Будь то американський футбол, хокей чи будь-який інший вид спорту у світі, Pro Sport має все це. Це сторонне доповнення Kodi, де ви можете дивитися американські види спорту скільки завгодно часу. Pro Sport Kodi 2023 передає спортивні споруди з будь-якої точки світу та отримує їх прямо на коробки Kodi або на комп’ютер.

У цьому посібнику ми обговорюємо, як встановити Pro Sport на Kodi, а також на Fire Stick. Далі він розглядає всі питання, пов’язані з Pro Sport Kodi, тому читайте далі!

Як встановити Pro Sport на Kodi Jarvis 16
Як встановити Pro Sport на Kodi Fire Stick
Як оновити Pro Sport на Kodi
Pro Sport Kodi Завантажте поштову URL-адресу
Про Спорт Kodi Reddit Відгуки
Pro Sport Kodi не працює / Помилки / проблеми

Як встановити Pro Sport на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Запустіть Kodi у вашій системі > Йти до Налаштування (значок шестірні, розташований у верхньому меню) > Тепер натисніть на Файловий менеджер > Тут вам доведеться двічі клацнути Додати джерело.Як встановити pro sport на kodi
 2. Як тільки відкриється вікно, клацніть, де воно написано “Ніхто” > Потім введіть URL-адреса https://cazwall.com/repo/ і натисніть гаразд > Назвіть сховище “SC” і натисніть гаразд > Клацніть гаразд знову так, що коробка закриється.як встановити pro sport на kodi kripton версії 17 або новішої
 3. Йти до Головна сторінка Kodi > Натисніть на Додатки вліво в меню ліворуч > Тепер натисніть на Піктограма поля розташований зверху.Як додати pro sport на kodi
 4. Тут потрібно натиснути Встановити з Zip File варіант > Потім виберіть SC з довгого списку > Потім натисніть на Сховище > Тепер нарешті натисніть на сховище.simplycaz-1.0.2.zip > Зачекайте, поки він встановиться.pro sport kodi zip-файл завантаження URL
 5. Натисніть на Встановити з сховища > Прокрутіть вниз і натисніть на Просто Caz Repo > Потім Додатки до відео > Виберіть Pro Sport > Встановити.налаштування про спортивного коді
 6. Щоб переглянути надбудову, перейдіть на сторінку Головна сторінка Kodi > Додатки > Додатки до відео > Pro Sport > Тепер дивіться НХЛ, НФЛ НБА та інші види спорту на Pro Sport.
  Jak zainstalować Netflix Kodi na Leia, Krypton, Jarvis, Firestick, Raspberry-Pi i Linux Ubuntu

налаштування про спорт коді

Як встановити Pro Sport на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запустіть Kodi Jarvis > Натисніть на системне меню > Клацніть на опцію Менеджер файлів > Двічі клацніть Додати джерело > Натисніть “Ні”, коли відкриється діалогове вікно.
 2. Тип URL-адреса https://cazwall.com/repo/ і натисніть Зроблено > Введіть назву “SC” і натисніть Зроблено > Клацніть гаразд щоб закрити коробку.
 3. Тепер поверніться до Головне меню Kodi > Натисніть на Система варіант знову > Потім натисніть на Додатки > Встановити з Zip File > Виберіть SC зі списку > Тепер натисніть на Сховище > сховище.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Тепер виберіть Встановити з сховища > Просто Caz Repo > Додатки до відео > Pro Sport > Встановити > Насолоджуйтесь живим спортом!

Як встановити Pro Sport на Kodi Fire Stick

 1. Відкрийте пристрій Fire Stick на екрані > Перейдіть у Налаштування > Клацніть на Пристрій > Потім варіант для розробника > Тепер виберіть Увімкнути налагодження ADB і програми з невідомих джерел.
 2. Тепер перейдіть до Fire Stick Home > Відкрийте Kodi та виконайте кроки, викладені у наведеному вище розділі.

Як оновити Pro Sport на Kodi

Kodi автоматично оновлює надбудови Kodi. Якщо ваш Kodi не оновлює доповнення, це потрібно зробити вручну.

 1. Щоб оновити Pro Sport вручну, відкрийте Коді > Потім натисніть на Додатки > Додатки до відео > Потім Клацніть правою кнопкою миші Pro Sport і натисніть на Інформація.
 2. У нижній частині екрана ви знайдете Оновлення варіант, тому натисніть на нього. Ви також можете натиснути на Автоматичне оновлення опція присутня поруч із опцією оновлення та поверніть її ВКЛ.

Pro Sport Kodi Завантажте поштову URL-адресу

Ще один спосіб завантажити Pro Sport Kodi 2023 – через Zip URL. Клацніть ТУТ, щоб завантажити просто Caz Repo та виконайте вказані нижче кроки:

 1. Запустіть Kodi > Перейдіть до Додатків > Піктограма поля > Встановити з Zip File > Перейдіть до завантаженого Zip-файлу та завантажте його.
 2. Клацніть на Встановити з сховища > Просто Caz Repo > Додатки до відео > Pro Sport > Встановити.
  107 Kodi Addons за квітень 2023 року - [100% Робота]

Про Спорт Kodi Reddit Відгуки

У спортивному додатку @ESPNCleveland Pro в Коді на Firestick у мене не було проблем із переглядом гри.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 жовтня 2023 року

У спортивному додатку @ESPNCleveland Pro в Коді на Firestick у мене не було проблем із переглядом гри.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 жовтня 2023 року

Користувачі Kodi спостерігали за американським футболом за допомогою програми Pro Sport на програмі Kodi Fire Stick. Люди не мають проблем із переглядом гри через якість потокової передачі, яку вона пропонує.

Kodi, Sports, Pro Sport, NFL, виберіть гру та виберіть потік. Можливо, слід переглянути кілька потоків, щоб знайти гарний .. pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17 вересня 2023 року

На думку деяких користувачів Kodi, можливо, вам доведеться натиснути кілька потоків у додатку Pro Sport, перш ніж ви отримаєте потрібний потік для роботи над Kodi. Ця заява справедлива, оскільки через претензії щодо авторських прав деякі джерела прямого веб-сайту, що передаються в реальному часі, можуть вимикатись під час дії в реальному часі.

Pro Sport Kodi не працює / проблеми з помилками

Непрацюючі проблеми Pro Sport Kodi 2023 можуть залишатися з вами протягом усього життя, але у нас є правильне рішення для цього додатка. Нижче наведено деякі питання та їх вирішення:

Журнал перевірки помилок Pro Sport

Ця помилка Kodi Pro Sport виникає, коли ви встановлюєте неправильний сховище або закрите. У будь-якому випадку помилка перевірки журналу може також з’явитися, коли будь-яка надбудова тимчасово закрита.

Рішення

Щоб вирішити цю проблему, потрібно розглянути можливість встановлення Pro Sport за допомогою просто Caz Repo. Встановлення цього додатка з іншими сховищами може не допомогти належній роботі.

  Kodi nie działa? Typowe błędy i poprawki (2023)

Повільний перегляд або відсутні джерела

Для деяких користувачів Kodi найпоширенішою проблемою може стати повільний перегляд або просто відсутність перегляду. Коли ви натискаєте на джерело, щоб подивитися спортивні трансляції, ви розчарувались, дізнавшись, що воно не передається.

Рішення

Для повільного перегляду вам потрібно очистити кеш-код Kodi, щоб збільшити швидкість перегляду. Тепер, розглядаючи “Помилка без джерела”, Pro Sport показує лише матчі, які відтворюються наживо. Немає важливих моментів для матчів або будь-якого аналізу перед спортивними матчами. Отже, джерела можна знайти лише під час початку дії в прямому ефірі.

Згортаючи його

Pro Sport – додаток Kodi, в якому є американський спорт, є дуже популярним додатком Kodi серед американських користувачів Kodi. Він передає живу дію для матчів з НФЛ, НХЛ та НБА з потоковою передачею HD. Цей посібник допоможе вам встановити Pro Sport на Kodi за допомогою просто Caz Repo та спостерігати за спортом у прямому ефірі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me