Не було б помилкою розглянути надбудову Sanctuary паралельно Exodus, щоб забезпечити надзвичайну розвагу глядачам Kodi. У цьому посібнику подано докладні кроки щодо встановлення Sanctuary на Kodi.

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатись анонімним під час використання Sanctuary, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст у Sanctuary.

Що таке надбудова Sanctuary?

У квантовому додатку, який спочатку називався Sanctuary, є все в його списку відтворення та повноцінний додаток для користувачів Kodi. Окрім розважальних глядачів з фільмами, телевізійними шоу та спортом на живо, він також пропонує телевізійну та дитячу секцію в прямому ефірі, щоб націлити на більшу аудиторію. Наразі це доповнення перейняло учень, але не хвилюйтесь, що всі його функції та вміст залишилися недоторканими.

Пароль для святилища Kodi

Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту для дорослих у додатку Sanctuary Kodi, вам знадобиться пароль, який ви можете отримати безпосередньо від розробника надбудови через twitter.

Як встановити Sanctuary Kodi на Krypton версії 17.6 або новішої

Ось процес встановлення надбудови Sanctuary (Quantum) на Kodi:

 1. Спочатку потрібно відкрити Коді > Виберіть Налаштування піктограма (розташована вгорі) > Натисніть на Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.Як встановити Sanctuary на Kodi
 2. З’явиться вікно, де потрібно натиснути “Ніхто” > Введіть URL-адреса надано http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Клацніть гаразд > Тепер натисніть на ім’я джерела медіа та введіть його “Святилище” > і натисніть гаразд.Як встановити Sanctuary на версії Kodi Krypton Version 17
 3. Тепер поверніться до Головне меню Kodi натисканням “Резервна область” або ‘Вихід’ натисніть кілька разів на клавіатурі > Натисніть на Додатки > Потім виберіть Установник пакунків піктограма (розташована вгорі ліворуч).Налаштування коді святилища
 4. Йти до Встановити з Zip File > Знайдіть і натисніть на Святилище > Потім натисніть на сховище.sanctuary-1.0.0.zip > Вам доведеться почекати кілька секунд, щоб сховище встановилося.Zip-файл святилища kodi
 5. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Святилище > Додатки до відео > Квантова добавка > Клацніть Встановити.Квантовий коді святилища
 6. Йти до Головне меню Kodi > Додатки > Додатки до відео > Квантова добавка > Насолоджуйтесь!

Налаштування коді святилища

Як встановити Sanctuary на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi > Система > Файловий менеджер > Двічі клацніть Додати джерело.
 2. Клацніть на Немає > Введіть URL-адресу http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Натисніть кнопку ОК > Введіть назву джерела носія “Sanctuary” > Натисніть кнопку ОК.
 3. Домашній екран Kodi > Система > Додатки > Встановити з Zip File > Святилище > сховище.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Клацніть на Встановити з сховища > Святилище > Додатки до відео > Квантовий > Встановити.
 5. Йти до Домашній екран > Система > Додатки > Квантовий > Насолоджуйтесь!

Як встановити Sanctuary Kodi на Fire Stick

 1. Запуск Коді додаток на Fire Stick.
 2. Встановіть Kodi на Fire Stick.
 3. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 4. З цього моменту виконайте описані вище кроки для встановлення Sanctuary Kodi на Kodi Krypton.

Завантажити святилище

Щоб безпосередньо встановити сховище Sanctuary, натисніть на завантаження звідси і виконайте наведені нижче дії:

 1. Клацніть на Завантажити.Завантажити святилище
 2. Відкрийте Kodi > Додатки > Піктограма встановлення пакета > Встановити з Zip File > Перемістіть файл завантаження зі своєї системи.
 3. Встановити з сховища > Святилище > Додатки до відео > Квантовий > Встановити > Насолоджуйтесь!

Помилки святилища Kodi / Не працює / Проблеми

Немає потоків

Ця помилка виникає під час перегляду надбудови для потоків. Існує кілька причин, які можуть спричинити цю помилку, наприклад, кеш може бути заповненим, надбудову потрібно оновити або недостатньо оновити, або надбудова може бути обмежена географічним режимом.

Рішення

Щоб виправити цю помилку, очистіть кеш додатків і зменшіть кількість постачальників. Якщо помилка все-таки з’являється, оновіть надбудову або перевстановіть її за допомогою надійного сховища додатків.

Не вдалося встановити залежність

Помилка встановлення залежності виникає, коли джерело сховища недоступне, застаріле або закрите.

Виправити

Завжди перевіряйте, чи сховище, яке ви збираєтеся використовувати, доступне, функціонує та оновлене. Якщо все вищезазначене є позитивним, надбудова встановиться та працюватиме чудово.

Помилка інформації журналу

Іноді, коли ви встановлюєте надбудову Sanctuary, з’являється повідомлення про помилку інформації журналу. Як результат, ви не можете встановити надбудову Sanctuary у вашій системі.

Рішення 1

Один із способів вирішити цю проблему – очистити весь кеш. Цього можна досягти, встановивши надбудову Merlin. У ньому є особлива функція, яка видаляє весь ваш кеш при запуску Kodi.

Рішення 2

Ще одне рішення цієї проблеми – використовувати VPN Kodi, який дозволить вам отримати доступ до додатків та вмісту Kodi. Ця інформація перевірена і перевірена, тому вона має працювати і для вас.

Згорнути речі

Переглянувши надбудову Sanctuary, розумніше розглянути додатки Quantum, альтернативні Exodus, але з екстремальними можливостями, які навіть надбудови Exodus не відповідають. Такі функції, як телевізор у прямому ефірі та дитячий розділ, зустрічаються рідко. У цьому посібнику ми обговорили, як встановити sanctuary на Kodi та як ви можете завантажити його безпосередньо.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me