Сховище NoobsandNerds розташоване поруч із “SuperRepo” як найбільший список сховищ, який ви можете встановити на Kodi. Після того як ви встановите сховище NoobsandNerds, ви отримаєте доступ до багатьох популярних додатків Kodi, включаючи MetalliQ, Zen, Bob, SportsDevil Launcher та багатьох інших. Це сховище постачає безліч фільмів, телевізійних шоу, спортивних змагань та багатьох інших медіа-вмістів, доступних для трансляції. У цьому посібнику ми надаємо покрокове керівництво щодо встановлення сховища NoobsandNerds Kodi.

Деякі доповнення Kodi обмежені географічно, і щоб використовувати їх у обмежених регіонах, вам доведеться використовувати VPN на Kodi.

Як встановити Noobs and Nerds на Kodi Krypton Версія 18

  1. Запуск Коді > Йти до “Налаштування” ключ, який присутній у верхній частині > Файловий менеджер > Двічі клацніть на “Додати джерело”.як встановити noobs і nerds на kodi
  2. Введіть URL-адресу http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ у місці, де написано “Ніхто” > Введіть назву медіа-джерела “Ноби і нерви”.

як встановити noobs та nerds на kodi kripton версія 17

  1. Тепер переходимо до Домашній екран Kodi натискаючи кнопку “Esc” на клавіатурі > Натисніть на Додатки > Натисніть кнопку “Установник пакета” значок присутній у верхньому лівому куті.сховище noobs and nerds kodi
  2. Натисніть на Встановити з zip-файлу > Нуби і Нерди > Натисніть на Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.zip-файл сховища noobs and nerds сховища для коді
  3. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Додатки до відео > Тепер натисніть будь-який із додатків, які ви хочете встановити зі списку, наприклад Боб, SportsDevil Launcher, Червона таблетка тощо > Клацніть Встановити і чекайте, коли надбудова увімкнеться. noobs and nerds video сховища аддонів
  4. Йти до Домашній екран Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки для музики > Натисніть на Боб.noobs і nerds bob
  5. Насолоджуйтесь фільмами, музикою, спортом та більше!.

красуні та звірі нооби та окуни

Як встановити Noobs and Nerds на Kodi Jarvis Версія 16

Процес встановлення Noobs та Nerds на Kodi Jarvis версії 16 залишається таким самим, як дотримується вищенаведеного покрокового керівництва. Однак, через зміну версій, макет відрізняється.

У Kodi Jarvis вкладки розташовані внизу екрану в горизонтальному порядку, тоді як в останній версії Kodi вкладки можуть бути висячими вертикально зліва на екрані.

Також ключ “Системи”, який був у версії Kodi Jarvis, версія 16, був замінений клавішею “Налаштування” у версії Kodi Krypton..

Noobs and Nerds Repo Zip File

Перші два кроки посібника з установки можна пропустити, завантаживши поштовий файл Noobs і Nerds Repo безпосередньо з веб-сайту. Після встановлення zip-файлу на свій пристрій, можливо, вам доведеться виконати один додатковий крок:

Крок 3 та 4 (комбіновано): Йти до Домашній екран Kodi > Додатки > Установник пакунків > Встановити з zip-файлу > Тепер орієнтуватися файл, який ви завантажили на свій пристрій і натисніть гаразд. Тепер ви можете виконати крок 5 далі, щоб продовжити встановлення.

Увійти Noobs and Nerds

У NoobsandNerds є форум для кожного з його додатків, де користувачі можуть обговорювати проблеми та надавати пропозиції щодо будь-якої проблеми, пов’язаної з додатком NoobsandNerds Kodi. Для опублікування будь-яких запитів чи пропозицій потрібно мати ідентифікаційний номер і пароль для входу в NoobsandNerds. Для цього вам потрібно зареєструватися на веб-сайті. Ось кроки для реєстрації на веб-сайті NoobsandNerds:

  1. Перейдіть на веб-сайт Noobs and Nerds тут.noobs and nerds login
  2. Покладіть мишку на Вкладка надбудови > Прокрутіть униз до Підтримка форуму > Натисніть на Портал спільноти або будь-який інший додаток на форумі.веб-сайт noobs and nerds
  3. Ви можете або “Зареєструватися “ на веб-сайт або увійти за допомогою Google або Facebook і почніть користуватися порталом спільноти, якщо вам колись потрібна допомога з додатком Noobs та Nerds Kodi.

реєструють ноб і нердів

Як додати канали з сховища Kodi та Nerds Kodi

У сховищі NoobsandNerds Kodi ви отримаєте безліч популярних додатків, які ви можете завантажити у Kodi. Наприклад, якщо ви завантажите додаток Kodi “Червона таблетка”, ви можете переглядати документальні фільми з усього світу на різних каналах.Як дивитись каналів і ботаніків на коді

Відкриваючи надбудову Red Pill Kodi, ви стикаєтесь з різними варіантами, включаючи «Документальний шторм», «Документальний фільм», «Безкоштовний документальний фільм» тощо. Якщо натиснути «Документальний шторм», ви зможете переглянути різні жанри документальних фільмів. З цих документальних фільмів виберіть будь-який, який, отже, приведе вас до різних каналів, включаючи YouTube.

Щоб додати речі

Ви можете врятувати себе від безлічі клопотів, встановивши сховище NoobsandNerds Kodi, де ви отримаєте доступ до багатьох популярних додатків для трансляції останніх фільмів, телевізійних шоу, спорту тощо. Навіщо завантажувати окремий додаток Kodi, коли зможете встановити все-в-одному додатки Kodi з подібним процесом? У цьому посібнику ми подали кроки щодо встановлення сховища NoobsandNerds Kodi, тому із задоволенням переглядайте весь останній медіа-контент.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me