Дімітологія Попкорн Час сховища

Попкорн Час сам – це онлайн-потокова платформа засобів масової інформації, яка інтегрує клієнт BitTorrent. Однак розробники додатків Kodi думали, що було б чудово запустити цю потокову платформу на Kodi.

Тож вони зробили надбудову Popcorn Time Kodi, що дозволяє користувачам розширювати свій розважальний кругозір та передавати фільми без обмежень до бібліотек додатків.

Тим не менше, використовуючи такі додатки, безпечно використовувати мережу дуже рекомендується. Використовуйте VPN для Kodi, щоб зашифрувати ваш трафік та забезпечити кращий досвід потокового передавання.

Посібник із встановлення попкорна Time Kodi

 1. Як встановити Popcorn Time на Kodi Leia та Krypton
 2. Як встановити попкорн час на Kodi Jarvis
 3. Як встановити попкорн час на Kodi Firestick
 4. Завантажте ZIP-файл Time Kodc Popcorn
 5. Коді попкорн час огляди
 6. Час попкорна Kodi не працює / Помилки / проблеми

У цьому посібнику наведено докладні кроки щодо встановлення Popcorn Time на Kodi. Тому виконайте наведені нижче дії:

Як встановити Popcorn Time на версії Kodi Leia або Krypton

 1. Запустіть Kodi Криптон > Виберіть Налаштування значок, який ви бачите вгорі > Натисніть на Файловий менеджер.Як встановити час Popcorn на Kodi Krypton версії 17.6 або вище
 2. Прокрутіть ліворуч на екрані ліворуч, щоб двічі клацнути Додати джерело > Тип сховища Димитрологія URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Клацніть гаразд > Тепер введіть назву сховища, тобто. “Лазар” > Клацніть гаразд.popcorntime on kodi
 3. Йти до Головна сторінка Kodi натискаючи на “Резервна область” ключ > Виберіть Додатки > Натисніть на Коробчаста форма піктограму під назвою встановлення пакунків, розташовану у верхньому лівому куті.Як налаштувати попкорн аддон часу на коді
 4. Виберіть Встановити з Zip File > Прокрутіть вниз і виберіть Лазар > Натисніть на сховище.лазарус-0.1.zip > Тепер зачекайте, коли сховище встановиться. > Натисніть на Встановити з сховища > Тепер знайдіть Сховище Лазаря.встановити popcorntime з zip-файлу
 5. Йти до Додатки до відео > Виберіть Коді попкорн час > Удар Встановити Кнопка.налаштування popcorntime на firestick
 6. Щоб переглянути надбудову, перейдіть на сторінку Головна сторінка Kodi > Клацніть Додатки > Потім Додатки до відео > Коді Попкорн часЯк встановити попкорн час на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

Як встановити попкорн час на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запустіть Kodi Jarvis > Перейдіть до системи > Потім файловий менеджер > Двічі клацніть Додати джерело.
 2. Тепер введіть URL-адресу http://dimitrology.com/repo/, де написано “Ні” > Клацніть Готово > Введіть назву сховища “Dimitrology” > Клацніть Готово > Натисніть кнопку ОК.
 3. Поверніться до головного меню Kodi > Система > Додатки > Потім натисніть кнопку Встановити з Zip File > Дімітрологія > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Клацніть на Встановити з сховища > Сховище Маркоп 159 > Додатки до відео > Коді попкорн час > Встановити > Насолоджуйтесь!

Як встановити попкорн час на Kodi Firestick

Встановлення Popcorn Time на Kodi Firestick схоже на кроки, про які було сказано вище. Однак є певні кроки та вимоги VPN на Firestick, які потребують вашої уваги, тому дотримуйтесь інструкцій нижче:

 1. Запустіть Firestick > Клацніть на Система > Налаштування > Налаштування виробника > Увімкнути програми з невідомого джерела та налагодження ADB.
 2. Перейдіть до будинку Firestick > Клацніть на панелі пошуку > Введіть Kodi та натисніть на нього > Запустіть Kodi.
 3. Тепер виконайте кроки, описані для Kodi Leia, Krypton або Kodi Jarvis.

Завантажте ZIP-файл Time Kodc Popcorn

Існує спосіб встановити Kodi Popcorn Time 2017 безпосередньо на ваш Kodi. Спочатку необхідно завантажити файл Kodi Popcorn Time Zip File, а потім виконати наведені нижче дії:

 1. Запустіть Kodi > Торкніться меню Додатків > Перейдіть до піктограми інсталятора пакунків у верхньому лівому куті > Клацніть на Встановити з Zip File.
 2. Коли з’явиться вікно, вам потрібно “Перейти” або “Завантажити” Zip-файл, який ви завантажили до початку цих кроків.
 3. Завантажити файл знадобиться час > Тепер натисніть на Встановити з сховища > Виберіть зі списку сховище Markop 159 > Перейдіть до додатків до відео > Клацніть на час Kodi Popcorn > Натисніть “Встановити” > Ви закінчили, насолоджуйтесь!

Попкорн Час також можна завантажити з таких посилань на завантаження:

 • Завантажте Kodi Popcorn Time через GitHub
 • Завантажте час Kodi Popcorn Time через сховище Lazarus
 • Завантажте сховище Dimitrology

Коді попкорн час огляди

Час попкорна – це, мабуть, найсмішніший спосіб перегляду шоу та фільмів. Особливо в парі з кодом коді.

– 8spook (@ 8synced) 30 жовтня 2017 року

Перегляд фільмів і телепередач набагато простіше, ніж все в цьому світі, і саме так думають користувачі Kodi. Два гіганти вперше зустрічаються у світі Коді.

Ооо !! Я про це знаю. Я використовую час попкорну набагато більше, ніж показ. Я вже більше не використовую Kodi.

– Френк Боатенг (@ AFYB01) 30 червня 2017 року

Користувачі Kodi масово все ще не знають про те, що існує додаток Kodi Popcorn Time, яке можна встановити на Kodi. Програмне забезпечення Kodi набагато більше, ніж Popcorn Time, і порівняння не повинно бути. Встановлення Popcorn Time 2017 на ще більше зробило програмне забезпечення Kodi.

Час попкорна Kodi не працює / Помилки / проблеми

Не вдалося встановити залежність

Ця помилка може виникнути через те, що ви використовували помилкове сховище, яке не має оновленої версії Kodi Popcorn Time.

Рішення

Встановлення Kodi Popcorn Time 2017 з сховища Dimitrology вирішить вашу проблему, оскільки в ньому буде оновлена ​​версія, готова для користувачів Kodi. Вищенаведені кроки, згадані в посібнику, обговорюють встановлення Popcorn Time від Dimitrology.

Потоку немає

Часто ви можете побачити, що під час трансляції деякого останнього медіа-вмісту у Popcorn Time з’являється повідомлення, що говорить “Немає потоків доступних”. Це тому, що Попкорн Час вибирає джерело з торентів, а іноді ці торренти недоступні.

Рішення

Немає негайного вирішення цієї проблеми, оскільки це єдиний недолік часу попкорну. Однак ви все одно можете перейти на Kodi та встановити доповнення Covenant і транслювати безкоштовні фільми та телепрограми.

Згорнути речі

Popcorn Time – улюблений фанат потокового плеєра, який передає джерела торентів безпосередньо на програмне забезпечення Kodi. На Коді ви можете легко переглядати фільми та телепередачі. У цьому посібнику ми обговорили, як встановити Popcorn Time на Kodi, щоб ви могли насолоджуватися довгими розвагами. Дивіться цей посібник порівняння про час попкорну та коді.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me