Kong TV дозволяє переглядати сотні каналів IPTV з усього світу з найкращою якістю відео на вашому пристрої Kodi. У ньому є окремі розділи, розділені на багато категорій, тобто фільми, спорт, телебачення в прямому ефірі, документальні фільми, діти та багато іншого. Джерела контенту, надані Kong TV, мають дуже мало поганих посилань, і саме це робить цей додаток чудовим.

У цьому посібнику ми обговорили повний процес, як встановити Kong TV на Kodi. Почнемо.

 1. Як встановити Kong Kong TV на Kodi 16
 2. Kong TV не працює / проблеми / помилки
 3. Завантажте Kong TV APK
 4. Відгуки про Kongi TV від Kodi
 5. Kong Kong TV Kodi Repo Завантажити

Як встановити Kong Kong TV на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Спочатку потрібно Відкрийте Kodi Krypton > Потім виберіть Налаштування значок у верхньому меню > Йти до Файловий менеджер.Як встановити конг-теле на коді
 2. Прокрутіть униз до меню та двічі клацніть на Додати джерело зліва на екрані > Відкриється вікно, де потрібно натиснути “Ніхто” варіант > Введіть URL-адреса http://devraiden.com/repo/ > Клацніть гаразд > Тепер введіть назву сховища, тобто. Кінг Конг Репо > Клацніть гаразд щоб закрити коробку.як встановити конг-теле на коді криптоп версії 17 або новішої
 3. Поверніться до Головна сторінка Kodi натискаючи на “Резервна область” клавіша на клавіатурі > Йти до Додатки меню > Натисніть на Установник пакунків (Піктограма-коробка) вгорі.Як додати конг-тв на коді
 4. Список опцій буде представлений, тому натисніть на Встановити з Zip File > З вікна, відкритого на екрані, натисніть на Кінг Конг Репо > Сховище.KingKong.zip > Для встановлення знадобиться кілька хвилин.налаштування коду телевізора
 5. Натисніть на Встановити з сховища варіант > Знайдіть і натисніть на Сховище Кінг-Конга > Потім Додатки до відео > Kong TV > Встановити.конг-тв на коді
 6. Щоб переглянути надбудову, перейдіть на сторінку Головна сторінка Kodi > Потім Додатки > Додатки до відео > Kong TV > Насолоджуйтесь живим телебаченням!
  Jak oglądać Avengers Infinity War w Kodi Free Online Stream

Як встановити Kong TV на версії Kodi Jarvis, версія 16 або нижче

 1. Запустіть Kodi Jarvis у вашій системі> Виберіть Система опція з меню > Натисніть на Файловий менеджер з параметра підменю > Потім двічі клацніть на Додати джерело.
 2. Клацніть “Ніхто” коли відкриється вікно > Введіть URL-адреса http://devraiden.com/repo/ > Клацніть Зроблено > Потім введіть ім’я, тобто. Кінг Конг Репо > Клацніть гаразд.
 3. Поверніться до Головне меню Kodi > Виберіть Система меню знову > Натисніть на Додатки > Тепер натисніть на Встановити з Zip File > Кінг Конг Репо > Потім виберіть сховище.kingkong.zip
 4. Йти до Встановити з сховища > Потім виберіть Сховище Кінг-Конга > Натисніть на Додатки до відео > Kong TV > Встановити

Kong TV не працює / проблеми / помилки

Ви можете мати різні типи помилок та помилок із додатком конг-телевізора. Оскільки ці канали транслюються з усього світу, тому багато користувачів Kodi стикаються з цими помилками. Деякі з них виділено нижче:

Не вдалося встановити залежність

Щоразу, коли виникає ця помилка, це означає дві речі. Це може означати, що надбудова або сховище більше не існує, або надбудова або сховище оновлюються. Під час перегляду цієї помилки не може бути третього варіанту.

Рішення

Вирішення цієї проблеми часто вимагає зачекати кілька хвилин, а потім знову спробувати встановити конкретну надбудову. Якщо вона все ще не працює, це означає, що є додаткова проблема з надбудовою, яку потрібно виправити. Зачекавши кілька хвилин, ви забезпечите оновлення додатка.

Потоки / джерело відсутні

Хоча Kong TV транслює більшість каналів, які згадуються у їхньому списку, проте деякі з них мають географічне обмеження. Це означає, що ці канали не будуть виходити в ефір, якщо їх не переглядати у власній країні. В іншому випадку він відображатиметься “Немає джерела доступного”.

  Справжній дебрид для Коді | Найкраща утиліта для вирішення проблем із буферізацією Kodi

Рішення

Існує просте рішення, щоб вирішити цю проблему, а це отримати VPI Kodi. Це дозволить вам розблокувати гео обмеження та захистити вашу систему від зовнішніх загроз та спамерів.

Kong TV APK

Наразі Kong TV не має власного APK. Тому рекомендується завантажити Kong TV на пристрій Kodi Fire Stick. Аналогічні кроки виконуються, як обговорювалося для Kodi Krypton у наведеному вище розділі.

Відгуки про Kongi TV від Kodi

@_PYDev_ Привіт. Любіть Конго-аддони. В Aeon Nox Silvo я не можу додати KongTV або KongKids до своєї збірки. Завісає кожен раз, коли натискаю кнопку “Додати ярлик”

– Рональд Капеллер (@rkapeller) 2 серпня 2023 року

Переглядаючи відгуки користувачів Kodi, може здатися, що Kong TV не працює належним чином під час встановлення нової шкіри Kodi. Один користувач Kodi зазначив, що Kong TV не чудово поєднується зі шкірою Aeon Nox Silvo, а тому замерзає через кожні кілька хвилин.

@ASB_YT Перегляньте додаток KongTV ……. всі канали вимикаються через 3 або 4 хвилини.

– Пат (@Whelts) 1 серпня 2023 року

Ще один поширений огляд, опублікований користувачами Kodi, – це його неспроможність підтримувати канали IPTV. Багато скарг спрямовані на відключення каналів через кожні 3 – 4 хвилини. Це означає, що у Kong TV є помилка, яку можна виправити.

Kong Kong TV Kodi Repo Завантажити

Репозиторій King Kong можна встановити за допомогою Zip-файлу, а звідти ви можете встановити надбудову Kong TV безпосередньо на Kodi. Виконайте наведені нижче кроки:

 1. Завантажити сховище Kong TV
 2. відчинено Коді > Йти до Додатки > Виберіть Піктограма поля на вершині > Потім Встановити з Zip File > Навігація або Завантажити завантажений Zip-файл.
 3. Йти до Встановити з сховища > Сховище Кінг-Конга > Додатки до відео > Натисніть на Kong TV > Потім Встановити.
  Jak oglądać transmisje sportowe na żywo na Kodi w 2023 roku za darmo na całym świecie

Згортаючи його

Kong TV набирає величезної популярності завдяки своєму висвітленню сотнями каналів IPTV. Телебачення Kong можна знайти у сховищі KingKong разом з іншими чудовими додатками коді. Він пропонує канали в хорошій якості відео і має менше поганих посилань. У цьому посібнику ми обговорили, як встановити Kong TV на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me