Коли ми говоримо про найкращі доповнення Kodi до відео та фільмів, ми завжди натрапляємо на Вихід та Заповіт. Однак одне, про що багато користувачів Kodi не знають, – це наявність нового додатку для відео Kodi під назвою Fantastic.

Його згадують (багато користувачів) як вилку Виходу чи Завіту. Правда, це краще, ніж обидва ці додатки через наявність кращих 4K та HD-посилань. У цьому посібнику ми розповімо, як встановити додаток Fantastic Kodi та іншу інформацію, пов’язану з ним Kodi vpn. Фантастичний аддіон Kodi – один з адонів, який працює і на Xbox One Kodi.

Фантастична поштова URL-адреса для завантаження Kodi

Ви можете отримати доступ до Fantastic Kodi addon, скориставшись посиланням tis: http://fspmkodi.com/repo/

Ви також можете безпосередньо завантажити файл Zip за посиланням та встановити додаток Fantastic Kodi. Виконайте такі дії:

 1. Завантажте Zip-файл на своєму пристрої.
 2. Клацніть на Значок шестерні (налаштування) > Встановити з Zip File > Знайдіть завантажений файл і натисніть на сховище.Firestickplusman-0.1.2 > Зачекайте сповіщення.
 3. Клацніть Встановити з сховища > Виберіть Firestickplusman Addons > Встановити > Дочекайтеся появи повідомлення.

Як встановити фантастичний Kodi Addon на Krypton версії 17.6 або нижче

 1. відчинено Коді > Клацніть на Значок налаштувань > Клацніть Файловий менеджер.як встановити фантастичний коді аддон
 2. Двічі клацніть на Додайте Джерело > Натисніть на ‘Ніхто > Наберіть це URL-адреса http://fspmkodi.com/repo/ > Натисніть кнопку ОК > Назвіть це медіа-джерело «Фантастичне Repo» > Натисніть кнопку ОК.як встановити фантастичний коді аддон на криптон версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться до головного меню Kodi натисканням кнопки ВИХІД клавіша кілька разів > Клацніть Додайтеоні > Клацніть на Коробка У формі значок.фантастичний коді
 4. Клацніть Встановити з Zip Файл > Виберіть Фантастичний репо> Клацніть Репо > сховище.firestickplusman-0.1.2.zipфантастичний коді аддон
 5. Тепер натисніть Встановити з Сховище > Виберіть Firestickplusman Addons > Відео Додайтеоні > Виберіть Фантастичний > Клацніть Встановити> Дочекайтеся встановлення додатка.Як додати фантастичні коді аддон
 6. Як тільки з’явиться повідомлення, поверніться до Основна Меню> Додайтеоні> відчинено Відео Додайтеоні > Натисніть на Фантастичний > Переглядайте улюблений вміст і насолоджуйтесь!

фантастичний скачати коді-аддон

Як встановити фантастичний Kodi Addon – Відео посібник

Як встановити фантастичний Kodi Addon на Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді > Клацніть на Значок системи > відчинено Файловий менеджер.
 2. Подвійне клацання Додайте Джерело > Натисніть “Ніхто > Введіть це URL-адреса http://fspmkodi.com/repo/ > Клацніть Зроблено > Назвіть це джерело медіа ‘Фантастичний Репо ‘ > Зроблено> Клацніть гаразд.
 3. Йти до Головне меню Kodi натисканням клавіші ESC кілька разів > Клацніть Система> Додайтеоні > Встановити з Zip Файл > Виберіть Фантастичний репо> Клацніть Репо > Клацніть сховище.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Тепер натисніть Встановити з Сховище > Натисніть на Firestickplusman Addons > відчинено Відео Додайтеоні > Виберіть Фантастичний > Клацніть Встановити> Дочекайтеся встановлення додатка.
 5. Як тільки з’явиться повідомлення, поверніться до Основна Меню> Додайтеоні> відчинено Відео Додайтеоні> Фантастичний.

Тепер ви можете переглядати улюблений вміст і насолоджуватися фантастичним коді!

Як встановити фантастичний Kodi Addon на Fire Stick

Після встановлення Kodi ви зможете встановити додаток Fantastic Kodi на Fire Stick. Ви можете скористатися нашим посібником, щоб встановити Kodi на Fire Stick.

Щоб встановити фантастичний додаток до відео на Fire Stick, дотримуйтесь цього посібника крок за кроком:

 1. Запуск Вогонь Палиця > Йти до Налаштування > Система.
 2. відчинено Розробник Параметри > Увімкніть налагодження ADB та програми від Невідомі джерела.
 3. Поверніться до Коді Fire Stick Головна > Натисніть на Пошук > Тип Коді > відчинено Коді.
 4. Як тільки Kodi відкриється, виконайте вказані кроки для встановлення Fantastic Kodi Krypton Version. Процедура схожа на процедуру Криптона.

Фантастичний Коді Аддон не працює / Помилки / проблеми

Фантастичний Kodi не вдалося встановити залежність

Ця помилка зазвичай виникає, коли є проблема із сховищем. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, то сховище може бути оновлено або оновлено.

Рішення

Ви можете надати деякий час і пізніше перевірити, чи це проблема через оновлення чи відключення посилання. Якщо URL-адреса закривається, спробуйте використати альтернативну URL-адресу.

Фантастичний Kodi не вдалося підключитися до сховища

Це означає, що ви або ввели неправильне посилання на джерело сховища або є синтаксична помилка.

Рішення

Переконайтеся, що ви ввели правильну URL-адресу, щоб уникнути такої помилки.

Фантастичні огляди Коді Аддон

Користувачам потрібен форум, щоб висловити свою думку, критику та підтримку аддонів. Що краще, ніж Reddit? Нитка за ниткою, ви побачите коментарі міксу.

Подивіться на цей коментар, цей користувач посилається на Fantastic як вилку заповіту, хоча цей користувач не використовував його, незважаючи на встановлення.

фантастичний огляд

Деякі користувачі виховували каламбури та сарказм:

фантастичний огляд reddit

А ще є ті, хто навіть заглибився в його код:

фантастичний аддон коді

Фантастичні альтернативи Kodi

 1. Вихід
 2. Угода
 3. Гурзіль
 4. Опір
 5. Буття
 6. 321 Фільми
 7. Некодований Коді

Загортання

Можна сказати без жодних вагань, що надбудова Fantastic Kodi – це так само, як зазначено в назві. Фантастичні користувачі Kodi дуже оцінюють його функціональність та посилання та оцінюють його більше, ніж Пакт. Можна сказати, що ця добавка просто залишила Завіт позаду.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me