Що таке сховище Аллюк?

Якщо ви хочете трансляцію останніх телешоу / фільмів через Kodi, то, можливо, вам варто подумати про використання Alluc. Хоча вам потрібно зареєструватися в обліковому записі, інтерфейс простий і простий у навігації. Розширення має величезну базу даних вмісту, доступної для потокового передавання. Таким чином, ви можете бути в курсі останніх епізодів телесеріалу, а також нових / класичних фільмів. Прочитайте цей систематичний посібник нижче для отримання інформації про те, як встановити Alluc на Kodi.

Як встановити Alluc на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Запуск додаток Kodi V17 Krypton і клацніть на піктограмі “Gear”.Як встановити Alluc на Kodi
 2. Ви побачите список варіантів. Виберіть останній з написом “Менеджер файлів”.як встановити alluc на kodi kripton версії 17 або новішої
 3. Тут ви знайдете джерела для сховищ Kodi. Клацніть у розділі “Додати джерело” для введення URL-адреси.alluc kodi
 4. Двічі клацніть на “Жоден“Та введіть наступне URL-адреса: http://kdil.co/repo/Все налаштування коді
 5. Ім’я медіа-джерело “Коділ Репо“І натисніть на гаразд кнопка.Все налаштування коді
 6. Знайдіть і натисніть на джерело медіа, яке ви додали та назвали раніше, тобто. “Кодл Репо“.alluc про налаштування kodi
 7. Виберіть “Коділ.блискавка“.підручник з алюком
 8. Виберіть “Відео Додайтеоні” > Аллюк > Клацніть Встановити з сховища.alluc kodi
 9. Насолоджуйтесь потоковою передачею на Alluc Kodi.

Як встановити Alluc на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Коді V16 Джарвіс і натисніть на “Система“Варіант.
 2. Перейдіть та виберіть “Файл Менеджер“.
 3. Виберіть “Додати джерело“, Подвійним клацанням по ньому.
 4. Натисніть на “Жоден“, Щоб ввести URL-адресу.
 5. Копіювати Вставити: http://kdil.co/repo/
 6. Дайте ім’я джерелу, наприклад “Коділ Репо“.
 7. Натисніть на Система > Додайтеоні > Встановити з Zip Файл.
 8. Натисніть “Коділ Репо“.
 9. Виберіть “Коділ.блискавка
 10. Зачекайте сповіщення, включеного надбудовою.
 11. Поверніться на головний екран і виберіть “Програми“.
 12. Виберіть Сховище Коділ> Додатки до відео > а потім знайдіть.
 13. Натисніть кнопку Встановити кнопка!

Alluc Kodi Завантажити

 1. Завантажте файл Zip у вашому пристрої.
 2. Йти до Додатки > Клацніть на Коробка значок > Клацніть Встановити з Zip File > Перемістіть систему до папки, в якій є завантажений поштовий файл > Виберіть “Коділ.блискавка” > Зачекайте сповіщення.
 3. Клацніть Встановити з сховища > Натисніть на “Коділ Сховище“Виберіть”Відео Додайтеоні” >Аллюк > Клацніть Встановити.

Аллук проти Виходу

Вихід існує як один з найкращих адонів коді для трансляції документальних фільмів, спорту, мультфільмів, аніме, телевізійних шоу та фільмів. Однак alluc addon не залишиться надовго, враховуючи, що розробники офіційно ввели останнє оновлення. Згідно з повідомленням, Пакт є офіційною заміною надбудови. Це означає, що Алюк напевно має перевагу в Exodus. Немає загрози відключення розширення, і ви технічно маєте подібний доступ до величезної бази вмісту.

Alluc не працює / проблеми / виправлення

Помилка входу в систему Alluc

Ви встановили надбудову Alluc, побачили спливаюче вікно, яке вас вітає, і прийняли надану відмову від відповідальності. Однак, коли ви вирішили запустити Alluc в основному або розширеному режимі, ви не можете пройти екран входу та отримати помилку.

Рішення

Це можливо, оскільки ваш обліковий запис не зареєстровано успішно. Завітайте на сторінку http://accounts.alluc.com/, щоб зареєструватися, і переконайтесь, що натисніть на підтвердження, яке ви отримаєте електронною поштою. Здебільшого помилки входу виникають через непідтвердження вашої адреси.

Alluc не вдалося встановити залежність

Ця помилка є найпоширенішою у Kodi при установці різних додатків із різноманітних сховищ коді. Причин того, чому ви можете бачити це, може бути багато, але панікувати не потрібно. Виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку.

Рішення

Якщо ви хочете позбутися від невдалої установки помилки залежності, розгляньте деактивацію репостів, які більше не працюють. Часто Коді намагається захопити інформацію зі зламаних репостів. Це призводить до збою встановлення. Ще одне рішення – омолодити Kodi за допомогою розширення Indigo.

Alluc не знайдено результатів

Ця помилка здебільшого з’являється під час пошуку певного шоу. Переважно ви побачите список результатів, які відповідають вашому запиту. Однак є кілька днів, коли ви можете отримати помилку “не знайдено результатів”. Дізнайтеся, чому ви бачите цю помилку нижче:

Рішення

Alluc має величезну базу даних вмісту, яка дозволяє користувачам максимально зручно переглядати улюблені фільми / серіали. Однак помилка не означає, що є проблема з додатком. Іноді, можливо, не буде результатів для наданого пошуку. Щоб подвійно перевірити свій пошуковий запит, відвідайте сторінку http://alluc.ee

Огляди Alluc Kodi

Аддон Alluc Kodi зумів здобути величезну репутацію на ринку сторонніх додатків. Ви можете знайти багатьох користувачів, які хвалять розширення за його простий інтерфейс та можливість надавати високоякісні потоки для різноманітних телешоу / фільмів.

Подивись ідіот, аллюк дивовижний і т. Д., Якщо у нього виникають проблеми, то, як життя в певних зусиллях, і сортуй його !! Подивись! Поради Коді ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31 жовтня 2017 року

Однак іноді користувачі відчувають проблеми при спробі перегляду улюбленого вмісту. Нижче ви бачите користувача, який демонструє розчарування від того, що він не може знайти потоки для Stranger Things з іншого додатка.

Я весь тиждень дивився посилання Stranger Things Openload та Alluc на Covenent, за винятком того, що сьогодні не було жодних доступних… .wierd

– Джеймі Коен (@JCKodiRocks) 3 листопада 2017 року

Рахунок Alluc Kodi

Ви можете легко створити свій обліковий запис Alluc в Інтернеті, перейшовши на сторінку Площа рахунків Алюк. Після реєстрації ви можете легко інтегрувати Аллук із Пактом.

Алюк проти Пакту

Alluc надає джерела та посилання на потоки для трансляції телешоу та фільмів, і якщо ви інтегруєте Alluc до Covenant, ви отримаєте більше джерел для трансляції та з кращою якістю трансляції..

API Alluc

Після реєстрації ви можете легко отримати ключ API на інформаційній панелі свого облікового запису. Дістаньте звідти ключ API, скопіюйте його та перейдіть до Kodi.

Йти до доповнення > Відео Додатки > Клацніть правою кнопкою миші Угода > Налаштування > Клацніть Рахунки > Прокрутіть вниз і виберіть Аллюк і вставити API ключ що ви отримали від свого Аллюк рахунок > Клацніть гаразд. Тепер ви зможете передавати набагато більше потокових джерел та якіснішого вмісту.

Згортання речей

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам зрозуміти, як встановити Alluc на Kodi, а також усуває непоширені проблеми з розширенням. Насолоджуйтесь переглядом фільмів / телепередач у додатку, без клопоту. Однак якщо у вас виникли проблеми з додатком, сміливо залиште коментар нижче. Крім того, не соромтеся поділитися статтею з друзями / членами сім’ї. Гарного дня! ��

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me