Nova Kodi Build – дуже вражаючий, пристойний та добре організований серед кращих будівель коді. Він має дуже привабливий, але простий інтерфейс; що забезпечує велику простоту використання.

Що стосується кращих аддонів коді, то в ньому є майже всі додатки, які хотів би мати опікун. Завжди використовуйте надійний сервіс Kodi VPN, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті, оскільки додатки, наявні у складах, можуть бути трохи ризикованими у використанні.

Шкіра, яку вона використовує, – це Xonfluence Skin, і вона перевищує 200 Мб, але додаток добре передає останні фільми та телешоу. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як встановити nova build kodi на свій пристрій:

Як встановити Nova побудувати Kodi на Leia та Krypton

 1. Запуск Коді > Натисніть на Значок налаштувань > відчинено Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.Як встановити Nova Build kodi
 2. Клацніть “Ніхто” > Наберіть це URL-адреса http://thelittleguysco.net/kodi/ > Натисніть Ок > Назвіть джерело як Маленькі хлопці > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову закрити діалогове вікно після подвійної перевірки імені та вихідної URL-адреси.як встановити nova build kodi на krypton версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться до Домашній екран > Клацніть Додатки розділ > Клацніть на Установник пакета значок у верхньому лівому куті > Виберіть Встановити з Zip File.nova build kodi
 4. Натисніть на Маленькі хлопці > Виберіть plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Зачекайте, коли повідомлення буде зазначено Простий майстер встановлення.як встановити nova build kodi на jarvis версії 16 або новішої
 5. Поверніться до Домашній екран > Виберіть Додатки програми > Натисніть на Простий майстер побудови > Клацніть Рохас Будує > Клацніть Нова> Ви можете вибрати будь-який із серверів.як встановити nova build kodi на firestick - -
 6. Натисніть на Свіжа установка > З’явиться діалогове вікно > Клацніть Продовжуйтеналаштування нової коді
 7. Збірка буде встановлена > Коли він просить перезавантажити профіль, клацніть Сила закрити. Тепер просто перезапустити ваш Kodi та Nova Build запуститься.

Як встановити Nova побудувати Kodi на Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді.
 2. Натисніть на Файловий менеджер.
 3. Подвійне клацання Додати джерело.
 4. Клацніть <Жоден>.
 5. Наберіть це URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > клацніть Зроблено.
 6. Nаме це джерело “Маленькі хлопці” > Клацніть Зроблено > Клацніть Гаразд.
 7. Повернення на головний екран > Клацніть Система.
 8. Натисніть на Додатки.
 9. Виберіть Встановити з zip-файлу.
 10. Натисніть на Маленькі хлопці > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Зачекайте на встановленому додатком сповіщення.
 11. Тепер поверніться на головний екран > Клацніть Система > Перейдіть на вкладку Додатки > Додатки відкритої програми > Клацніть Простий майстер побудови > Виберіть Рохас будує > Клацніть Нова.
 12. Натисніть на Свіжа установка > З’явиться діалогове вікно > Клацніть Продовжуйте
 13. Збірка буде встановлена > Коли буде запропоновано перезавантажити профіль, натисніть Сила закрити.
 14. Перезапустіть Kodi і збірка запуститься.

Виникли питання?

Якщо у вас є запитання щодо Sports Devil, перегляньте наш форум Kodi. Взаємодіяйте з яскравими користувачами Kodi та діліться своїми історіями, проблемами та рішеннями »

Відвідайте форум Kodi

 

Nova build Kodi Завантажити

 1. Повернутися до Домашній екран > Клацніть Додатки розділ > Клацніть на Установник пакета значок у верхньому лівому куті > Виберіть Встановити з Zip File.
 2. Натисніть на Маленькі хлопці > Виберіть plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Зачекайте, коли повідомлення буде зазначено Простий майстер встановлення.
 3. Тепер поверніться до Домашній екран і натисніть на Додатки вкладка меню > Виберіть Додатки програми зі списку > Натисніть на Простий майстер побудови > Клацніть Рохас Будує > Клацніть Нова> Ви можете вибрати будь-який із серверів.
 4. Натисніть на Свіжа установка > З’явиться діалогове вікно > Клацніть Продовжуйте.
 5. The Nova Build Kodi буде встановлено > Коли буде запропоновано перезавантажити профіль, натисніть Сила закрити.
 6. Тепер ви просто перезапустите Kodi та Build.

Як встановити Nova побудувати Kodi на Fire Stick

Kodi на Fire Stick знадобиться перед встановленням Nova Build. Тому спочатку встановіть Kodi на Fire Stick. Після встановлення Kodi виконайте наступні дії:

 1. Запуск Коді заявка на Пожежна палиця
 2. відчинено Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Решта кроків такі ж, як і при встановленні Nova Build Kodi про Коді Криптон, зазначений вище.

Щоб розблокувати його вміст, ви можете використовувати платну безкоштовну VPN для Firestick Kodi.

Заключні слова

Нова – вражаючий Kodi Build завдяки своїй доступності та аспектам візуального інтерфейсу. Незважаючи на розмір понад 200 Мб, ця збірка зовсім не відстає і не сповільнює роботу системи. Більше того, у вас є все, що вам доступне, завдяки його впорядкованим категоріям, що допомагає вам легко переглядати.

Ми запропонували детальний метод, щоб показати користувачам, як встановити Nova build Kodi на різних пристроях. Ретельно дотримуйтесь інструкції, але переконайтеся, що ви не порушуєте конфіденційність.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me