Оновлення: цей додаток працював чудово під час написання близько 10 місяців тому, але нещодавно почав спонукати внутрішню помилку сервера.

Схоже, що надбудова більше не отримує ніякої підтримки.  Будь ласка, відвідайте наш кращий посібник з коді-аддонсу щодо альтернатив. Прочитайте, чому kodi vpn необхідний для всіх користувачів.

Ви все ще можете передавати свої улюблені види спорту через ці альтернативні додатки Kodi:

 1. Вихід
 2. Угода
 3. Підйом Нептуна
 4. Гурзіль
 5. Масло кінотеатру

Новини KodiЗ кожним днем ​​кількість повідомлень щодо DMCA та авторських прав збільшується. Kodi VPN – найкраще рішення захистити себе від повідомлень, Дросселювання та розблокування кодонів аддонів ISP. VPN буде зберігати вашу особу приватною та захищеною під час використання неофіційних доповнень, таких як SportsDevil, Exodus та інші.kodi cta

Quasar – це дивовижна та популярна надбудова для торрентів для користувачів Kodi. Це дозволяє користувачам передавати фільми, подібні до того, як вони завантажуються в торрентах. Він надає результати пошуку через одні з найпопулярніших пошукових пошукових систем. Дотримуйтесь нашої інструкції, оскільки ми детально ознайомилися з тим, як встановити Quasar Kodi addon.

Сховище Quasar Kodi

Quasar Kodi repo можна встановити через сховище Kodil. Незважаючи на те, що він доступний у Github, все ж ви можете зіткнутися з багатьма проблемами при його завантаженні. Kodil – це найновіший і серед кращих сховищ коді.
помилка внутрішнього сервера quasar kodi addon

Як встановити Quasar Kodi Addon на Krypton версії 17.6 або новішої

Виконайте наступні дії, щоб дізнатися, як встановити Quasar Kodi 17.

 1. відчинено Коді > Клацніть на Налаштування значок > відчинено Файл Менеджер.
 2. Подвійне клацання Додайте Джерело > Натисніть на ‘Ніхто > Наберіть це URL-адреса точно http://kdil.co/repo/ > Клацніть гаразд > Назвіть це джерело “Коділ Репо” > Клацніть гаразд.
 3. Поверніться до Коді Основна Меню > відчинено Додайтеоні > Натисніть на Коробчаста форма значок.
 4. Клацніть Встановити з Zip Файл > відчинено Коділ Репо > Виберіть на Kodil.zip > Тепер зачекайте сповіщення про встановлення сховища.
 5. Виберіть Встановити з Сховище > відчинено Коділ Сховище > відчинено Відео Додайтеоні > Виберіть Квазар > Натисніть на Встановити > Зачекайте сповіщення.
 6. Доступ до додатку. Перейдіть до Головне меню Kodi > Натисніть на Додайтеоні > Відео Додайтеоні > Квазар > Насолоджуйтесь!

Як встановити Quasar Kodi Addon на Jarvis версії 16 або вище

Виконайте ці дії, щоб дізнатися, як встановити Quasar Kodi 16.1 або нижче.

 1. Запуск Коді > відчинено Система > Клацніть Файл Менеджер > Подвійне клацання Додайте Джерело > Натисніть на Жоден > Наберіть це URL-адреса http://kdil.co/repo/ > Натисніть на Зроблено > Дайте ім’я цього джерела “Коділ Репо ‘ > Натисніть на Зроблено > Клацніть гаразд.
 2. Перейдіть до Коді Головна Екран > Система > Додайтеоні > Встановити з Zip Файл.
 3. Знайдіть і натисніть “Коділ Репо ‘ > Клацніть Коділ.блискавка
 4. Встановити з Сховище > Коділ Сховище > Відео Додайтеоні > Квазар > Встановити > Дочекайтеся встановлення додатка.

Як встановити Quasar Kodi Addon на Fire Stick

 1. Встановіть Kodi на Fire Stick за допомогою нашого довідника.
 2. відчинено Розробник Параметри > Увімкніть налагодження ADB і Програми з Невідомі джерела.
 3. Тепер запуск Коді та виконайте описані вище кроки для встановлення Quasar Kodi 2017.

Завантажити Quasar Kodi

 1. Завантажте файл Zip
 2. Йти до Коді Основна Меню > відчинено Додайтеоні > Натисніть на Коробчаста форма значок.
 3. Виберіть Встановити з Zip Файл > Клацніть Коділ Репо > Виберіть на Kodil.zip > Тепер зачекайте, коли сховище встановиться.
 4. Клацніть Встановити з Сховище > Натисніть на Коділ Сховище > відчинено Відео Додайтеоні > Клацніть Квазар > Натисніть на Встановити > Дочекайтеся сповіщення, включеного надбудовою.

Quasar Kodi не працює / Помилки / проблеми

Помилка внутрішнього сервера Quasar Kodi

Quasar Kodi показує цю помилку при спробі отримати доступ до категорій і розділів. Причина цієї помилки невідома, але ми вважаємо, що це може бути тому, що для надбудови потрібне оновлення.

Виправити

Перевірте наявність оновлення Quasar addon, клацнувши правою кнопкою миші на додатку Quasar Kodi > Виберіть Інформація > Внизу натисніть на Оновлення.

Quasar Burst Kodi

Quasar Burst дозволяє Quasar Kodi шукати торенти. Це важлива річ, і сам Quasar завантажує його під час встановлення додатку.

Виправити

Якщо ви зіткнулися з помилкою щодо Quasar Burst, перевстановіть додаток Quasar Kodi, і помилка перестане з’являтися.

Огляди Quasar Kodi

Користувачів цього додатка більше турбують юридичні проблеми, а не його ефективність, як це виглядає з цієї нитки Reddit:
quasar kodi addon огляд

Ось твіт користувачем, що вихваляє Quasar і стверджує, що він є безризиковим:

Твіт є іспанською, ось його переклад:

“Торренти завантажуються на ваш комп’ютер, і коли вам достатньо, ви починаєте грати, продовжуючи завантаження. Є нескінченні додатки для Kodi, я використовую Quasar, використовую відомі джерела Torrents, я не бачу ризику »

Лос-Торренти є bajan a tu compu, y cuando tiene suficiente empieza a reproducir mientras sigue bajando. Додаткові програми для сіно-інфінітосів для Коді, і тому що Quasar, Сполучені Штати Америки від Torrents мій коноцидів, no veo riesgo

– Себастьян (@batwke) 4 грудня 2017 року

З іншого боку, у нас є користувач, який зовсім не задоволений потоками:

Yo usaba Kodi + Quasar, pero últimamente me daba un poco de problemas. Los que tiran de streamams y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@FetoViejo) 16 жовтня 2017 року

[Переклад: «Я використовував Kodi + Quasar, але останнім часом це мало клопоту. Ті, хто тягне струмки і такі, мене не дуже люблять »]

Провайдери Kodi Quasar

Неможливо знайти жодних поточних постачальників для сховища Quasar Kodi. Схоже, провайдери припинили його підтримку.

Офіційний сайт Quasar Kodi

Щоб відвідати офіційний сайт Quasar Kodi 17, натисніть тут.

Quasar Kodi VPN

Обмін одноранговими програмами не вважається незаконним до тих пір, і якщо це не дозволено відповідними органами або не використовується для піратства вмісту.

Спільний доступ до вмісту без дозволу, якщо власник вважається незаконним, і саме це роблять ці сторонні додатки P2P-торрент.

Існують певні настанови щодо авторських прав DMCA, які при порушенні можуть становити велику загрозу для користувачів. Ось чому завжди є більший ризик бути спійманим. Тому ми рекомендуємо користувачам використовувати Quasar Kodi VPN, перш ніж отримувати будь-які повідомлення DMCA.

Підбивання

Quasar – чудова добавка Kodi, але останнім часом він почав з’являти багато помилок. У Quasar Kodi addon є кілька найкращих скребтів торентів, і саме тому він дуже популярний у всьому світі. Однак ми надали детальний посібник, як встановити Quasar Kodi addon. Користувачі завжди піддаються ризику при використанні таких сторонніх торрент-додатків.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me