Розбирання як встановити KODI на Apple TV 4,3,2,1 завдання не з легких. Але ми спростили наші 8 простих кроків, щоб встановити KODI на Apple TV.

Одне з найважливіших моментів для кожного онлайн-стримера – це Kodi VPN, який може розблокувати обмежені сайти та забезпечити високий рівень конфіденційності в Інтернеті. Якщо ви хочете бути економічно вигідними, ви можете спробувати безкоштовних постачальників VPN Kodi. По-друге, вам потрібно почати з того, щоб у вашому Apple TV були готові такі речі, щоб легко встановити KODI. Переконайтеся, що ви знаєте, як встановити VPN на Kodi.

Kodi на Apple TV

Перш ніж поспішити, налаштування коді на ipad також вимагатиме наступного:

 1. Xcode 8 або новішої версії (безкоштовно)
 2. Утиліта iOS App Signer для Mac (безкоштовно)
 3. Останній файл KODI .deb для tvOS (безкоштовно)
 4. Безкоштовний (але активний) обліковий запис розробника Apple (Зареєструйтесь, якщо у вас його немає)
 5. Комп’ютер Mac або ноутбук під управлінням Mac OS X 10.9 або новішої версії

Але перш ніж піти далі, ми повинні нагадати вам, що єдиний надійний спосіб установки Kodi працює на Apple TV 4 і 2. Існують також посібники з установки Apple TV 1 і 3, але, на жаль, вони не працюють. Тому наш посібник зосередиться на Apple TV 4 та 2.

Ви можете витрачати гроші на дорогі плеєри цифрових медіа, якщо цього не зробите знайте потворну правду за 4-медіа-пристроями.

як встановити-sideload-kodi-on-apple-tv

Що таке Apple TV?

Apple TV не слід плутати з Macintosh TV, що було першим комп’ютерним телебаченням Apple. Apple TV – це як і інші потокові коробки, але з класичним дизайном та технічними характеристиками Apple.

До цього часу Apple випустила 4 покоління програвача цифрових медіа. Перший з’явився у вересні 2006 року, а поставки почалися в березні 2007 року. А останні оголосили у вересні 2015 року з основними оновленнями, як сказав Тім Кук (Генеральний директор Apple) «Майбутнє телебачення – це додатки».

Він також додав, що для того, щоб Apple TV захопила зростаючий ринок для підключених до США телевізійних користувачів, потрібна велика операційна система.

користувачів яблучної телевізори

Apple TV щорічно зменшила продажі і знизилася до 8% в той же час, як і в попередньому році. Це був не той продукт, який був каламутним.

Однак загального досвіду ще більше очікується від медіаплеєра не досягли позначки. Але це було до тих пір, коли Apple оновила Apple TV 4-го покоління з дивовижною роздільною здатністю 4K Ultra HD. Apple TV 4-го покоління створює шаленість серед користувачів.

KODI, Media Player

KODI, також відомий як XBMC (Xbox Media Center), безкоштовний і вже здійснює гудіння з мільйонами користувачів з США, Великобританії, Канади, Німеччини та інших. KODI дуже настроюється з різними скінами та плагінами, головним чином, завдяки своїй відкритості.

KODI стикається з питаннями законності, але, простіше кажучи, це елегантний медіаплеєр, який дозволяє користувачам передавати потоковий вміст будь-якого типу, будь то платний вміст або безкоштовно отримувати вміст, захищений авторським правом. Є багато чудових додатків KODI, які користувачі можуть переглядати фільми, спорт, телебачення та багато іншого.

Як встановити KODI / XBMC на Apple TV 4-го покоління

Якщо вам цікаво, чи можна встановити KODI на Apple TV четвертого покоління, тоді вам потрібно підготувати. Встановити KODI на цьому пристрої не так просто, як встановити додаток у своєму мобільному телефоні.

Почніть із завантаження згаданого програмного забезпечення на Apple TV 4-го покоління. Просуваючись вперед, прочитайте наш посібник для оновлення вашого пристрою, як оновити kodi на Apple TV.

Крім цього, вам знадобиться кабель USB-C до USB-A.

Як встановити KODI / XBMC на Apple TV 4-го покоління за допомогою USB C до A

USB кабель C до USB A

Цей процес дозволить вам встановити KODI на Apple TV 4 без Jailbreak. Це дозволить вам завантажувати KODI на Apple TV.

Як встановити Kodi на Apple TV за допомогою Cydia Impactor

Виконайте наступні дії, щоб встановити Kodi на Apple TV через Cydia Impactor:

1. Перетворити Файл Kodi deb в ipa файл > Розпакуйте ‘data.tarФайл.

2. Відкрийте папку з назвою “Дані”> Йти до Програми > Створіть нову папку з назвою ‘Корисне навантаження в тому ж місці призначення “Kodi.app”.

3. Тепер вирізати і пасти то “Kodi.app” в новоствореній папці з іменем “Папка корисного навантаження” > Зіпсуйте папку Payload > Виберіть ZIP як формат архіву> назвіть його як “Kodi.ipa”.

4. Тепер підключіть свою Пристрій Apple TV твоєму ПК > відчинено Cydia Impactor > Скопіювати і пасти то Kodi.ipa файл > Тепер вам доведеться увійти свій Apple ID.

5. Тепер підключити свій Apple TV твоєму Телевізор і повернути його ВКЛ.

Тут ви побачите Kodi в меню програм, готових до використання!

Бокове завантаження з підпискою додатків Xcode та iOS

 1. Приєднайте свій Apple TV до комп’ютера Mac та запустіть новий tvOS > Проект програми в Xcode.Цей метод називається Sideloading за допомогою Xcode та iOS App Signer
 2. Створіть унікальний ідентифікатор з новою назвою проекту як TV KodiApple. Поряд із цим переконайтеся, що створіть унікальний ідентифікатор пакету, який використовує те саме ім’я проекту.легко встановити-kodi-on-apple-tv-4
 3. Якщо ви зіткнулися з проблемою для файл резервування, натисніть виправити проблему.як-до-завантаження-kodi-на-яблуко-tv-4
 4. Вам потрібно буде зареєструвати безкоштовний обліковий запис розробника.як-до-завантаження-kodi-на-яблуко-tv-4
 5. Пізніше виберіть команду розробників.using-sideload-method-for-install-kodi-on-apple-tv
 6. Далі відкрийте підписник додатків для iOS. Виберіть сертифікат для підпису та профіль надання. Клацніть Пуск і виберіть Місце вихідних даних. На цьому етапі виберіть завантажуваний файл KODI .deb як свій вхідний файл.простота налаштування-для-завантаження-kodi-on-apple-tv-4
 7. Повернення до Xcode. У Xcode виберіть меню Window та натисніть на Devices.8 кроків до встановлення-kodi-on-apple-tv-4
 8. Щоб додати свій Apple TV, знайдіть підключені пристрої та виберіть Apple TV разом із кнопкою плюс, щоб додати свій пристрій.

Встановіть-kodi-17.4-on-apple-tv

Одразу після вибору Apple TV у вказаному вище полі ви будете налаштовані користуватися KODI на своєму Apple TV. Але щоб збільшити розваги, можливо, ви захочете вибрати один з найкращих KODI Addons, який допоможе вам передати улюблений фільм, спорт чи будь-що інше.

5 найкращих Apple TV-ігор на 2020 рік лише 5,00 доларів США

Ігри – це завжди хвилювання для малюка чи старої людини. Завдяки чудовій технології та графіці на Apple TV 4-го покоління, ви будете раді грати стільки ігор, скільки вам подобається. Тенденція гри в ігри з високою роздільною здатністю Apple TV зростає. Далі йде перелік 5 найкращих ігор Apple TV.

 1. Машинарій (4,99 дол. США)

  Це приголомшлива гра-пригодницька гра, що розвивається Amanita Design.Machinarium-краща гра-на-яблуко-телевізор

 2. Місто Луміно (4,99 дол. США)

  Розроблений State of Play Games, Lumino – пригодницька гра-головоломка.Люміно-Сіті

 3. AG Drive (3,99 дол. США)

  Стріляча гоночна гра була розроблена компанією ZORG Entertainment Ltd, наповнена антигравітаційними суднами.AG-Drive

 4. Пригода Альто (4,99 дол. США)

  Нескінченна гра для сноубордів для бігунів від Snowman.Альтос-Пригоди

 5. Перехресна дорога (безкоштовно)

  Гра Free Arcade була розроблена Hipster. Обертається навколо концепції курки через дорогу.

перехресна дорога безкоштовна гра з яблучним телебаченням

Як встановити KODI / XBMC на Apple TV 2-го покоління

Відмова від відповідальності Helix – це остання версія KODI, яка працює над Apple TV другого покоління.

Простий спосіб налаштування KODI на Apple TV 2 використовує командні рядки на вашому Mac.

Відкрийте термінал на своєму Mac і введіть задану команду.

ssh [email protected]
Приклад: ssh [email protected]

Він запитає пароль за замовчуванням, який є альпійський

Продовжуйте вводити наступні команди

apt-get встановити wget

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-додати ключ –

відлуння "deb http://apt.awkwardtv.org/ stablemain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

відлуння "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

apt-get update

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

перезавантажити

Ну, це так просто, як це стає, і ви все готові йти! Тепер ви зможете запустити додаток KODI для Apple TV 2. А якщо прочитавши цей посібник, діліться своїми відгуками в програмі коментарі розділ нижче.

Замінні пристрої Windows для Kodi

 1. Коді на Року
 2. Коді на малиновому пі 
 3. Kodi на iPad
 4. Коді на Firestick
 5. Kodi на Windows
 6. Kodi на Xbox One
 7. Коді на щиті Nvidia

Apple TV 4 проти Nvidia Shield TV для KODI

Новий Apple TV 4-го покоління запускає нову платформу Apple tvOS та екосистему додатків. Хоча телевізор Nvidia Shield – це флагманська коробка Android TV з унікальним акцентом на ігрову продуктивність.

Ви можете забрати Apple TV четвертого покоління за 179 доларів США або 199 доларів США з 32 гігами або 64 гіга сховища відповідно. У той час як ви можете отримати телевізор Nvidia Shield за 199 доларів США або 299 доларів США з 16 гігабайт або 500 гігів пам’яті, обидва з яких можна розширити, завдяки слоту для мікро-карти SD.

Віддалені функції

Apple TV оснащений стандартним голосним контролером з трекпад, але Nvidia Shield в комплекті з ігровим контролером. Ви завжди можете придбати пульт дистанційно, тому очевидно, що для Nvidia Shield головний пріоритет гри тут є стандартним геймпадом.

Але це також можна використовувати для навігації по системі та контролю вашої медіа-контенту, а з ІК-приймачем на передній панелі ви також можете використовувати стандартний універсальний пульт дистанційного керування так само, як можна було б із Apple TV. Зараз порівнюючи пульт, обидва мають дещо схожий розмір та фактор форми.

Обидва мають регулятори гучності, але пульт Apple TV безпосередньо керує гучністю телевізора за допомогою інфрачервоного сигналу, тоді як пульт дистанційного керування Nvidia керує гучністю від самого вікна Nvidia за допомогою сенсорного повзунка на пульті.

Обидва мають тонкий високоякісний металевий дизайн із внутрішнім акумулятором. Тепер лише на екрані дистанційного керування входить роз’єм для навушників для приватного прослуховування аудіо. Хоча Apple TV може з’єднати навушники Bluetooth для подібної функціональності.

Дизайн

Дизайн коробки Nvidia з її геометричними формами та багатофактурними поверхнями дійсно привертає багато уваги, звичайно, ми також маємо, що зелене світло на вершині підпису вгорі. Його також можна встати збоку, використовуючи додатковий аксесуар з металевої підставки.

Apple TV – це набагато більш тонкий і компактний дизайн з білим світлодіодним індикатором статусу на передній панелі, і, звичайно, це має на увазі щось зникнути на задньому плані. Але Shield має ємнісну кнопку живлення у верхній частині, яку Apple TV не має, що щось не звичайне, більшість приладів є набагато більшими відмінностями.

Специфікація

Новий Apple TV 4K оснащений оновленим процесором A10X Fusion Chip. У той час як Shield поставляється з процесором Nvidia Tegra X1.

Технологія роздільної здатності, яка тепер є обома, є конкурентоспроможною, оскільки Shield має 4K HDR-дисплей у 60 Герц, з іншого боку Apple TV 4K також має схожі аспекти роздільної здатності та відео. Із такою високою графікою та технічними характеристиками, обидва вони мають великий цінник.

Але ей, це ще не кінець світу, ти все ще можеш знайти безліч коробки KODI, які легко в тебе в кишені. І після зібрання оглядів та наших досліджень для нас телевізор Nvidia Shield – явний переможець завдяки своєму елегантному дизайну та продуктивності.

Потворна правда Ви не знаєте про 4К відеопристрої

Незалежно від того, який пристрій ви купуєте для розваги, важливо, що це 4K – це лише одна частина рівняння. Вміст має бути сумісним із програмою 4K, за якою йде телебачення, з тим, що вам потрібно переконатися, що вміст, який передається, є 4K графікою. Телебачення також повинне вміти налаштовувати вашу графіку високої чіткості.

Тож навіть якщо ви готові витратити до 300 доларів на медіа-плеєр, ви все одно не зможете передавати класичний контент 4K. Це найбільш обмежуючий фактор, оскільки технологія перекриття доставки вмісту також повинна перекривати.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me