icefims-kodi-надбудова

Цей додаток доступний у сховищі Kodil і в цьому посібнику висвітлено для Kodi Leia, Krypton та Kodi Jarvis..

Протягом багатьох років IceFilms виправдав свої сподівання як один з найкращих доповнень до кіно у світі Kodi. Ви можете фільми цілий день.

Переконайтеся, що ви використовуєте kodi vpn для захисту своєї присутності в Інтернеті від зловмисного програмного забезпечення та хакерів. Мало того, це також надасть вам необмежений доступ до великої кількості контенту, який обмежений у вашому регіоні.

Як встановити IceFilms на версії Kodi Leia та Krypton

 1. відчинено Коді > Потім переходьте до Налаштування > Натисніть на Файл Менеджер > Тепер двічі клацніть Додайте Джерело > З’явиться вікно, тому натисніть “Ніхтояк встановити льодовики на коді
 2. Введіть URL-адреса для сховища http://kdil.co/repo/ > Потім натисніть кнопку гаразд > Якщо ви подивитесь внизу, він запитає ім’я джерела медіа, тож введіть “Коділ Репо ‘ > Потім натисніть кнопку гаразд.як встановити крижані фільми на kodi krypton версії 17.6 або новішої
 3. Йти до Коді Головна > Потім виберіть Додайтеоні опція, що з’являється в меню зліва > Тепер натисніть на Коробказначок розташований у верхньому меню.льодофільми при налаштуванні коді
 4. На цій сторінці вам потрібно вибрати Встановити з Zip-файл варіант > Прокрутіть униз, щоб натиснути “Коділ Репо” > Виберіть сховище Kodil.zip > На встановлення сховища знадобиться час.icefilms kodi zip-файл завантаження URL
 5. Після встановлення натисніть на Встановити з сховища > Потім виберіть Коділ Сховище > Йти до Додатки до відео > Потім IceFilms > Натисніть Встановити > Тепер чекайте, коли встановлення відбудеться.льодофільми на налаштуваннях коді
 6. Після завершення поверніться на головний екран Kodi > Натисніть на Додатки > Тоді VДодатки для ideo > Нарешті ви можете натиснути на IceFilms > Виберіть розділ Фільми та насолоджуйтесь!

як додати крижані фільми на коді

Як встановити IceFilms на Kodi Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді Джарвіс > На передній панелі екрана натисніть на Система > Потім натисніть на Файл Менеджер > Прокрутіть вниз, щоб двічі клацнути на Додайте Джерело.
 2. Натисніть на ‘Ніхто коли діалогове вікно відкриється > Потім введіть це URL-адреса http://kdil.co/repo/ і натисніть Зроблено > Тепер введіть це ім’я “Коділ РепоІ знову натисніть на Зроблено якщо з’явиться варіант > Потім натисніть кнопку гаразд щоб закрити коробку.
 3. Тепер переходимо до Коді Головна > Натисніть на Система > Потім Додатки > Встановити з Zip File варіант > Це перенесе вас до іншого вікна, де потрібно натиснути Коділ Репо > Потім Kodil.zip
 4. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Це призведе до кількості сховищ, тому натисніть на Сховище Коділ > Відео Додатки > IceFilms > Встановити > Насолоджуйтесь фільмами та телешоу!

IceFilms Завантажте поштову URL-адресу

Існує можливість, що ви можете пропустити перші три етапи встановлення IceFilms Kodi 2019, виконавши наступні кроки:

 1. Завантажте Zip-файл IceFilms ТУТ і збережіть його на своєму комп’ютері.
 2. Відкрийте Kodi > Потім перейдіть до Додатків > Піктограма поля > Клацніть на опцію Встановити з Zip-файлу і звідти перейдіть до завантаженого файлу та дочекайтеся встановлення.
 3. Перейдіть до «Встановити з сховища» > Сховище Коділ > Додатки до відео > Потім IceFilms > Встановити > Насолоджуйтесь!

IceFilms не працює / виправлення / проблеми на Kodi

Коли Fusion Repository було знято правоохоронними органами, IceFilms мусив знайти інші сховища коді, щоб їх вмістити, і саме тут почали виникати помилки. Деякі з помилок та їх виправлення наведено нижче:

IceFilms не вдалося встановити залежність

IceFilms Kodi 2019 вперше був доступний у Fusion Repository. Після краху Fusion багато користувачів Kodi намагалися встановити надбудову, але відображалася помилка “Не вдалося встановити залежність”. Це означає, що у сховищі, в якому був доступний цей додаток, бракувало деяких необхідних файлів.

Рішення

IceFilms тепер доступний у сховищі Kodil, що працює ідеально. У нашому посібнику вище ми обговорили той же підхід, що стосується Fusion Repository.

IceFilms не вдається передати

Користувачі Kodi також скаржаться на те, що додаток не може нічого передати. Ці питання стосуються розробників IceFilms, тобто Eldorado. Додаток не може зафіксувати зовнішні посилання та не може надати потокове обслуговування.

Рішення

Для такого типу помилок краще почекати, коли розробники виправлять цю проблему, а потім спробуйте отримати доступ до додатку через кілька хвилин. Іноді навіть оновлення може спричинити поведінку надбудови таким чином.

Відгуки про Kodi IceFilms

Ці 3 працюють чудовими крижаними фільмами, не вичісуючи добре. Запропонуйте це від smash repo, і він каже, що не виправлено

– МО (@kmar_NY) 20 вересня 2017 року

Щоденні помилки та помилки призвели до посилення реакції користувачів Kodi за останній місяць. Найпоширеніша з них – це її вискоблювання. IceFilms вводиться Kodil repo після того, як він був виведений Fusion Repository. З тих пір вона втратила свою чарівність.

Навіщо вживати крижані плівки, коли в конвенті є все, що зв’язане?

– Шон Бредлі (@ShaunBradders) 19 серпня 2017 року

Схоже, що Пакт отримав весь прожектор за такий короткий проміжок часу, що він вийшов з корінця на відмінний додаток до свого часу. Оскільки в надбудові IceFilms є занадто багато помилок, користувачі Kodi віддають перевагу найпростішому рішенню, тобто встановленню Covenant. Це призвело до зниження популярності для IceFilms.

Згортаючи його

IceFilms може бути не таким, як це було раніше, але він все ще забезпечує довгі години розваг. Ви можете переглядати всі останні фільми, встановлюючи Icefilms на Kodi. Цей додаток можна знайти в сховищі Kodil і з тих пір втратив свою чарівність.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me