Що таке iStream?

Duckpool – нове ім’я для додатку iStream Kodi, який відомий своїми потоковими фільмами та телепередачами. Сама назва розкриває, що надбудова качки належить до родини Muck Duck. Він містить великі посилання та джерела для пропонованих відео, які дозволяють передати все, що завгодно.

Він був ребрендований в Duckpool з моменту, коли Маккі Дак взяв на себе надбудову. Ви не будете наївні порівнювати Дакпул із Завітом чи Переродженням Буття. Однак, вони пропонують якісні відео, як тільки ви знайдете правильне посилання.

Ми надали докладний посібник щодо встановлення iStream (Duckpool) на Kodi. Тому читайте наш покроковий посібник нижче:

Як встановити iStream (Duckpool) на Kodi 17
Як встановити iStream (Duckpool) на Kodi 16
Відгуки про Kodi iStream (Duckpool)
iStream Kodi не працює / Помилки / проблеми

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання iStream (Duckpool), оскільки це захистить вашу конфіденційність. Скористайтеся 57% знижки на IPVanish і передавайте необмежений вміст на iStream (Duckpool).

Як встановити iStream (Duckpool) на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Якщо ви вже встановили Kodi Krypton версії 17, значить Відкрийте Kodi у вашій системі > Натисніть на Налаштування значок шестірні, який ви знайдете вгорі > Тепер виберіть Файловий менеджер.Як встановити duckpool istream на kodi
 2. Тут ви побачите Додати джерело опція зліва на екрані, Подвійне клацання на цьому > З’явиться вікно, де потрібно натиснути “Ніхто” > Тепер введіть сховище URL-адреса http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Тепер введіть назву джерела медіа “Макі Качка” на варіант, наданий внизу > Тепер натисніть гаразд.Як встановити duckpool istream на kodi kryptn версія 17
 3. Поверніться до Домашній екран Kodi ударом на ‘Вихід’ кнопка > Натисніть на Додатки > Виберіть піктограму встановлення пакета, піктограму у формі коробки, розташовану у верхньому лівому куті.istck duckpool on kodi
 4. Тепер натисніть на опцію Встановити з Zip File > Знайдіть і натисніть на Хакі Качка > Тепер натисніть на сховище.mdrepo-1.0.2.zip і зачекайте, поки сховище встановиться.налаштування качки istream duckpool
 5. Після завершення установки натисніть на Встановити з сховища варіант > Виберіть Mucky Duck Repo зі списку > Репозиторій додатків > Потім Сховище Дакпул > Встановити.налаштування качки duckpool kodi
 6. Після того, як установка Duckpool сховища завершена, поверніться до списку сховищ, натиснувши “Резервна область” натисніть двічі на клавіатурі.конфігурація duckpool kodi
 7. Тепер знайдіть і натисніть на Сховище Дакпул > Додатки до відео > Duckpool > Встановити > На встановлення додатка знадобиться кілька хвилин.istck duckpool on kodi xbmc
 8. Тепер поверніться до Домашній екран Kodi > Натисніть на Додатки > Тепер Додатки до відео > Потім Duckpool > Вітаю! Тепер ви завантажили iStream (Duckpool) 2017.

istream duckpool kodi addon

Як встановити iStream на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi Jarvis > Виберіть Опція системи > Клацніть на файловому менеджері в розділі Система > Тепер двічі клацніть Додати джерело.
 2. Тут з’явиться вікно, натисніть «Ніхто» > Введіть URL-адресу http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ і натисніть “Готово” > Введіть назву “Mucky Duck” та натисніть Готово > Тепер натисніть кнопку ОК.
 3. Поверніться до головного меню Kodi > Клацніть на Система > Додатки > Встановити з Zip File > Хакі Качка > сховище.mdrepo-1.0.2.zip > Зачекайте, поки він встановиться.
 4. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Mucky Duck Repo > Репозиторій додатків > Сховище Дакпул > Встановити.
 5. Поверніться до параметра Встановити з сховища > Сховище Дакпул > Додатки до відео > Duckpool > Встановити > Насолоджуйтесь!

Відгуки про Kodi iStream (Duckpool)

iStream (Duckpool) стільки років тримався навколо. МНОГО користувачів Kodi, які раніше використовували Duckpool, не могли протистояти встановленню будь-якого іншого додатка, ніж Duckpool.

istream reddit

Незважаючи на те, що він пропонує різні джерела / посилання для перегляду відеовмісту, багато користувачів Kodi не віддають перевагу його якості відео. Крім того, його меню може сповільнити більшу частину часу, що турбує користувачів.

історія reddit огляд

iStream Kodi не працює

У багатьох випадках iStream (Duckpool) може припинити роботу, що може зіпсувати ваш досвід Kodi. Деякі з помилок щодо iStream Kodi, які не працюють, надано нижче:

iStream Kodi Немає посилань

Іноді медіа-вміст, який ви передаєте, не має посилань, і тому iStream (Duckpool) повертає помилку. Це може створити розчарування серед користувачів Kodi, коли вони не змогли знайти посилання улюбленого відеовмісту.

Рішення

Щойно ви потрапляєте на джерело, яке недоступне, або просто показує “iStream немає джерел”, тоді вам потрібно очистити кеш. Це можна зробити, встановивши Merlin Auto Cleaner.

Загортання

iStream (Duckpool) не слід порівнювати з найпопулярнішими додатками Kodi, такими як Пакт, Вихід чи Генезис. Цей додаток приносить користь своїм користувачам з хорошою якістю відео та зручним інтерфейсом. Йому вдається показувати фільми та телепередачі з різних посилань в Інтернеті, які інколи користувачі Kodi можуть виявити зламаними.

Однак, він все ще пропонує відео у високій якості HD і вважає за краще моїх багатьох користувачів Kodi. У наведеному вище посібнику ми надали повне керівництво щодо встановлення iStream на Kodi. Деякі потоки можуть бути геоблоковані, і для їх розблокування вам доведеться встановити IPVanish на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me