Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке можна завантажити на ваш пристрій Raspberry Pi, і за допомогою нього ви можете переглядати фільми, телепередачі, спортивні програми та все, що бажає ваше серце. За допомогою 6 простих кроків ви зможете знати, як встановити Kodi на Raspberry Pi, і ваш Kodi буде запущений та запущений у найкоротші терміни. Процес установки Kodi відрізняється від Raspberry Pi First Generation, а встановлення найкращого VPN для Kodi на малиновому Pi – це трохи складний метод, який відбувається за допомогою сховища Zomboided.

Речі, необхідні для налаштування Raspberry Pi для Kodi v17.6

Перш ніж перейти до встановлення Kodi на Raspberry Pi, дозвольте мені розповісти про те, що вам знадобиться для налаштування Raspberry Pi. Для налаштування Raspberry Pi необхідні наступні периферійні пристрої:

1. Прилад Raspberry Pi

Очевидно, що без самого пристрою ви не можете продовжувати далі. Переконайтеся, що ви купуєте сучасну модель Raspberry Pi, щоб не стикатися з будь-якими проблемами, пов’язаними з апаратним забезпеченням або сумісністю ОС..

Чим старші дошки Raspberry Pi, тим ефективність їх починає знижуватися. Ось чому я рекомендую користувачам або оптимізувати свої дошки, або придбати останню модель Raspberry Pi.

2. Справа Flirc Raspberry Pi

Випадок Flirc Raspberry Pi – не суттєва потреба, але це добре, якщо ви плануєте переглядати запої. Причиною цієї рекомендації є те, що корпус Flirc Raspberry Pi оснащений вбудованим радіатором, який запобігає перегріванню дошки..

Багато користувачів повідомили про проблеми перегріву, і це відбувається, як правило, тому що, коли ви протікаєте протягом декількох годин, ефективність роботи дошки використовується повністю. Перегрівання може спричинити багато проблем з обладнанням, і колись це може призвести до короткого замикання.

Ще одна причина, щоб вибрати варіант Flicr – це те, що він надає чудовий вигляд вашій дошці завдяки своєму крутому алюмінієвому корпусу. Ви можете тримати дошку в розблокуванні, не турбуючись про проблеми перегріву, і ваша дошка також отримає чудовий вигляд.

3. Кабель Ethernet

Високошвидкісний кабель Ethernet необхідний не тільки для підключення вашого пристрою до Інтернету, але і для того, щоб мати хорошу швидкість пропускної здатності для безперебійного потокового передавання.

4. Кабель HDMI

Для підключення пристрою Raspberry Pi до телевізора вам знадобиться кабель HDMI. Кабель HDMI працює краще, ніж на екрані, оскільки він не забезпечує затримку візуального зображення.

5. Карта пам’яті MicroSD

Зовнішнє сховище необхідне для зберігання медіафайлів на Raspberry Pi. Багато користувачів вибирають USB-накопичувачі, які недостатньо швидко перетягують мультимедійні файли, а іноді вони сповільнюють роботу системи. Використання мікро SD-карти – це завжди кращий варіант, ніж USB-накопичувач.

Однак Raspberry Pi підтримує не кожну мікро-карту SD. Ви можете мати в комплекті мікро SD карту разом із Raspberry Pi; добре перевірити карту, оскільки багато разів ці картки низької якості.

Ви побачили б карти Samsung та Kingston, що надходять у пакетах із пристроями Raspberry Pi, які не настільки ефективні. Краще, щоб ви використовували карти SanDisk, і це теж повинно бути не менше 16 Гб, щоб забезпечити безперебійний досвід роботи.

6. Мікро USB адаптер живлення

Адаптери живлення не входять до комплекту, коли ви купуєте дошку Raspberry Pi, тому купувати їх потрібно окремо. Переконайтеся, що ви купуєте якісний адаптер живлення, підтримуваний вашим пристроєм, оскільки іноді є пакети, які пропонують кілька низькосортних адаптерів живлення разом із платами Raspberry Pi. Такі дошки не тривають довго і можуть пошкодити вашу дошку у разі коливань напруги.

Як встановити Kodi на Raspberry Pi 1 в 6 кроків

 1. Відкрийте веб-переглядач та відвідайте веб-сайт OpenELEC > Клацніть на Завантаження > Прокрутіть униз до вершків Малини. Існують окремі версії для Raspberry Pi 1, 2, 3 або Zero. Виберіть збірку Raspberry Pi першого покоління (файл зображення диска) > Завантажте поштовий файл на свій пристрій.Як встановити kodi на малиновий пі
 2. Після завантаження zip-файлу витягніть zip-файл на свій пристрій.
 3. Тепер нам потрібно скопіювати витягнутий файл на мікро SD карту, і для цього нам потрібне програмне забезпечення під назвою Rufus, яке створює завантажувальні USB-накопичувачі. Завантажте файл за посиланням, представленим тут.малину пі завантажити
 4. Після завантаження відкрийте Rufus > З’явиться вікно, яке потребуватиме інформації > Виберіть вашу SD-карту з опції пристрою > Клацніть на зображенні диска, розташованому на полі.Малина пі sd картка коді
 5. Тепер перегляньте файл, який було вилучено, і виберіть конкретний файл > Натисніть кнопку “Пуск” на полі. Файл буде записаний на карту SD. Як налаштувати коді на малиновому пі
 6. Тепер вийміть SD-карту і поставте її назад на пристрій Raspberry Pi. Щойно пристрій Raspberry Pi увімкнено, воно автоматично завантажиться в Kodi. Насолоджуйтесь використанням Kodi на Raspberry Pi.

Як встановити Kodi на Raspberry Pi 2

Щоб встановити Kodi на Raspberry Pi 2, за винятком першого кроку, весь процес залишиться колишнім. Відкрийте веб-переглядач та відвідайте веб-сайт OpenELEC > Клацніть на вкладці Завантажити вгорі > Прокрути вниз до Raspberry Pi будує > Тепер виберіть Raspberry Pi 2 (файл зображення диска) та завантажте zip-файл на свій пристрій > Тепер Продовжуйте з кроку 2 з вищезгаданих рекомендацій, описаних для Raspberry Pi First Generation.

Як встановити kodi на малину pi 2

Як встановити Kodi Krypton v17.6 на Raspberry Pi 3

 1. Завантажте останню версію OSMC Raspberry Pi Installer з офіційного веб-сайту, тобто https://osmc.tv/download/.Як встановити kodi на малину pi 3
 2. Підключіть SD-карту для встановлення Kodi та виконання інсталятора OSMC.Як налаштувати коді на малиновому пі 3
 3. Виберіть бажану мову > Виберіть Raspberry Pi 2/3 зі спадного списку під полем мови.Як додати коді на малиновому пі 3
 4. Тепер виберіть версію збірки, яку ви хочете встановити > Оптимальним вибором є вибір останньої версії збірки, оскільки вона працює краще.встановлення osmc для коді
 5. Тепер виберіть SD-карту як носій інформації.варіанти установки kodi 17.6 на малиновому пі 3
 6. Якщо ви використовуєте кабель Ethernet, тоді виберіть Провідне з’єднання або якщо ви використовуєте з’єднання Wi-Fi, то виберіть Бездротовий.посібник із налаштування коді 17.6 на малиновому пі 3
 7. Переконайтесь, що вказаний шлях зберігання є правильним.кроки для коді 17.6 на малиновому пі 3
 8. Поставте позначку про відмову від ліцензійної угоди, і завантаження розпочнеться.завантажити kodi 17.6 krypton on малиновий пі 3
 9. Як тільки установка завершиться, OSMC буде встановлений на вашу SD-карту.завантажити kodi jarvis on малиновий пі 3
 10. Після встановлення OSMC на вашу SD-карту ви можете використовувати цю SD-карту на вашому Raspberry Pi.SD-карта на вашому Raspberry Pi
 11. Підключіть SD-карту до свого пристрою Raspberry та підключіть всі периферійні пристрої у відповідних портах.Підключіть SD-карту до свого пристрою Raspberry та підключіть усі периферійні пристрої
 12. Система завантажиться і встановлення буде завершено.

Система завантажиться і встановлення буде завершено

Як встановити Kodi на Raspbian за 9 кроків

Raspbian – це безкоштовне операційне програмне забезпечення для пристрою Raspberry Pi. Це провідна операційна система для Raspberry Pi і найчастіше використовується для пристрою.

 1. Встановіть Raspbian Jesse на веб-сайті Raspberry Pi та відкрийте Raspbian, як тільки він буде встановлений.
 2. Перейдіть до меню > Вподобання > Клацніть на конфігурацію Raspberry Pi.
 3. Клацніть на Розгорнути файлову систему.
 4. Тепер перейдіть на вкладку Продуктивність. Якщо у вас є Raspberry Pi 1, тоді вам потрібно вибрати пам’ять GPU 128, тоді як ви можете вибрати 256 GPU Memory for Raspberry Pi 2 and 3. Клацніть ТАК для перезавантаження.
 5. Тепер нам потрібно встановити Kodi на Raspbian. Для цього вам потрібно переконатися, що ви підключені до інтернет-Wi-Fi або Ethernet.
 6. Клацніть на піктограмі терміналу, розташованій вгорі > Тепер точно скопіюйте “sudo apt-get update” та вставте його на Terminal > Натисніть Enter > Для встановлення Kodi знадобиться кілька хвилин.
 7. Як тільки установка завершена, точно скопіюйте «sudo apt-get install kodi» > Натисніть Enter.
 8. Тип Y якщо він попросить продовжити встановлення на Терміналі > Натисніть Enter.
 9. Тепер перейдіть до меню > Звук і відео > Медіа-центр Kodi > Вам добре використовувати Kodi, Enjoy!

Як встановити Raspberry Pi VPN на версію Kodi Krypton версії 17.6

Установка Raspberry Pi VPN – це не прогулянка по парку для початківців, але ми детально обговоримо, як можна встановити Raspberry Pi VPN на Kodi Krypton Version 17 за 8 кроків. Перш ніж розпочати установку Raspberry Pi VPN на Kodi, потрібно створити обліковий запис Raspberry Pi VPN за допомогою будь-якої служби, а потім виконати наступні кроки:

 1. На комп’ютер потрібно вставити флешку.
 2. Завантажте Zomboided сховище звідси.
 3. Перенесіть або скопіюйте сховище Zomboided на флешку.
 4. Від’єднайте USB від комп’ютера та підключіть його до пристрою Raspberry Pi.
 5. Перейдіть до Порграм > Додатки > Отримати більш > Виберіть еліпси “…” Виберіть Еліпси ще раз > Виберіть «Встановити з Zip».
 6. Виберіть у списку опцію USB-флешки > Виберіть repository.zomboided.plugins-1.0.0.zip > Для встановлення сховища знадобиться час.
 7. Перейдіть на сторінку додатків ще раз > Клацніть на Встановити з сховища > Виберіть сховище доповнених додатків > Клацніть менеджер VPN для OpenVPN > Клацніть на Встановити.
 8. Перейдіть на головний екран Kodi > Додатки > Додатки програми > Менеджер VPN для OpenVPN.
 9. З’явиться вікно, де вам потрібно буде вибрати бажану службу VPN Raspberry Pi > Вставте ім’я користувача та пароль > Насолоджуйтесь.

Переконайтесь, що ви не підписуєтесь або не думаєте про те, щоб спробувати безкоштовний VPN для Kodi, оскільки він не є надійним і не сумісний з Raspberry Pi.

Як встановити Raspberry Pi VPN на Kodi Jarvis версії 16

Процес встановлення Raspberry Pi VPN на Kodi Jarvis версії 16 залишається таким же, як і для Kodi Krypton версії 17. Якщо вам потрібно встановити Raspberry Pi VPN, виконайте описані вище дії..

Малина Пі Коді Завантажити

Для того, щоб завантажити Kodi на пристрій Raspberry Pi, вам потрібно завантажити OpenELEC для відповідного пристрою Raspberry Pi, а з іншого боку, потрібно додатково завантажити Rufus.

 1. Ви можете отримати OpenELEC для свого пристрою Raspberry Pi 1, 2 або 3 тут.
 2. Ви можете отримати програмне забезпечення Rufus звідси.
 3. Ви можете отримати Raspbian OS тут.

Інші вимоги

Встановлюючи Kodi на Raspberry Pi, вам також потрібно мати мікро SD карту з адаптером, щоб ви могли легко підключити її до комп’ютера. Дивіться це керівництво по встановленню коді на Raspbian Jessie OS.

вимога малини пі коді

Raspberry Pi Kodi Альтернативи

Є кілька альтернатив Kodi xbox one, таких як:

 1. Коді на Року
 2. Kodi на Xbox One
 3. Kodi на iPad
 4. Коді на Firestick
 5. Kodi на Windows
 6. Kodi на Apple TV
 7. Коді на щиті Nvidia

Згорнути речі

Kodi – найкращий вибір для Raspberry Pi, де ви можете легко переглядати тонни медіа-вмісту. У цьому посібнику ми подали кроки щодо того, як встановити Kodi на Raspberry Pi 1, 2 та 3 з 6 простих кроків. Етапи завантаження Kodi на Raspberry Pi 2 і 3 однакові, але крок для завантаження Kodi на Raspberry Pi First Generation дещо відрізняється. Тож насолоджуйтесь Kodi на своєму пристрої Raspberry Pi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me