Оновлення сховища Mucky Duck: сховище Mucky Duck було закрито через претензії щодо авторських прав і більше не доступне.

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання Mucky Duck Repo, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст на Mucky Duck.

Встановлення Mucky Duck Repo на Kodi – популярний вибір серед любителів фільмів, телевізійних шоу та любителів спорту. Єдиною причиною, з якою кожен міг придумати, є різноманітні варіанти доповнення Repo, пропоновані його користувачам. Ми пропонуємо користувачам Kodi встановити Mucky Duck Repo на свої пристрої Kodi або програмне забезпечення, щоб отримати доступ до широкого спектру фільмів, телевізійних шоу та спортивних додатків серед інших. У цьому посібнику ми надаємо покрокове керівництво про те, як встановити Mucky Duck Repo на Kodi.

Деякі з дивовижних доповнень, які можна знайти у Mucky Duck Repo, перелічені нижче:

 1. 123 фільми
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Афдах
 5. HD Box

Нижче описані кроки щодо встановлення Mucky Duck Repo на Kodi:

Як встановити Mucky Duck Repo на версію Kodi Krypton 17

 1. відчинено Коді на свій пристрій > Йти до Налаштування > Тепер натисніть на Файловий менеджер.Як встановити mucky duck repo
 2. Тепер двічі клацніть на Додати джерело присутній з лівого боку > Введіть URL-адресу http://muckys.mediaportal4kodi.ml там, де вона пише “Ніхто” > Введіть ім’я джерело ЗМІ як “Макі Качка” > і натисніть гаразд.Як встановити mucky duck repo на коді криптон версія 17
 3. Вам потрібно повернутися до Домашній екран Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопки на вашій клавіатурі > Виберіть Додатки > Клацніть у верхньому лівому куті “Установник пакета” значок.адонів сховища качки
 4. Виберіть Встановити з zip-файлу > Прокрутіть вниз, щоб натиснути Хакі Качка > і виберіть сховище.mdrepo-1.0.2.zip > Тепер зачекайте деякий час, щоб надбудова мукі качки завантажилася.мукі качки встановити з zip-файлу
 5. Натисніть на Встановити з сховища > Виберіть Mucky Ducks Repo > Додатки до відео > Тут ви можете ознайомитись із списком популярних доповнень Kodky качки.мукі качки відео аддони
 6. Клацніть на будь-якому з додатків > Клацніть Встановити щоб запустити процес встановлення.гакітна качка потокова
 7. Після завершення встановлення перейдіть до Головне меню Kodi > Додатки > Додатки до відео> Виберіть надбудову, яку ви тільки що встановили.налаштування качки
 8. Вуаля! Вам добре переглядати фільми, телепередачі та багато іншого!

каламутна качка FUBAR

Як встановити Mucky Duck Repo на версію Kodi Jarvis 16

Встановлення Mucky Duck Repo на версію Kodi Jarvis версії 16 є аналогічним процесам Kodi Krypton Version 17, описаному в посібнику вище. Однак перед тим, як встановлювати Mucky Duck Repo на Kodi, потрібно мати на увазі, що ці дві версії Kodi мають різні відмінності у компонуванні, клавішах та розташуванні головного меню.

Якщо на вашому пристрої встановлено Kodi Jarvis, вам не потрібно буде турбуватися. Етапи встановлення Mucky Duck Repo залишаються тими ж. Єдина відмінність, яку потрібно стежити, – це головне меню для кожної з версій. У Kodi Jarvis головне меню розташоване внизу в горизонтальному положенні, тоді як головне меню в Kodi Krypton розташоване вертикально зліва.

Крім цього, ви знайдете, що клавіша “Системи” замінена клавішею “Налаштування” у версії Kodi Krypton Version 17. Якщо на вашому пристрої встановлено Kodi Jarvis, вам потрібно дотримуватися тих же кроків, які були описані для Kodi Krypton, зберігаючи маючи на увазі описані зміни.

Mucky Duck Repo не працює

Несподіване вимкнення

Якщо ви виявите, що ваш Kodi не зможе встановити Mucky Duck Repo зі сховища, яке було надано в посібнику, або вимкнеться різко без будь-якого попередження, то у вас може виникнути проблема з Kodi.

Якщо не оновити Kodi до нової версії, це може спричинити такі проблеми, які можуть відобразити роздратування серед користувачів Kodi.

Рішення

Користувачі Kodi можуть подолати цю невдачу, встановивши останню версію Kodi, тобто Kodi Krypton Version 17. Після того, як установка завершена, вам потрібно знову встановити Mucky Duck Repo на Kodi. Це напевно вирішить вашу проблему.

Поточні проблеми

Проблеми із потоковим потоком зберігаються у більшості додатків Kodi. Оскільки Mucky Duck є сховищем, яке містить різноманітну кількість популярних доповнень Kodky качки Kodi, ця ситуація може виникнути.

Якщо будь-який з допоміжних додатків Kodi не вдасться передати медіа-вміст, велика ймовірність, що користувачі Kodi можуть звинуватити додатки у публікації поганих посилань. Хоча це може бути правдою, але не цілком.

Деякий потоковий вміст може мати геоблоковані обмеження, що є формою захисту, яка перешкоджає користувачам отримувати доступ до вмісту на основі географічного розташування.

Рішення

Користувачі Kodi можуть легко вирішити цю проблему за допомогою VPN Kodi, який дозволить користувачам Kodi отримати доступ до геоблокованого контенту незалежно від їх географічного розташування. VPN Kodi також приховуватиме свою діяльність в Інтернеті від державних та Інтернет-провайдерів.

Mucky Duck Repo Zip

Якщо ви хочете скоротити кількість кроків, які ми надали, і ви хочете знайти простий спосіб завантаження Mucky Duck Repo, вам потрібно безпосередньо встановити поштовий файл Mucky Duck Repo з його веб-сайту. Процес описаний нижче:

Ви повинні завантажити Mucky Duck Repo Zip-файл.

Клацніть на сховищі.mdrepo-1.0.2.zip > Він попросить вашого дозволу зберегти поштовий файл на своєму пристрої > Збережіть файл.

Почніть процес установки, запустивши Kodi > Перейдіть до Додатків > Клацніть на значку встановлення пакета > Встановити з zip-файлу > Перейдіть до файлу, який ви завантажили на кроці 2 > Клацніть гаразд.

Тепер продовжуйте процес встановлення з кроку 5, наведеного в керівництві вище.

Фінальні думки

Щоб встановити Mucky Duck Repo на Kodi, потрібно виконати 8 окреслених кроків, обговорених у цьому посібнику. Якщо Mucky Duck Repo не працює на вашому пристрої, можливо, вам доведеться завантажити або останню версію Kodi, тобто Kodi Krypton Version 17, або розглянути можливість використання VPN Kodi. У будь-якому випадку, ви зможете безкоштовно передавати дивовижний вміст медіа.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me