exodus-redux-kodi-аддон

Addod Exodus Redux Kodi – це вилка відомого додатка Exodus Kodi, що має майже однакові функції та інтерфейс. Користувачі можуть насолоджуватися усіма останніми фільмами, телепередачами, документальними фільмами тощо у якості HD завдяки надзвичайно швидким потокам.

Настійно рекомендується, щоб користувачі підписалися на надійний VPN для Kodi, щоб захистити їх конфіденційність та отримати доступ до потоків з обмеженою географічною діяльністю..

Exodus Redux – ще одна вилка Exodus Kodi, яка ввійшла в цю галузь деякий час тому. Однак, на відміну від інших додатків Kodi, його потрібно правильно налаштувати за допомогою лямбда-скребків, щоб він міг добре працювати. Я надав повну процедуру встановлення в цьому посібнику; переконайтеся, що ви не пропустите жодного кроку.

Репозиторій додатків Exodus Redux Kodi

Ви можете встановити оновлену версію додатка Exodus Redux від IAC Github для вас KOdi Leia verison 18 або її новіших версій. Що стосується користувачів Krytpon, надбудову Exodus Redux Kodi можна встановити через сховище Lazy Kodi, яке відоме як повний пакет для наявності численних інших сховищ всередині себе.

Як і Exodus Kodi addon, Exodus Redux також доступний через різні сховища. Справа в тому, що розробники репозиторіїв люблять розміщувати аддони, які користуються попитом чи популярністю, оскільки це виділяє їх.

Як встановити Exodus Redux на Kodi Leia версії 18 та вище

 1. Відкрийте Kodi та натисніть на Значок системи (значок шестірні) з головного меню  > Натисніть на Файловий менеджер варіант
 2. Двічі клацніть на Опція Додати джерело > Клацніть, де написано   і введіть це URL: https://i-a-c.github.io/  як у відповідному полі  > Клацніть гаразд > Назвіть цю URL-адресу як Redux та натисніть гаразд
 3. Повернення до головного меню Kodi > Натисніть на Додатки вкладка > Натисніть на Значок інсталятора пакета з верхнього лівого кута
 4. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > Прокрутіть список вниз і виберіть Redux > Виберіть repository.exodusredux-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення
 5. Тепер натисніть на Встановити з сховища варіант > Йти до Вихід Redux Repo > Направлятися до Додатки до відео папку > Виберіть Вихід Редукс > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення

Як встановити Exodus Redux на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

Виконайте наступні дії, щоб встановити надбудову Exodus Redux Kodi на версії Kodi Leia та Krypton:

 1. відчинено Коді.
 2. Натисніть на Налаштування значок > відчинено Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.
 3. Клацніть “Ніхто” і введіть URL-адресу: http://lazykodi.com/ > Клацніть Гаразд. Тепер назвіть це джерело як “Ледачий” > Клацніть Гаразд > Клацніть Гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.
 4. Поверніться до Головне меню > Клацніть Додатки.
 5. Натисніть на Піктограма поля (Значок інсталятора пакета) з верхнього лівого кута.
 6. Натисніть на Встановити з Zip-файлу варіант > Прокрутіть список доступних опцій та виберіть “Ледачий”.
 7. Натисніть на ZIPS папку > Клацніть EXODUSREDUX.zip > Зачекайте сповіщення.
 8. Тепер клацніть Встановити з сховища варіант > Натисніть на Вихід Redux Repo > відчинено Додатки до відео папку.
 9. Натисніть на Вихід Редукс > Удар Встановити.

Тепер вам потрібно буде включити ламбда-скрабки, виконайте наступні дії:

 1. Після встановлення відкрийте меню Додатки форми надбудови..
 2. Клацніть Інструменти.
 3. Клацніть Налаштування: Постачальники.
 4. Наведіть курсор миші на провайдерів > Клацніть Вибрати джерело постачальників модулів.
 5. Зміна За замовчуванням до Лямбда Шкребки і натисніть

Exodus Redux Kodi Завантажити

 1. Завантажити Вихід Редукс Zip-файл.
 2. Запуск Коді > Клацніть Додатки.
 3. Клацніть на Піктограма поля > Виберіть Встановити з Zip File > Перегляньте та відкрийте завантажений поштовий файл.
 4. Виберіть Встановити з сховища > Натисніть на Вихід Redux Repo.
 5. Відео Додатки > Клацніть Вихід Редукс > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

Вихід Redux Down / не працює / помилки / виправлення

Ось дві основні помилки з виправленнями, з якими зазвичай стикаються користувачі додатків Exodus Redux Kodi.

Помилка журналу перевірки

Іноді під час завантаження сховища кілька файлів не завантажуються; викликати проблеми пізніше під час встановлення додатка. Помилка журналу перевірки – це помилка, яка відобразиться, якщо є проблема з файлами сховища. Ще однією причиною помилки журналу перевірки є системний кеш, якщо він повний.

Виправити

Просто очистіть усі фонові дані та кеш, а потім спробуйте ще раз. Якщо помилка зберігається, перезавантажте та встановіть сховище.

Не вдалося підключитися до сховища

Іноді джерела сховища вимикаються або застарівають, викликаючи проблеми у користувача. Коли Kodi не в змозі підключитися до джерела сховища, ця помилка відображається.

Виправити

Якщо ви бачите цю помилку, перевірте URL-адресу та переконайтеся, що посилання активне. Якщо UR активний, перевірте, URL-адресу, яку ви додали до файлового менеджера, можливо, ви неправильно написали адресу, переконайтеся, що вона правильна. Якщо помилка все ще залишається, спробуйте інше сховище.

Висновок

Численні вилки Exodus Kodi доступні в Інтернеті, і, очевидно, важко сказати, який з них найкращий, але одне, що я відчував із Exodus Redux, – це те, що поточні посилання, що надаються ним, чудово працюють. Exodus Redux має той самий інтерфейс, що і у легендарного додатку Exodus Kodi, а функції повторюються.

Однак слід пам’ятати про те, що це доповнення сторонніх розробників, і вам слід використовувати його з найкращим VPN для Kodi, щоб захистити себе від проблем порушення конфіденційності..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me