Усі ті люди, які хочуть мати все під одним дахом, “Не впевнений”, Kodi – це для них. Користувачі можуть дотримуватися цього посібника, щоб завантажити Not Sure Kodi Repo і подивитися, як встановити додаток Not Sure Kodi.

“Not Sure” – це не вираз, це абсолютно новий додаток серед багатьох коді-аддонів для користувачів, у яких є все. Коли ми говоримо все, ми маємо на увазі фільми, спорт, телешоу, дитячі шоу тощо. Не впевнений, що Коді приймає штурм спільноти Коді.

Існує кілька процедур завантаження та встановлення не впевнених Kodi. Цей посібник від Kodi VPN надасть вам прогулянку.

Не впевнений Kodi Завантажити сховище URL-адреси Zip-файлу

Not Sure Kodi repo можна завантажити безпосередньо за цим посиланням.

Якщо ви хочете встановити додаток Not Sure Kodi безпосередньо, завантажте на свій пристрій файл Not Sure Zip. Завантаживши файл, виконайте наступні дії:

 1. Клацніть ДодайтеБез > Натисніть на Коробка значок.
 2. Клацніть Встановити з Zip-файлу > СЕДУНДНІ > repository.sedundnes-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення, включеного додатком.
 3. Встановити з сховища > Клацніть seduNdnes Repo >Йти до Додатки для відео > Виберіть Не впевнений > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення, включеного додатком.

Не впевнений, що скачати Kodi – це просто! Насолоджуйтесь.

Як встановити не впевнений Kodi Addon на Krypton версії 17.6 або новішої

 1. Відкрийте Kodi > Натисніть на Налаштування значок > відчинено Філе Менеджер > Подвійне клацання Додайте Джерело.Як встановити не впевнений, коді аддон
 2. Введіть http://firetvguru.net/fire/ > Клацніть гаразд > Назвіть це джерело СЕДУНДНІ > Клацніть гаразд> Клацніть гаразд.як встановити не впевнений у kodi krypton версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться до Головна екран > Йти до ДодайтеБез > Клацніть на Установник пакунків значок.не впевнений, коді
 4. Виберіть Встановити з Zip-файлу > Клацніть СЕДУНДНІ > Клацніть repository.sedundnes-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення, включеного додатком.не впевнений, коді аддон
 5. Встановити з сховища > Клацніть seduNdnes Repo >Йти до Додатки для відео > Виберіть Не впевнений > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення, включеного додатком.не впевнений, коді репо
 6. Не впевнений, що надбудова встановлена ​​та готова до використання > Щоб отримати доступ до Not Sure Kodi, перейдіть на сторінку Додатки > Клацніть Не впевнений.

не впевнений, коді завантажити

Як встановити не впевнені Kodi Addon на Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді > Натисніть на Система > відчинено Файл Менеджер > Додайте Джерело > Введіть це URL-адреса http://firetvguru.net/fire/  > Клацніть Готово.
 2. Назвіть джерело СЕДУНДНІ > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд > Поверніться на головний екран.
 3. Натисніть на Система > Клацніть Додайтеоні > Клацніть Встановити з zip-файл > Виберіть СЕДУНДНІrepository.sedundnes-x.x.x.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.
 4. Клацніть Встановити з Сховище > Клацніть seduNdnes Репо > відчинено Відео Додайтеоні > Натисніть на Не впевнений > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення > Насолоджуйтесь!

Не впевнені, що Kodi не працює / Помилки / Виправлення

Невже Коді не працює? Або є проблеми з установкою, прокрутіть нижче, щоб виправити їх!

Не впевнені, що Kodi Немає потоків

Ця помилка означає, що потік, який ви шукаєте, або новий, або занадто старий, щоб отримати для Not Sure Kodi.

Рішення

Щоб виправити цю помилку, виконайте такі дії:

 1. Йти до Основна Меню> Інструменти.
 2. Натисніть на Ясно Постачальники> Так> Повідомлення “Процес завершено ‘ з’явиться.
 3. Тепер Ясно Кеш> Так > З’явиться сповіщення “Процес завершено”.
 4. Клацніть Загальні > Постачальники Час вийшов> Опустіть його до 20> Клацніть гаразд.
 5. Загальні> Відтворення > Поворот вимкнено Хостери з Капчі> гаразд.
 6. Меню інструментів > Субтитри > Увімкнути Субтитри > гаразд.

Не впевнені, що Kodi не вдалося встановити залежність

Ця помилка виникає, коли виникають проблеми з версією Not Sure Kodi. Є кілька розміщених доменів, що пропонують одне сховище. Багато з них застаріли, і тому їх не вдалося встановити. Не впевнений, що Коді не працює – це не те, чого слід боятися.

Рішення

Щоб виправити цю помилку, використовуйте довірене джерело, бажано офіційний сайт, оскільки там ви знайдете оновлену версію.

Не впевнені відгуки про Kodi Addon

Не впевнений, що надбудова Kodi насправді – дивовижна річ. Ви можете передавати потокове все, що завгодно. Однак завжди є користувачі, які мають різні відповіді на кожен досвід роботи над додатком. Погляньмо:

Цей користувач саркастично ставиться до назви цього додатка, і це так очевидно. Сама назва є виразом, який може нас збентежити.

не впевнений огляд Аддон

Дві речі неминучі, задоволені клієнти та задоволені користувачі додатків. Ви не можете просто задовольнити всіх користувачів. Завжди знайдуться люди, готові скаржитися. Цей користувач стурбований простором, який охоплює цей додаток, а також фантастичним адді-кодом.

не впевнений, огляд коді

Ось у вас це є; така помилка продовжує з’являтися. Зараз ми розповіли вам причину цього.

не впевнений огляд Аддона Reddit

Не впевнені ввійти паролем Kodi Addon

Не впевнений, що для доступу до вмісту для дорослих (18+) потрібен вхід пароля Kodi.

Висновок

Додатковий додаток Not Sure Kodi – це пакет для всіх. Оснащений різноманітністю вмісту, цей додаток, безумовно, має можливість викрасти прожектор у всіх інших додатків коді.

Гуру пожежного телебачення цього разу придумав щось надзвичайне і, як ми бачимо, воно почало заробляти серйозне визнання на ринку. Однак нам доведеться почекати і подивитися, чи залишається він оновленим чи виходить із гри.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me