI Kodi для доступу до медіа. Якщо 1Channel Kodi, здається, не працює, можливо, вам доведеться дотримуватися певних кроків для подолання цих проблем. Після встановлення ви будете корисні!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me