NordVPN-FireStick
NordVPN був випробуваний і перевірений, тому ми можемо вважати його одним з найкращих VPN для FireStick.

Додаток NordVPN FireStick вже доступний у магазині додатків Amazon, і його можна легко налаштувати на пристрої FireStick та FireTV одним натисканням кнопки. Маючи спеціалізовану програму VPN – це завжди чудово, тому що вона проста у використанні та налаштуванні та не вимагає злому.

Особливості NordVPN FireStick

 1. 24/7 Підтримка чату
 2. Шифрування військового класу
 3. Сувора політика без журналів
 4. Особливість CyberSec
 5. Функція Auto Killswitch
 6. 6 Дозволено одночасне з’єднання

Як налаштувати NordVPN на Amazon Fire Stick

Тепер, коли ви знаєте, наскільки хороший NordVPN на FireStick, давайте розпочнемо з встановлення VPN у FireStick додатку. Існує два методи встановлення NordVPN на FireStick; ви можете вибрати будь-який, який здається вам зручнішим.

Спосіб №1 для установки NordVPN на FireStick

 1. Увімкнути невідомі програми,
 • Завантажте свій пристрій FireStick після підключення до телевізора.
 • Перейдіть у Налаштування.
 • Клацніть на Пристрій.
 • Тепер натисніть Параметри розробника.
 • Увімкніть програми з невідомих джерел.
 1. Тепер поверніться до головного меню та відкрийте магазин додатків Amazon.
 2. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon.
 3. Клацніть на панелі пошуку, введіть “NordVPN” та натисніть Enter.
 4. З результатів, які з’являються, натисніть на NordVPN і натисніть кнопку Встановити.
 5. Запит на дозвіл підкаже, Клацніть Так щоб продовжити встановлення.
 6. Додаток буде встановлено; Ви можете отримати доступ до нього з розділу програми вашого FireStick.
 7. Тепер відкрийте додаток NordVPN у розділі програм та ввійдіть, ввівши облікові дані облікового запису NordVPN.
 8. Після входу ви побачите всі функції та місцеположення країни для вибору форми. Підключіться до будь-якого місця, яке ви хочете, і насолоджуйтеся поточним потоком.

Спосіб №2 для установки NordVPN на Amazon FireStick

Ця процедура використовується, якщо у вас виникають проблеми з установкою програми безпосередньо з магазину додатків Amazon. Ось такі кроки:

 1. Перейдіть у Налаштування > Натисніть на Пристрій > Виберіть Розробники варіант > Увімкнути програми з невідомих джерел.
 2. Поверніться до головного меню та перейдіть до Магазин додатків Amazon.
 3. Шукати “Завантажувач“.
 4. Ви побачите Завантажувач додаток (один з помаранчевим логотипом). Натисніть на нього і завантажити
 5. Відкрийте додаток Downloader після його встановлення та введіть це URL-адреса в адресному рядку: http://bit.ly/NordVPNAPK і натисніть Іди. Він завантажить NordVPN apk для FireStick. Завантаження піде певний час, оскільки розмір файлу навколо 35 Мб.
 6. Як тільки завантаження закінчиться, вам буде запропоновано дозвіл на встановлення, натисніть Встановити.
 7. Тепер перемкніть мишу та відкрийте встановлений додаток NordVPN, перейшовши на Налаштування > Натисніть на Програми > Виберіть Керовані встановлені програми > відчинено NordVPN.
 8. Тепер увійти твоєму NordVPN рахунок і почніть користуватися FireStick безпечно.

Програми Amazon FireStick, які найкраще працюють з NordVPN

Найкраще в FireStick – це не тільки його особливості, але й різноманітність його програм, які дозволяють користувачам переглядати улюблений контент. Деякі найкращі додатки для фісташки, такі як Netflix, Vudu та Kodi, є причиною того, що багато користувачів віддають перевагу пристроям FireStick та Fire TV. Зважаючи на це, трансляція цих програм за допомогою VPN робить досвід більш чудовим.

Netflix з NordVPNnetflix з nordvpn на firestick

Netflix має бібліотеки з обмеженою географічною діяльністю, тобто кожен регіон має різну бібліотеку з різними заголовками вмісту. Отже, якщо ви не проживаєте в США та користуєтеся Netflix на FireStick, то ви матимете доступ до вашої регіональної бібліотеки.

Для доступу до бібліотеки Netflix у США можна використовувати VPN та підключитися до американського сервера. Інша увага в цьому питанні – заборона VPN Netflix, яка блокує трафік, що надходить через VPN. Однак доступ до NordVPN Netflix користувачі високо оцінили, оскільки він обходить обмеження добре, не потрапляючи.

NordVPN є одним з небагатьох постачальників послуг VPN, який може обійти обмеження та все ще забезпечити високоякісну трансляцію на Netflix.

КодіКоді з nordvpn на фіг

Kodi on firestick – це чудове програмне забезпечення для потокового передавання медіа, яке при співпраці з FireStick подвоює розваги. У нього є власний інтерфейс та додатки, які дозволяють користувачам отримувати доступ до найрізноманітніших контентних форм у всьому світі.

Однак використання VPN на Kodi не обмежується захистом від шпигунських очей та зловмисних програм, а також від органів боротьби з піратством, оскільки користувачі вважають за краще використовувати сторонні додатки Kodi, які надають піратський вміст.

NordVPN на Kodi може забезпечити шифрування високого класу та приховати вашу IP-адресу, щоб захистити вас від попадання під час трансляції безкоштовного вмісту.

Вуду

Vudu – послуга розповсюдження засобів масової інформації, яка розповсюджує контент на американські та канадські канали. Користувачі можуть переглядати безкоштовні фільми та прокати останні фільми онлайн через Vudu.додаток vudu для Amazon firestick

Користувачі можуть насолоджуватися великим розмаїттям вмісту в якості 4K. Ви можете це легко зробити за допомогою наявного додатка Vudu, доступного в магазині додатків Amazon.

Vudu чудово працює з NordVPN, оскільки немає перерв пропускної здатності, а трафік передається через високошвидкісні сервери.

NordVPN для FireStick 1-го покоління – обхід, використання VPN на маршрутизаторі

Пристрої FireStick 1-го покоління все ще використовуються багатьма користувачами, незважаючи на проблеми з сумісністю з багатьма програмами. Пристрої FireStick 1-го покоління не підтримують VPN-послуги, тобто можуть встановити додаток VPN на пристрій, але все одно він не працюватиме у фоновому режимі.

Найкращий варіант, який всі рекомендують користувачам FireStick – це оновити свої пристрої, але у мене є кращий і дешевший спосіб вирішити цю проблему..

Якщо ви встановите VPN на свій маршрутизатор, ви зможете легко встановити захищене з’єднання, не встановлюючи його на своєму пристрої. У цьому випадку ви повинні мати будь-який з цих маршрутизаторів:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

На всіх цих маршрутизаторах встановлено прошивку OpenVPN, і налаштування DD-WRT на них не є проблемою. Встановіть на маршрутизатор клієнт NordVPN і убезпечте свій трафік.

NordVPN на поширені запитання FireStick

Що таке функція Cybersec NordVPN ?

CyberSec – унікальна особливість NordVPN, яка блокує хакерів, атак зловмисного програмного забезпечення та дратівливої ​​реклами.

CyberSec сканує веб-адреси та перехресно перевіряє їх у списку заблокованих або спам-сайтів, про які повідомляється, надаючи безпеку користувачам від фішинг-атак. Він також стежить за тим, щоб заблокувати входження ботів у вашу систему через веб-трафік. Якщо у вашій системі вже є бот, він заблокує зв’язок із відповідного сервера для захисту ваших даних.

CyberSec блокує всі спливаючі вікна та посилання для переадресації, розміщені на різних сайтах, а також різні оголошення, які постійно з’являються.

Як я можу перевірити, чи працює NordVPN на FireStick?

Якщо ви думаєте, що ваш NordVPN не працює на FireStick, то це можна перевірити двома способами. Спочатку перезавантажте свій пристрій та підключіться до VPN-сервера. Потім спробуйте перейти на веб-сайт, обмежений географією для вашого регіону, але доступний у регіоні, до якого ви підключились. Якщо сайт доступний, це означає, що VPN працює нормально.

Ще один спосіб перевірити це – відкрити веб-переглядач та перейти на Що таке мій IP-сайт. Після того, як ви перейдете на цей сайт, він покаже вам вашу поточну IP-адресу, якщо IP-адреса відрізняється від вашої фактичної IP-адреси, то VPN працює. Якщо він показує вашу фактичну IP-адресу, це означає, що VPN не працює на вашому FireStick.

Як увійти в існуючий обліковий запис NordVPN, а не створити обліковий запис для NordVPN на FireStick?

Коли ви встановите додаток NordVPN на FireStick, відкрийте програму, і у вас з’явиться екран входу вперед. NordVPN в FireStick не вимагає спеціального або іншого облікового запису. Ви можете легко ввійти, ввівши облікові дані існуючого облікового запису, який ви зареєстрували в Інтернеті, або який ви використовуєте на різних пристроях.

NordVPN FireStick не може ввійти

Багато користувачів стикаються з тим, що не можуть увійти в додаток, і причина в тому, що у них не встановлено перемикання миші. Щоб увійти в програму, потрібно натиснути опцію входу, і це може бути лише один за допомогою курсору. Щоб увімкнути доступність курсору миші, завантажте та встановіть додаток Mouse Toggle з магазину додатків Amazon.

Висновок

NordVPN та FireStick – це чудове поєднання одного з найкращих потокових сервісів із одним із найкращих сервісів VPN. NordVPN FireStick дозволяє користувачам потікати без проблем, не боячись зловмисних програм, злому, шпигунства або будь-якої віртуальної загрози. Користувачі отримують шифрування військового рівня для свого веб-трафіку та почуття безпеки.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me