Репозиторій Maverick добре відомий, оскільки він має власний додаток Maverick TV Kodi та багато популярних додатків Kodi, таких як Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X тощо. Цей сховище можна легко завантажити та встановити на Kodi, не маючи при цьому будь-які питання. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як встановити Maverick Repository на Kodi.

Огляд сховища Maverick Kodi

Репозиторій Maverick здобув популярність завдяки власному додатку Maverick. Однак він має багато інших основних сторонніх додатків Kodi. Це сховище раніше було відомо як Joker TV і було досить популярним.

Джокер перейшов своє ім’я на Маверик, а сховище Maverick стало визначним іменем у громаді Коді. У сховищі Maverick є додатки для задоволення всіх потокових потреб.

Як встановити Maverick repo на Kodi krypton 17.6 і вище

Виконайте наступні дії, щоб встановити сховище Maverick у Kodi Krypton версії 17.6:

 1. відчинено Коді > Клацніть на Значок налаштувань > Слизати Файловий менеджер.Як встановити репортаж Maverick на криптоні Kodi 17.6
 2. Подвійне клацання Додати джерело > Відкриється діалогове вікно з адресним рядком та полем імені > Клацніть > і введіть цю URL-адресу в адресному рядку “http://mavericktv.net/mavrepo > Клацніть Гаразд > Назвіть це джерело медіа як “Маверик> Клацніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.Як налаштувати репортаж Maverick на криптоні Kodi 17.6
 3. Повернутися до Головне меню > Натисніть на Додатки вкладка > Натисніть на Значок інсталятора пакета (Box) з верхнього лівого кута.як встановити сховище maverick на kodi jarvis
 4. Виберіть Встановити з Zip File > Натисніть на Маверик > Виберіть maverickrepo-3.5.zip > дочекайтеся сповіщення.

встановити maverick kodi repo з zip-файлу

Як встановити Maverick repo на kodi jarvis 16 і нижче

 1. відчинено Kodi Jarvis V16.
 2. Клацніть Система > Клацніть Файловий менеджер.
 3. Двічі клацніть на Додати джерело.
 4. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://mavericktv.net/mavrepo > Клацніть Зроблено > Назвіть це посилання на джерело медіа як Маверик > Клацніть Зроблено > Клацніть
 5. Поверніться до Головна сторінка Kodi Екран > Клацніть Система > Клацніть Додатки.
 6. Виберіть Встановити з Zip File варіант > Виберіть Маверик > Натисніть на maverickrepo-3.5.zip.

Як встановити сховище Maverick на FireStick Kodi

Встановлення Maverick Repository на FireStick не відрізняється, як на інших пристроях. По-перше, вам потрібно буде встановити Kodi на пристрої Fire Stick. Після цього ви включите інсталяцію сторонніх служб на свій пристрій.

Йти до Налаштування виробника з меню і Увімкніть налагодження ADB та додатків із невідомих джерел.

Після цього ви можете легко встановити сховище Maverick на своєму пристрої FireStick і насолоджуватися усіма чудовими додатками, які цей сховище пропонує на вашому пристрої FireStick.

Додатки Maverick Kodi

Ось список усіх найкращих додатків Kodi, що входять до сховища:

 1. Джокер спорт
 2. Телевізор Maverick
 3. SportsDevil
 4. Чарівний Дракон
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. На Flix
 8. Мережа мультфільмів
 9. LiveStreams Pro
 10. YouTube

Поширені запитання щодо сховища Maverick

Ось декілька найчастіших запитань користувачів Kodi щодо сховища Maverick:

 Maverick Repo не працює

Якщо у вас виникли проблеми з доступом або встановленням додатку, вам слід негайно перевірити, правильна чи ні вихідна URL-адреса, яку ви додали у файловому менеджері..

Якщо введена URL-адреса джерела правильна, але сховище все ще не працює, то сховище може переходити до оновлення, і вам слід почекати пару годин.

 Телевізор Maverick не вдалося встановити залежність

Помилка встановлення залежності виникає, якщо сховище застаріло, URL-код джерела минув або якщо у сховищі відсутні деякі файли. Якщо ви зіткнулися з цим ерором, то перезавантажте сховище та спробуйте встановити його знову.

Висновок

Багато сховища Kodi здобули популярність, надаючи оновлені додатки Kodi, а Maverick Repository – одне з них. Його власне доповнення Maverick Kodi – це також дивовижна добавка Kodi для високоякісної трансляції фільмів і телешоу.

Одне, що не може зробити кожен сховище, – це виживання в галузі. Багато чудових сховищ приходять і виходять, тому що багато з них не мають в них жодних нововведень і унікальності. В той час, як багато хто з них зазнає покарання владою і змушений припинити свою службу.

Спосіб використання стороннього додатку або сховища Kodi – це платний або безкоштовний VPN для Kodi для забезпечення вашої конфіденційності. Будьте в безпеці під час трансляції та оберіть найкращого постачальника VPN на ринку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me