Що таке Боб (необмежений) розв’язаний?

Bob Unleashed – це одне з найпопулярніших додатків для коді, яке пропонує нові та старі фільми та телепередачі у високій якості HD. Bob Unleashed, раніше відомий як Bob Unrestricted, перейшов на надбудову нового рівня з надзвичайними функціями.

Bob Unleashed пропонує новий вигляд надбудови з новим інтерфейсом і виправив усі ті помилки, які раніше були в Bob Unrestricted. Щоб знати, як встановити Bob (Unrestricted) Unleashed на Kodi, ми надали покрокові вказівки.

Примітка: Bob Unleashed може не працювати у вашому регіоні через гео обмеження. Вам потрібно буде змінити свій IP-адресу, щоб встановити цей додаток. Ви можете зробити це за допомогою VPN, щоб розблокувати надбудову Bob Unleashed Kodi.

CTA

Як встановити Боб (необмежений) розв’язаний на Kodi Krypton версії 17 або вище

  1. Відкрий свій Коді програмне забезпечення > Натисніть на Піктограма налаштувань, також називається “значок шестірні” > Виберіть Файловий менеджер варіант, розташований в кінці > Тепер двічі клацніть на Додати джерело щоб додати посилання на сховище.як встановити Боб необмежено розв’язаний на Kodi
  2. Перед екраном з’явиться вікно, натисніть на “Ніхто” варіант > Тепер введіть Сховище Noobs and Nerds URL-адресу http://noobsandnerds.com/portal/ та натисніть кнопку ОК > Тепер введіть ім’я сховища “Ноби і нерви” і натисніть гаразд тому ящик зникає.Як встановити bob необмежений unleashed на Kodi krypton версії 17 або новішої
  3. Тепер переходимо до Головне меню Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопка на клавіатурі кілька разів > Потім натисніть на Додатки вкладка > Тут ви бачите у верхньому лівому куті a Піктограма встановлення пакета, піктограму у формі коробки, натисніть на неї.боб необмежений розв’язаний на коді
  4. Тепер натисніть на Встановити з Zip File варіант > Знайдіть і натисніть на Нуби і Нерди > Тепер натисніть на Noobs and Nerds Repo (2.2) .zip і чекайте встановлення.без обмежень в налаштуваннях коді
  5. Після встановлення сховища натисніть на Встановити з сховища варіант > Прокрутіть вниз і натисніть на Сховище Noobs and Nerds > Додатки до відео > Знайдіть Боб розв’язаний з різних перелічених додатків kodi та натисніть на нього > Клацніть Встановити.боб необмежено розв’язаний під час налаштування коді
  6. Щоб переглянути надбудову Kodi Unleashed Kodi, перейдіть на сторінку Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки до відео > Подивіться праворуч і прокрутіть униз, де знайдете Боб розв’язаний > Насолоджуйтесь!
  Jak zainstalować SuperRepo Kodi na Leia, Krypton i Jarvis w 3 minuty

bob необмежений unleashed кодi zip-файл

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання Bob (Unrestricted) Unleashed, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавайте необмежений вміст на Bob (Unterricted) Unleashed.

Як встановити Боб (необмежений), розв’язаний на Kodi Jarvis, версія 16 або нижче

  1. відчинено Коді > Натисніть на Система в головному меню > Тепер натисніть на Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело > Тип URL-адреса http://noobsandnerds.com/portal/ і натисніть Зроблено > Введіть назву “Ноби і нерви” і натисніть Зроблено > Тепер натисніть гаразд.
  2. Поверніться до Домашній екран Kodi > Система > Додатки > Встановити з Zip File > Прокрутіть вниз, щоб натиснути на Нуби і Нерди > Потім Noobs and Nerds Repo (2.2) .zip > і зачекайте, поки він встановить сховище.
  3. Тепер ви повинні натиснути на Встановити з сховища варіант > Сховище Noobs and Nerds > Додатки до відео > Боб розв’язаний > Встановити > Насолоджуйтесь!

Боб розв’язав Завантажити

Додаток Kodi Unleashed Kodi також можна завантажити безпосередньо на Kodi при установці через ПК або ноутбук. Клацніть ТУТ, щоб завантажити Zip-файл сховища Noobs and Nerds на свій комп’ютер, і виконайте наступні кроки:

Після завантаження файлу Noobs and Nerds Zip, Відкрийте Kodi > Йти до Додатки > Установник пакунків “Піктограма” > Потім натисніть на Встановити з Zip File > З’явиться вікно, в якому вам доведеться знайдіть і натисніть на поштовий файл що ви завантажили на свій ПК / ноутбук > Файл сховища буде встановлений.

Крок 2: Тепер натисніть на Встановити з сховища > Тут ви знайдете Сховище Noobs and Nerds, натисніть на нього > Тепер переходимо до Додатки до відео > Боб розв’язаний > Потім натисніть кнопку Встановити > Насолоджуйтесь!

  Jak zainstalować Kodi na Raspberry Pi 1, Pi 2, Pi 3 i Raspbian - łatwe kroki

Боб розв’язав помилки

До того, як Боб Unleashed став Боб необмеженим, він був заповнений безліччю різних помилок, які зводили користувачів Kodi з розуму. Однак ці помилки та проблеми були вирішені. Найпоширеніші проблеми, пов’язані з Боб Без обмежень, включали “Немає потоку недоступний”, “Не вдалося встановити залежність” та “Немає посилань”. Ці проблеми тепер вирішені завдяки розробнику “Dev”.

Bob Unleashed не працює над Kodi

Bob Unleashed нещодавно оновлено до нової версії, тобто v1.0.1. Тому він вимагає, щоб користувачі Kodi встановили Kodi Krypton версії 17.3 для бездоганної роботи. Якщо ви ще не встановили новий Kodi, продовжуйте зараз.

Потік Боба, який не можна відтворити

Завдяки попередній версії Bob Unrestricted, усі нові надбудови Kodi Kodi випустили всі останні помилки. Користувачі Kodi знайдуть безліч невідтворюваних потоків у Bob Unrestricted, що зробило їх фрустрацією.

Рішення про повторну марку надбудови Bob прийшло від його розробника “Dev”, який повністю оновив бренд. Тепер користувачі Kodi можуть знайти дуже обмежені пошкоджені посилання на цьому новому додатку.

Боб розв’язав огляди Kodi

Багато користувачів Kodi вважають, що Боб Unleashed – це їхнє доповнення, оскільки вони віддають перевагу йому над Elysium або Genesis Reborn. Цей додаток набрав нових користувачів для своїх додатків, оскільки Боб Unleashed здійснив оновлення.

Я використовую лише BOB Unleashed. Тільки надбудовою я знаходжу надійний банкомат

– Decanus Rex (@DecanusRex) 16 серпня 2023 року

Боб Unleashed має всі ресурси для фільмів і телешоу. Не потрібно їхати кудись, коли у вас є Боб Unleashed. Він наповнений годинами розважального пакету для вашої родини та друзів.

bob unleashed reddit огляд

Загортання

Доповнення Bob Unleashed стало новим і кращим обличчям додатку Боба необмежених від Noobs and Nerds. Завдяки вищенаведеному посібнику з установки тепер ви можете встановити Bob Unleashed на Kodi. Тепер насолоджуйтесь необмеженими годинами безперервної розваги за допомогою додатку Bob Unleashed Kodi.

  16 кращих сховищ Kodi за квітень 2023 року
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me