Репозиторій Supremacy – це повний пакет для всіх потокових вун, які хочуть мати єдине сховище для фільмів, телевізійних шоу та спорту тощо. Supremacy заслужив собі велике ім’я завдяки своєму додатку Supremacy Kodi, який користується популярністю серед багато користувачів.

Пройдіть цей посібник від KodiVPN та ознайомтесь із репозиторієм та найкращими додатками Kodi.

Огляд репутації Repocy

Репозиторій Supremacy є одним з найпопулярніших сховищ у спільноті Kodi. Причина його популярності полягає в тому, що він розміщує власні додатки, а також інші сторонні додатки. Не багато репозиторіїв мають власну надбудову Kodi, і найкраще, що стосується Supremacy – це те, що у нього є три різні додатки:

 1. Зверхність; головний додаток, який дозволяє користувачам переглядати фільми, документальні фільми, телешоу, 4К фільми, дитячі фільми та прямий телевізор.
 2. Спорт верховенства; спортивно-орієнтоване доповнення, що забезпечує потоки для живих видів спорту.
 3. Зверхність iptv; додаток для всіх любителів IPTV.

Репозиторій Supremacy регулярно оновлюється розробниками, і тому люди вважають за краще використовувати це сховище та його додатки. Додатки Supremacy Kodi самостійно заслужили для них чудову репутацію, забезпечивши високу якість потокового досвіду.

Як встановити сховище Supremacy на криптованому коді 17.6 і вище

Виконайте наступні кроки, щоб встановити сховище Supremacy на свій Kodi Krypton версії 17.6:

 1. відчинено Коді > Натисніть на Значок налаштувань (шестерня) > відчинено Файловий менеджер.як встановити сховище зверху kodi на криптон 17.6
 2. Двічі клацніть на Додати джерело > З’явиться діалогове вікно > Клацніть, де написано > Введіть цю URL-адресу в адресний рядок “http://2supremacy.uk/repo/” > Клацніть Гаразд > Назвіть це джерело медіа як “Верховенство> Клацніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.як встановити сховище зверху kodi на jarvis
 3. Поверніться до Головне меню > Клацніть Додатки > Натисніть на Значок поля з верхнього лівого кута.Як встановити сховище зверху kodi на firestick
 4. Виберіть Встановити з Zip File > Натисніть на Верховенство > Виберіть верховенство-2.6.zip > дочекайтеся сповіщення.завантажити сховище зверху
 5. Натисніть на Встановити з сховища варіант > Тепер ви можете легко встановити будь-яку надбудову з цього сховища.

встановити зверхність kodi repo з zip-файлу

Як встановити Supremacy Repo на Kodi Jarvis 16 і нижче

 1. відчинено Коді Джарвіс.
 2. Клацніть Система > Йти до Файловий менеджер.
 3. Клацніть Додати джерело.
 4. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Клацніть Зроблено > Укажіть ім’я цього посилання на джерело медіа як Верховенство > Клацніть Зроблено > Клацніть
 5. Поверніться до Головна сторінка Kodi Екран > Клацніть Система > відчинено Додатки.
 6. Виберіть Встановити з Zip File > Клацніть Верховенство > Натисніть на верховенство-2.6.zip.

Як встановити сховище Supremacy на FireStick Kodi

 1. Встановити Kodi на пристрої Fire Stick.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Виконавши вищезазначені дії, зверніться до процедури встановлення Kodi Krypton версії 17.6.

Завантажити сховище зверху

 1. Завантажте поштовий файл додатку Supremacy Kodi (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Йти до Головне меню Kodi.
 3. Натисніть на Додатки.
 4. Клацніть Коробка
 5. Клацніть Встановити з Zip File.
 6. Перегляньте систему та відкрийте завантажений zip-файл.
 7. Тепер натисніть на Встановити з сховища варіант.
 8. Натисніть на
 9. відчинено Додатки до відео папку та встановіть будь-які ваші улюблені додатки Kodi, наявні у сховищі, та розпочніть трансляцію.

Верховенство Коді Аддонса

Репозиторій Supremacy завантажений численними популярними додатками Kodi, такими як:

 1. Аспис
 2. Йода
 3. BBC iPlayer
 4. Сейф Elektra
 5. Нічні страхи
 6. Планета ММА
 7. Верховенство iptv
 8. Вищі види спорту
 9. ТОТАЛЬНО
 10. JoyRide

Усі ці доповнення актуальні та працюють прекрасно. Я особисто спробував встановити всі ці додатки по черзі, і жодних проблем не виникло.

FAQ про перевагу

Багато людей у ​​всьому світі використовували сховище вершин. Так само його користувачі розміщували багато запитів на різних форумах. Ось два найпоширеніших проблеми, які виникають у багатьох користувачів:

РЕПО верховенства не працює

В певний час ви не зможете отримати доступ до сховища Supremacy, і це може бути через дві основні причини. Або репозиторій проходить оновлення, або вихідна URL-адреса, яку ви додали в Kodi, неправильна.

Завжди переконайтеся, що ви ввели правильну URL-адресу медіа-джерела та перед додаванням URL-адреси завжди перевіряйте, чи URL-адреса джерела в Інтернеті чи ні.

Надбудова над версією не працює

Це не відбувається зазвичай, тому що надбудова Supremacy Kodi час від часу оновлюється, і надбудова ніколи не знижувалася. Однак якщо надбудова не працює у вашій системі, спробуйте повторно встановити надбудову із сховища.

Переконайтеся, що ви використовуєте оновлене сховище Supremacy, оскільки якщо ви намагаєтесь встановити цей додаток з будь-якого іншого сховища, швидше за все, ви можете потрапити на застарілу версію.

Висновок

Supremacy – це відмінне сховище, яке має всі додатки, необхідні для перегляду запоїв. Репозиторій є надійним, оскільки він був оновлений вже досить давно, і користувачі щодо нього не повідомляють про помилки чи проблеми.

Той факт, що він розміщує власні додатки, робить його надійним сховищем, а також якість його додатків надзвичайна. Я рекомендую користувачам спробувати це сховище, але не без платного або найкращого безкоштовного VPN для Kodi, оскільки використання сторонніх додатків робить вас вразливим до юридичних проблем.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me