Ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим широким посібником з аддонів коді і чому Kodi VPN необхідний для всіх ваших потоків.

Showbox Kodi Repository

Showbox – це доповнення Kodi, яке пропонує безкоштовну трансляцію Netflix та інших телепередач на вашому пристрої. Чудовий досвід перегляду телепередач із відео високої якості HD, який може легко залучати вас до продовження розважальних годин. Showbox можна встановити з репозиторію SuperRepo, який містить майже кожен канал, який коли-небудь існував у Kodi, і він є одним з найкращих сховищ коді 2018 року. Showbox – серед деяких доповнень, який працює і на Xbox One Kodi..
У цьому посібнику ми надаємо покроковий процес, як встановити Showbox на Kodi. Тож будьте в курсі!

Як встановити Showbox Kodi на Krypton версії 17 або вище

 1. відчинено Коді з вашої системи > Натисніть на “Налаштування” значок, розташований у верхній частині > Йти до Файловий менеджер > Потім двічі клацніть Додавання джерела.Як встановити showbox на kodi
 2. На екрані з’явиться вікно, тому натисніть на пробіл, де написано “Ніхто” > Тепер введіть URL-адреса http://srp.nu/ > Клацніть гаразд > Введіть назву медіа-джерела “Супер Репо” > Клацніть гаразд щоб воно зберігало джерело інформації.як встановити showbox на kodi krypton версії 17
 3. Тепер поверніться до Головне меню Kodi вдаривши по “Резервна область” клавішу на клавіатурі кілька разів > Виберіть Доповнення який ви можете знайти на вкладці зліва > Натисніть на Установник пакунків значок (верхній лівий кут).вікно про налаштування коді
 4. Вам потрібно вибрати Встановити з Zip File > Супер Репо > Звідти натисніть на Криптон > Сховища > Суперрепо > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Тепер зачекайте, поки сховище буде встановлено. showbox zip-файл URL-адреси
 5. Натисніть на Встановити з сховища > Репозиторії SuperRepo [Krypton] [v7] > Натисніть на Додаткові сховища > Тепер виберіть SuperRepo All [Krypton] [v7] > Встановити > Зачекайте, поки надбудова встановлена ​​та включена.вікно про налаштування коді
 6. Тепер поверніться до Встановити з сховища варіант > Ви побачите ще одне сховище під назвою SuperRepo All [Krypton] [v7] > Додатки до відео > Знайдіть і натисніть Вітрина > Клацніть Встановити.showbox stream на коді
 7. Дочекайтеся ввімкнення надбудови.конфігурація відеошоу showbox на коді
 8. Поверніться до Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки до відео > Вітрина > Дивіться телевізійні шоу Netflix та багато іншого, тож Насолоджуйтесь!

showbox на kodi

Як встановити Showbox Kodi на Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi > Система > Файловий менеджер > Двічі клацніть Додати джерело > Клацніть Ні > Введіть URL-адресу http://srp.nu/ > Клацніть Готово > Введіть назву “Super Repo” > Клацніть Готово > Натисніть кнопку ОК.
 2. Перейдіть на головний екран Kodi > Система > Додатки > Встановити з Zip File > Супер Репо > Джарвіс > Сховища > Суперрепо > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Дочекайтеся встановлення.
 3. Клацніть на Встановити з сховища > Репозиторії SuperRepo> SuperRepo All > Встановити > Зачекайте, поки він встановиться.
 4. Перейдіть до Інсталяція із сховища ще раз > SuperRepo All > Додатки до відео > Вітрина > Встановити.
 5. Перейдіть на головний екран Kodi > Відео > Додатки > Вітрина > Насолоджуйтесь!

Як встановити ShowBox Kodi на Android Boxes

Встановіть Kodi на свій Android Box, дотримуючись наш посібник.

Після встановлення Kodi процедура встановлення ShowBox на коробки Android буде такою ж, як описана вище для Krypton V17.

Як встановити Showbox на Kodi Fire Stick

Щоб встановити Showbox на Fire Stick, вам потрібно вперше встановити Kodi Krypton Version 17 на Fire Stick. Після встановлення Kodi вам потрібно виконати наступні кроки:

 1. Відкрийте Fire TV Stick > Перейдіть у Налаштування > Пристрій > Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB > Увімкніть програми з невідомих джерел.
 2. Тепер перейдіть до Fire Stick Home > Відкрийте Kodi > і виконайте кроки, виділені для Showbox на Kodi Krypton.

Showbox Kodi Завантажити

Для прямої установки Showbox на Kodi ви можете завантажити поштовий файл за посиланням тут.

showbox завантажити kodi zip URL

Завантаживши файл у свою систему, ви можете виконати кроки, які виділяються нижче:

 1. Відкрийте Kodi > Додатки > Піктограма встановлення пакета > Встановити з Zip File > Перейдіть до файлу, який ви завантажили у вашу систему > Натисніть кнопку ОК > Дочекайтеся встановлення додатка.
 2. Тепер продовжуйте з кроку 5, як це передбачено в керівництві щодо Showbox про Kodi Krypton.

Showbox Kodi не працює / Помилки / проблеми

Користувачі скаржаться на те, що Showbox Kodi не працює на кожному форумі, на який вони можуть. Інші просто шукають робочий сховище для встановлення Showbox Kodi.

Рішення

Цей додаток більше не доступний для жодного сховища, оскільки він, здається, закрився. Однак там Showbox Arize в даний час доступний з репо рейтингом Jesus Box TV. Ви можете піти вперед і спробувати.

Помилка відтворення Kodi відтворення (перевірка інформації журналу) Помилка

Ця помилка зберігається, коли виникає проблема з провайдерами.

Рішення

Для вирішення цього питання потрібна нова установка. Ще один спосіб вирішення цієї проблеми – очищення бази даних Kodi.

Showbox Kodi Відгуки

Користувачі вже критикують Showbox і вважають, що є кращі додатки, що показують ShowBox:

showbox reddit огляд

З іншого боку, ви знайдете таких користувачів, що насміхаються з його вмісту та юридичних проблем:

showbox twitter огляд

Після всього цього, ось кілька компліментів:

twitter showbox

Showbox Kodi – Showbox Arize Kodi

Showbox – це фактично програма, яка передає та завантажує фільми з торентів. Це сторонне доповнення Kodi, це означає, що потоки, які він надає, є незаконними. Аналогічно за своєю суттю, Showbox Arize також є стороннім додатком Kodi, який забезпечує найкращі якості онлайн-потоків. Він має різноманітний вміст, доступний для користувачів.

Ще одна помітна відмінність полягає в тому, що ShowBox більше не доступний через будь-який сховище. Тоді як ShowBox Arize доступний через репо-репортаж «Box Box TV».

Заключні слова

Showbox – це найкращий вибір для користувачів Kodi з легкістю переглядати популярні шоу Netflix та інші телепередачі у вашій системі. Це улюблене доповнення, щоб провести свій час та бути в курсі всіх останніх телепередач, які виходять в ефір по всьому світу. У цьому посібнику ми надали підручник для встановлення Showbox на Kodi. Отже, насолоджуйтесь, поки це триває!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me