У цьому посібнику обговорюється повна настройка того, як встановити майстер Cellardoor TV на Kodi. Дивіться останній медіа-контент за допомогою майстра телевізора Cellardoor.

Перш ніж розпочати встановлення цього сховища, зрозумійте, що ви будете вразливі під час його використання.

Я рекомендую вам використовувати VPN для Kodi, який може шифрувати ваш трафік і надавати вам необмежений доступ до обмеженого вмісту. Сторонні доповнення Kodi та сховища іноді можуть бути шкідливими або надавати піратський вміст, тому настійно рекомендується використовувати захищений протокол.

Майстер підпільного телебачення – це місце, де можна знайти найсвіжіші побудови Kodi для Криптона, а також вибір кольорової теми для скінів Kodi.

Нещодавно він став сумісним з усіма вашими пристроями та швидко та легко орієнтуватися. Встановивши майстер телевізора Cellerdoor, ви можете знайти збірки, які містять найкращі додатки Kodi, тобто пакт, Боб, Посейдон та багато іншого.

Як встановити телевізор Cellardoor на версії Kodi Leia та Krypton

 1. Запуск Коді у вашій системі > Виберіть Налаштування значок або значок у формі передач у верхньому меню > Натисніть на Файловий менеджер > Двічі клацніть на нижній частині лівого екрана Додати джерело.Як встановити телевізор Cellardoor на Kodi
 2. Коли з’явиться вікно, натисніть на “Ніхто” > Потім введіть URL-адреса телевізора у підпорі тобто http://cellardoortv.com/repo/ > Клацніть гаразд > Введіть назву сховища, тобто. Підвісний телевізор на варіант внизу поля > Клацніть гаразд.Як встановити телевізор Cellardoor на Kodi Krypton версії 17 або вище
 3. Поверніться до Головна сторінка Kodi > Натисніть на Додатки варіант > Виберіть Коробчаста форма значок у верхньому лівому куті.Майстер телевізора під підключенням на Коді
 4. Тепер натисніть на Встановити з Zip File > У вікні натисніть на Підвісний телевізор > Потім виберіть сховище.cdrepo-8.8.zip > Потім зачекайте, поки сховище встановиться.налаштування коді телевізійного майстра
 5. Йти до Головне меню Kodi знову > Виберіть Додатки > Потім Додатки програми > Майстер телевізора в підвалі.Налаштування майстра підроздільного телевізора
 6. Виберіть Інструмент технічного обслуговування або CDTV будує, або будь-які інші варіанти зі списку.

Конфігурація коді телевізора підпільного телебачення

Як встановити телевізор Cellardoor на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Коді > Йти до Система > Потім Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.
 2. Введіть URL-адреса http://cellardoortv.com/wizard/ і натисніть Зроблено > Введіть ім’я “Телевізор із підвальним екраном” > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 3. Йти до Головне меню Kodi > Натисніть на Система > Потім Додатки > Натисніть на Встановити з Zip File > Виберіть Підвісний телевізор > Потім натисніть на plugin.program.CellardoorTVwizard.zip > Дочекайтеся встановлення.
 4.  Після встановлення майстра телевізора Cellardoor перегляньте цей додаток для підтримки Kodi та встановлення телевізорів Cellardoor TV.

Майстер підпільного телевізора не працює / Помилки / проблеми

Помилка штрих-коду телевізора підрозділу

Встановлюючи програму Cellardoor TV Build за допомогою майстра Ares, для подальших кроків потрібен PIN-код. Посилання, де ви можете знайти PIN-код, також надається в цьому ж полі. Однак при введенні коду він видає помилку.

Рішення

Щоб усунути цю проблему, потрібно ввести PIN-код протягом хвилини, щоб уникнути цієї помилки. Ця помилка зазвичай виникає, коли сервер вичерпано. Як тільки ви введете код, тим швидше зможете переглядати фільми та телепередачі.

Недійсна поштова URL-адреса телевізора під підключенням

Коли користувачі Kodi отримують таку помилку, це тому, що на їх кінці є проблема з сервером. Ця помилка виникає, коли ви намагаєтесь встановити програму Infusion Build від майстра телевізора Cellardoor. Однак ви можете виявити, що ці помилки повертаються незабаром після їх вирішення. Інфузійна збірка перемістила Інфузійну збірку до майстра Ареса, який добре працює там.

Підвісний телевізор вниз

Інколи ви виявите, що телевізор Cellardoor не працює, і ви не знайдете в списку багато найкращих додатків для коді. Це пов’язано з оновленнями, які проводить Build. В результаті користувачам Kodi може бути важко передавати вміст.

Рішення

Найкраще рішення цієї проблеми – почекати, поки ця збірка не буде оновлена. Kodi Builds містить багато доповнень, для яких потрібне оновлення, тому найкращий варіант – почекати кілька хвилин і спробувати отримати доступ до додатку.

Як оновити телевізор Cellardoor

Щоб оновити телевізор Cellardoor, вам потрібно Увімкнути автоматичне оновлення, або ви також можете оновити його вручну. Щоб виконати будь-який із цих варіантів, виконайте наведені нижче дії.

 1. відчинено Коді > Йти до Додатки > Натисніть на Додатки програми > Клацніть правою кнопкою миші Майстер телевізора в підвалі > Натисніть на Інформація.
 2. З опції, наданої внизу, натисніть на Оновлення для оновлення вручну.
 3. Ввімкнути Автоматичні оновлення для автоматичного оновлення.

Як оновити телевізор Cellardoor

Існує альтернативний спосіб встановлення телевізійного майстра Cellardoor за допомогою майстра Ares. Виконайте наведені нижче кроки для альтернативного підходу:

 1. Встановіть майстер Ares на Kodi
 2. відчинено Майстер Ареса > Натисніть на Огляд складання у верхньому меню > У списку відображених будівель натисніть на Підвісний телевізор > Клацніть Встановити.

Згортаючи його

Майстер телевізорів Cellardoor приносить надзвичайну насолоду користувачам Kodi завдяки різноманітним категоріям додатків. У цьому посібнику ми представили повні кроки щодо того, як встановити майстер телевізора Cellardoor на Kodi, щоб ви переглянули улюблені шоу. Дотримуйтесь цього керівництва та розважайтеся довше годин. Дивіться наш останній кращий посібник з майстрів коді для отримання додаткової інформації.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me