Ares Project Repo

Оновлення: Раніше, як кажуть, Ареса Майстра закрили. Однак майстер Ares повернувся з новою URL-адресою та безліччю нових збірок.

Проект Ares – це сховище для Ares Wizard, яке містить багато медіа-вмісту, включаючи сторонні коді-аддони та власні додатки Ares. Майстер є в додатках до програми, і завантаживши Майстер, ви отримуєте різні додатки та сховища для вашого Kodi. У цьому посібнику ми надамо інструкції, як встановити Ares Wizard на Kodi простими кроками. Отже, читайте далі!

Зауважте, деякі додатки, доступні в Ares Kodi, обмежені географією, і для розблокування їх необхідний VPN на Kodi..

URL-адреса нового майстра Ares Repo

Цього Майстра було закрито минулого року, і вся громада Коді була в шоці, почувши сумні новини. Майстер був ключовим компонентом Kodi для кожного видовища Kodi, і коли він виходив з гри, користувачі залишалися не зрозумілими, як його замінити..

Однак відтоді, як він повернувся, громада Коді вітала його з розпростертими обіймами. Майстер повернувся з новою URL-адресою, тобто “http://ares-repo.eu/”. Користувачі можуть легко отримати доступ до цієї URL-адреси, щоб використовувати улюбленого майстра, який має рішення для всіх потреб користувачів Kodi.

Як встановити майстра Ares на Kodi Leia версії 18.5 або новішої

 1. відчинено Коді > Натисніть на Значок шестерні > Натисніть на Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.
 2. Клацніть <Жоден> > Введіть цю URL-адресу http://ares-repo.eu/ > Клацніть Гаразд > Назвіть цю URL-адресу як AresBuild > Клацніть гаразд > Двічі перевірте ім’я та URL-адреса і натисніть кнопку гаразд щоб закрити діалогове вікно.
 3. Поверніться до свого Домашній екран Kodi > Натисніть на Додатки > Натисніть на значок поля > Виберіть Встановити з параметра Zip-файл > Натисніть на AresBuild і чекати сповіщення.
 4. Тепер поверніться до Домашній екран і натисніть на Додайтеоні вкладка > Натисніть на Програма Додайтеоні і виберіть Майстер Ареса.

Це так просто!

Як встановити майстер нового Ares на Kodi – Відеогід

Як встановити майстра Ares на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Відкрийте Kodi у вашій системі > Клацніть на значку Налаштування > Виберіть Менеджер файлів > Тепер двічі клацніть на Додати джерело.Як встановити майстер ares на kodi
 2. Тут ви побачите поле, тому натисніть, де написано “Ніхто” > Тепер він запитає URL-адресу, тому введіть http://areswizard.uk/ і натисніть кнопку ОК > Тепер введіть назву медіа-джерела “Ares” і натисніть кнопку OK > Ще раз натисніть кнопку ОК.як встановити майстер ares на kodi krypton версії 17
 3. Тепер поверніться до головного меню Kodi, натиснувши клавішу “Backspace” > Клацніть на Додатки > Потім значок інсталятора пакета.майстер ares по коді
 4. Тепер вам потрібно натиснути «Встановити з параметра Zip File» > Потім натисніть на Арес > respository.aresproject > сховище.aresproject-0.0.8 > Тепер дочекайтеся її встановлення.Як додати майстра ares на kodi
 5. Після його встановлення вам потрібно натисніть на опцію Встановити з сховища > Тоді знайдіть і натисніть на проект Ares > Перейдіть до додатків програми > Майстер Ареса > Встановити > На його встановлення знадобиться кілька хвилин.настройка майстра кодів
 6. Поверніться до головного меню Kodi ще раз > Клацніть на Додатки > Додатки програми > Потім натисніть на Ares Wizard > Він автоматично встановить і завантажить майстра, який займе кілька хвилин.налаштування майстра кодів
 7. Як тільки це буде зроблено, він перенаправить користувачів Kodi до свого Майстра, де ви можете вибрати додатки та збірки. Тож насолоджуйтесь!

майстер конфігурації кодів

Як встановити майстра Ares на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запустіть Kodi Jarvis > Система > Файловий менеджер > Двічі клацніть Додати джерело > Клацніть на Немає і введіть URL-адресу kodivpn.co/repo/ares.zip і натисніть Готово > Введіть назву “Ares” і натисніть Готово > Тепер натисніть кнопку ОК.
 2. Поверніться на домашній екран Kodi, де вам потрібно натисніть на Система > Потім додатки > Встановити з параметра Zip File > Арес > сховище.aresproject > сховище.aresproject-0.0.8.zip > Зачекайте, поки він встановиться.
 3. Тепер виберіть опцію Встановити з сховища > Перейдіть до проекту Ares > Клацніть на Додатки програми > Тепер натисніть на Ares Wizard > Встановити > Зачекайте, коли це завершиться.
 4. Тепер поверніться до домашнього екрану Kodi > Клацніть на Система > Програма > Додатки > Майстер Ареса > Він почне встановлювати майстер Ares на ваш Kodi > Після встановлення ви можете використовувати майстер Ares.

Як встановити майстра Ares на FireStick

 1. Просто встановіть Коді на своїй пожежній палиці пристрій.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

З цього моменту виконайте вказані вище кроки для встановлення Ares Wizard на Kodi Krypton. Процедура залишиться точно подібною до цієї.

Завантажити Ares Wizard

Щоб безпосередньо завантажити майстра на Kodi, вам потрібно натиснути на це посилання, яке попросить вашого дозволу на завантаження zip-файлу у вашу систему. Це метод прямого завантаження поштового індексу, де ви можете пропустити початкові 3 кроки, як описано в майстрі для розділу Kodi Krypton. Після завантаження zip-файлу у вашу систему, вам потрібно виконати наступні кроки:

Клацніть на Встановити з Zip File > Тепер перейдіть до zip-файлу, який ви тільки що завантажили у вашу систему > Тепер чекайте встановлення.

Тепер виконайте ту саму процедуру з кроку 5, яку було висвітлено у вищевказаному розділі.

Нові функції майстра Ares

Остання версія Ares Wizard має деякі функції з додатковою вартістю, які допоможуть кожному користувачеві Kodi. Нижче наведено нещодавно додані функції майстра:

Резервне копіювання

Тепер користувачі можуть легко створити резервну копію своїх облікових записів Trakt та Real Debrid за допомогою функції резервного копіювання. Це допоможе їм зберегти свої дані, якщо вони знову встановлять надбудову або оновлять Kodi / надбудову.

Налаштування

Меню налаштувань було зроблено більш всеохоплююче, що дозволяє користувачам фільтрувати вміст, а також перевіряти наявність оновлень і збирати зміни в конфігураціях пристрою..

 Налаштування

Нова функція настроювання дозволяє користувачам миттєво очищати кеш-пам’ять та виправляти URL-адреси постачальника. Виправлення URL-адрес та кеш-пам’ять допомагає покращити якість та швидкість потоку Kodi.

 Технічне обслуговування

Все це та багато інших нових інструментів було додано в меню технічного обслуговування, що допоможе вам безперешкодно передавати цей майстер, не турбуючись про проблеми якості та зберігання. До цього розділу також додано такі параметри, як очищення мініатюр, очищення кешу та керування обліковим записом. Також було введено спливаюче вікно щодо конфігурації збірки.

Майстер Ares не працює

Під час використання цього майстра ви можете зіткнутися з поширеними проблемами, такими як поява чорного екрану, де майстер Ares не вдається завантажити Builds. Причина, з якою ви стикаєтеся з цими проблемами, пов’язана з тим, що, можливо, ви використовуєте старішу версію Kodi. Остання версія Kodi – це версія Криптон 17.3.

Рішення

Ви можете знайти новий Kodi для встановлення у вашій системі або останню версію. Його можна знайти в різних сховищах коді, включаючи власне сховище. Рекомендується завантажити його з власного сховища, щоб отримати останню версію.

Ares Wizard Best Builds

Kodi Builds містить канали, які автоматично завантажуються на ваш Kodi, як тільки ви завантажуєте майстра. У списку нижче наведено декілька найкращих майстрів Ares Wizard:

 1. Пульс
 2. Аполлон
 3. CosmicSaints
 4. Бриан Коді
 5. CHAPPiE
 6. Дюрекс
 7. Duggz Build
 8. Biagio Build
 9. Криптоніт
 10. Титан

Альтернативи майстра Ares

 1. Репозиторій SuperRepo (Посібник з установки)
 2. Нуби & Репозиторій Нердів (Посібник з установки)
 3. Репозиторій SportsDevil (Посібник з установки)
 4. Репозиторій Kodil (Керівництво по встановленню з Covenant Addon)

Форум Арес

Для участі або ознайомлення з майстром ви можете відвідати Форум. Користувачі Ares та чиновники Ares активно беруть участь, щоб розважити людей запитами чи пропозиціями. На форумі завжди є нові теми, де користувачі можуть їм принести користь, читаючи різні тенденції та пропозиції.

Заключні слова

Ares дозволяє завантажувати різні додатки в одному місці і не порушувати поту. Арес на відміну від будь-якого іншого Майстра, який має власні додатки для фітнесу, спорту та багато іншого. Ви можете передавати прямі спортивні та яскраві моменти на кінчиках ваших пальців. Тому спробуйте встановити Ares Wizard на Kodi та насолоджуйтесь кожним розважальним пакетом, який він пропонує.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me