GAIA Kodi Addon – це вилка знаменитого аддона Bubbles Kodi, що має майже однакові функції, але якість покращується, очевидно. GAIA Kodi – це чудова добавка для трансляції фільмів та телепередач у високій чіткості.

Інтерфейс додатків є досить пристойним та зручним для користувачів, і він має високошвидкісні потокові посилання, які чудово працюють на відміну від багатьох інших додатків.

Однак майте на увазі, що захист своєї присутності в Інтернеті має бути вашим першим пріоритетом під час трансляції в Інтернеті. Ось чому я завжди рекомендую користувачам Kodi використовувати VPN з Kodi, який пропонує шифрування високого класу. Ще одна перевага, яку ви матимете з VPN, – це те, що ви зможете передавати вміст з обмеженим географічним вмістом та обходити обмін даними провайдера.

Нижче наведено рекомендовані VPN-провайдери для користувачів Kodi:

Ексклюзивні спеціальні пропозиції KodiVPN.co 2019
PureVPN

 10,95 дол. США, 1,32 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

серфінга

 11,95 дол. США 1,99 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду (3 місяці безкоштовно)

Іваці

 9,95 дол. США, 2,75 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

Сховище GAIA Kodi Addon

Додаток GAIA Kodi доступний через власний “Репозиторій GAIA”.

Ще одна чудова річ щодо аддона GAIA Kodi – це те, що він має власний офіційний веб-сайт: https://gaiakodi.com/. Ви можете знайти важливу інформацію та детальну інформацію про цей додаток, а також посилання на його сховище.

Як встановити GAIA Kodi Addon на Kodi Leia та Krypton

 1. відчинено Коді
 2. Натисніть на Налаштування значок > відчинено Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело > Клацніть, де написано Жоден і відкриється діалогове вікно.
 3. Введіть це URL-адреса в польових умовах http://repo.gaiakodi.com > Клацніть гаразд
 4. Тепер назвіть це джерело як “GAIA” > Клацніть гаразд
 5. Поверніться до головного меню та натисніть на Додатки вкладка > Тепер натисніть на Пакет Інсталятор значок (Коробка значок у верхньому лівому куті)
 6. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > Прокрутіть список вниз і виберіть GAIA > Натисніть на сховище.gaia.zip > Зачекайте сповіщення
 7. Тепер натисніть на Встановити з сховища варіант > відчинено Сховище Gaia 1 > Йти до Додатки до відео папку > Натисніть на Гея > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення

Як встановити GAIA Kodi Addon на FireStick

 1. Встановити Kodi на FireStick.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Тепер зверніться до описаної вище процедури встановлення, оскільки вона буде однаковою для встановлення цього додатка на FireStick.

GAIA Kodi Addon Завантажити

 1. Завантажте Zi-файл GAIA Kodi
 2. Відкрийте Kodi > Натисніть на Додатки
 3. Натисніть на Коробка значок (браузер з додатком)
 4. Виберіть Встановити з Zip File варіант > Перегляньте систему та відкрийте завантажений поштовий файл > Зачекайте сповіщення
 5. Виберіть Встановити з сховища варіант
 6. Йти до Сховище Gaia 1 > відчинено Додатки до відео папку
 7. Виберіть Гея > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення

GAIA Kodi не працює помилки та виправлення

Нижче наведено декілька поширених помилок Kodi, які можуть виникнути під час використання додатка GAIA Kodi:

Помилка журналу перевірки

Помилка журналу перевірки зазвичай з’являється, коли з додатком щось не так. Проблема може бути з кешем надбудови або відсутні файли, необхідні для запуску додатка.

Виправити

Ви можете виправити цю помилку, очистивши кеш-код і дані з резервного копіювання. Якщо ви не маєте уявлення про це, тоді ви можете ознайомитися з нашим посібником “Як очистити / видалити кеш відео в Kodi”..

Немає потоків

Іноді, коли ви намагаєтесь передавати певний заголовок вмісту, ця помилка може спливати. Причина помилки “No Streams” – це те, що додаткові скраппери не в змозі витягувати поточні посилання від провайдерів. Це трапляється, коли у вас перевантажений кеш або ваш аддон застарів.

Виправити

Очистіть кеш Kodi та повторіть спробу потокового потоку, оскільки це зазвичай вирішує проблему.

Однак якщо проблема не зникає, спробуйте оновити надбудову. Ви можете дізнатися більше про рішення цієї помилки, переглянувши наш “Як виправити Kodi No Stream Available Guide”.

Заключні слова

GAIA Kodi – чудовий додаток Kodi для всіх спостерігачів, які дозволяють спокутуватись, оскільки дозволяє їм передавати улюблені фільми та телепередачі у форматі HD. Дуже мало допоміжних програм Kodi пропонують високоякісну трансляцію одним натисканням кнопки.

Я особисто спробував цей аддон, і він виявив його досить цікавим, оскільки я не стикався з жодними затримками, які протікають злісно. Додаток працює безперебійно, без помилок або збоїв і не сповільнює вашу систему.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me