Brettus Kodi – одна з найпопулярніших побудов Kodi, яка має кілька чудових адоні коді для конкретного контенту, як, наприклад, аніме Brettus для любителів аніме, Brettus Kids Tube для мультфільмів, Brettus Документальні фільми про найкращі документальні потоки та Brettus Retro для старих фільмів і телешоу.

Переконайтеся, що ви користуєтеся надійною послугою Kodi VPN, використовуючи Brettus Addon, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті та безпечно працювати.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як встановити Brettus на Kodi, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим вмістом без будь-яких бар’єрів.

Сховище Бреттус Коді

Brettus Kodi Addon доступний через власний сховище Brettus.

Brettus Kodi Завантажити

 1. Завантажте Zip-файл на своєму пристрої.
 2. Відкрийте Kodi > Клацніть Додатки > Натисніть на Значок поля.
 3. Клацніть Встановити з Zip-файлу > Огляд де знаходиться завантажений zip-файл > Зачекайте сповіщення.
 4. Йти до Встановити з Сховище.
 5. Клацніть Сховище Бреттус > відчинено Додатки програми > Виберіть Brettus Майстер будує > Клацніть Встановити.

Як встановити Brettus на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

 1. Запуск Коді на своєму пристрої > Натисніть на Шестірня (налаштування) значок для перегляду налаштувань.Як встановити brettus kodi
 2. У меню виберіть Файл менеджер > Відкриється нове вікно > Двічі клацніть на Додайте Джерело.як встановити brettus kodi на krypton версії 17.6 або новішої
 3. З’явиться діалогове вікно, натисніть на вказаний адресний рядок <Жоден> і введіть це URL-адреса: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Клацніть гаразд.Як додати brettus kodi
 4. Назвіть це джерело медіа ‘Brettus Repo ‘ > Клацніть гаразд > Двічі перевірте URL-адреса та ім’я та натисніть гаразд знову закрити діалогове вікно.brettus kodi аддон
 5. Поверніться на головний екран, Відкрийте Додайтеоні розділ з меню ліворуч > Клацніть на Коробка (пакет інсталятор) значок з верхнього лівого кута > У цьому новому вікні виберіть Встановити з Zip File.як встановити brettus kodi на jarvis версії 16 або новішої
 6. Натисніть на Бреттус Репо > Виберіть сховище.Brettusrepo-1.0.zip > Зачекайте, коли сховище встановиться.сховище brettus kodi
 7. Після появи повідомлення натисніть на Встановити з сховища > відчинено Бреттус Репо > відчинено Додатки програми папку > Натисніть на Бреттус Будує Майстер > Удар Встановити > чекайте додатина увімкнено повідомлення.

як встановити brettus kodi на firestick

Майстер зараз встановлений і готовий до використання, насолоджуйтесь усіма попередньо встановленими додатками для репозиторію Brettus!

Як встановити Brettus Kodi на Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді > Система > Файл Менеджер > Подвійне клацання Додайте Джерело > Виберіть Жоден > Тип URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Клацніть Зроблено > Введіть назву “Бреттус Репо ‘ > Клацніть Зроблено > Натисніть кнопку ОК.
 2. Перейдіть до Коді Головна Екран > Клацніть Система > Йти до Додайтеоні > Натисніть на Встановити з Zip Файл.
 3. Перейдіть та натисніть “Бреттус Репо ‘ > Натисніть на сховище.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Встановити з Сховище > Сховище Бреттус > Програма Додайтеоні > Brettus Майстер будує > Встановити > Дочекайтеся встановлення додатка.

Як встановити Brettus на коді Fire Stick

Спочатку вам доведеться встановити Kodi на Fire Stick, а потім ви зможете встановити Brettus Kodi 17 та Brettus на Kodi 18. Клацніть тут, щоб побачити, як встановити Kodi на Fire Stick.

Після встановлення Kodi виконайте наступні дії, щоб встановити Brettus на Kodi Fire Stick.

 1. відчинено Коді додаток на Fire Stick
 2. відчинено Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Тепер виконайте описані вище дії для встановлення Brettus на Kodi krypton V17. Різниці в процедурі не буде. Щоб розблокувати будь-які геоблоковані потоки, використовуйте платну безкоштовну VPN для Firestick Kodi 2020.

Brettus Kodi не працює / Помилки / проблеми

Brettus на Kodi не вдалося встановити Zip-файл

Встановлюючи Brettus Kodi, ви можете зіткнутися з цією помилкою. Це трапляється, якщо ви спробуєте встановити сховище через застарілий Zip-файл.

Виправити

Щоб запобігти цій помилці, завантажте zip-файл репозиторію з надійного сховища.

Brettus на Kodi не вдалося встановити залежність

При спробі встановити надбудову із сховища ця помилка може спливати. Ну, причина цієї помилки полягає в тому, що джерело сховища, яке ви використовуєте, може бути вимкнено або воно було перенесено на нову URL-адресу.

Виправити

Щоразу, коли ви додаєте джерело, перевірте, чи надійне воно та працює. По-друге, завжди переконайтеся, що ви правильно ввели URL-адресу. По-третє, якщо ця помилка все-таки виникає, спробуйте скористатися іншим сховищем.

Відгуки про Бреттус Коді

Brettus Kodi отримав високу оцінку в громаді Kodi через додатки, які є в упаковці. Його популярність можна легко оцінити, увійшовши в Twitter і шукаючи Бреттус аддон. Те саме відбувається, якщо ви шукаєте Brettus Kodi будує огляди Facebook, але вони дещо старші. Ви будете здивовані, побачивши, як Brettus будує огляд Kodi, скільки людей насправді рекомендують. Ось подивіться:

Brettus Kodi Pin

Під час використання Brettus Builds потрібна шпилька для доступу до вмісту для дорослих та додатків для дорослих. Ви можете переглядати Інтернет-каталоги цього Pin, як він постійно змінюється.

Згортаючи його

Brettus V4 Kodi – це дивовижна річ, якщо ви хочете урізноманітнити свою бібліотеку Kodi. Відгуки про Brettus Builds Kodi зараз дуже хороші, і користувачі її дуже хвалять.

Brettus Kodi addon надає йому перевагу перед іншими завдяки своєму специфічному змісту. У цьому посібнику ми надали докладні кроки щодо того, як встановити Brettus на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me