Що стосується перегляду фільмів і телепередач в Інтернеті, ви ніколи не можете недооцінювати додаток під назвою Velocity. Його дивовижні функції дозволять вам шукати фільми та телевізійні шоу з багатьох коді аддонів за жанрами, роком випуску та популярністю. Його оновлений вміст залишить вас з враженням. У цьому керівництві ми обговорюємо, як встановити швидкість з найкращим VPN для Kodi.

Як встановити швидкість на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Старт Коді на тобі система > Йти до Налаштування значок яка розташована вгорі > Виберіть Файл Менеджер > Двічі клацніть на ДодайтеДжерело.Як встановити швидкість на kodi
 2. Тут ви побачите поле, яке з’явиться на екрані, тому натисніть на “Ніхто” > Введіть URL-адресу http://kdil.co/repo/ > Клацніть гаразд > Введіть ім’я джерела медіа “Kodil Repo” > Клацніть гаразд.як встановити швидкість на kodi kripton версії 17 або вище
 3. Удар “Резервна область” клавіші (кілька разів) на клавіатурі, поки вас не приведуть Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки > Виберіть Установник пакунків значок.швидкість налаштування коді
 4. Тепер виберіть Встановити з Zip Файл > Знайдіть і натисніть Коділ Репо > Коділ.блискавка > дочекайтеся встановлення сховища.швидкість завантаження zip-файлів
 5. Виберіть Встановити з Сховище > Коділ Сховище > Додатки до відео > Прокрутіть вниз і натисніть на Швидкість > Тепершвидкість на налаштуваннях коді
 6. Коли додаток встановлено, поверніться до Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки до відео > Швидкість > Насолоджуйтесь!

Як встановити швидкість на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запуск Коді > Натисніть на Система > Потім Файл Менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.
 2. Натисніть на ‘Ніхто > Введіть URL-адреса http://kdil.co/repo/ > Клацніть Зроблено > Введіть назву “Коділ Репо ‘ > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 3. Йти до Коді Домашній екран > Система > Додайтеоні > Встановити з Zip Файл > Коділ Репо > блискавка
 4. Тепер виберіть Встановити з сховища > Сховище Коділ > Додатки до відео > Тепер шукайте Швидкість > Натисніть на Встановити > і насолоджуйтесь!

10 кращих телевізійних шоу та фільмів про Kodi

Принципи встановлення додатку «Швидкість» на Kodi дозволять переглядати останні фільми та телепередачі, серед яких деякі з них перераховані нижче:

 1. Гра престолів
 2. Фарго
 3. Справжній детектив
 4. Картковий будиночок
 5. Наркос
 6. Чудова жінка
 7. Окя
 8. Привид у раковині
 9. Коло
 10. Логан

Помилки швидкості Kodi

Помилка встановлення швидкості Kodi

Оновлення. Встановлення з підказки Superrepo “Помилка встановлення” зараз.

Додаток Velocity Kodi вперше було представлено у сховищі Fusion TVAddons. Однак через порушення авторських прав сховище Fusion довелося закрити. Як результат, швидкість передачі було передано до сховища BlazeTamer. На жаль, через декілька днів серйозні розгони призвели до зникнення багатьох доповнень та сховищ коді, включаючи BlazeTamer. Тому встановити швидкість з цих сховищ не вийде.

Рішення

Вам потрібно дотримуватися посібника з установки, який був представлений вище для Kodi Krypton та Kodi Jarvis. Додаток швидкості переміщено на Kodil.

Відгуки про швидкість Kodi

Один користувач Twitter розглядає можливість використання додатку Velocity Kodi в якості альтернативи Exodus. Під час оновлення інші додатки Kodi можуть не працювати, що вважається негативним аспектом..

Якщо у когось виникають проблеми із виїздом у коді разом із, можливо, солями та вилами…, швидкість набирає велику силу. Вихід оновиться. Спробуйте ltr

– zac broderick (@ Zpb1985) 8 грудня 2016 року

Інший користувач Twitter, здавалося, роздратований помилкою перевірки журналу, з якою стикаються багато інших користувачів Kodi, коли вони намагаються встановити Velocity на Kodi. Цей користувач встановив IPVanish Kodi на openelec, але зіткнувся з цією помилкою. Ця проблема, як правило, зберігається, але користувачі Kodi випробовують багато способів подолати проблему. Вони намагаються встановити Kodi VPN або будь-які інші додатки, які можуть працювати не кожен раз.

@ TheBlazetamer будь-які ідеї щодо того, чому я отримую журнал помилок зі швидкістю, просто не завантажуючи, я встановив ipvanish, щоб я на openlec kodi 15.2 ��

– Сара Доногью (@ sarah_d73) 18 грудня 2016 року

Користувач Reddit згадав, що надбудова Velocity – це одне з найпопулярніших надбудов для телевізорів та фільмів з різними джерелами. В якійсь мірі це твердження може бути правдивим, оскільки це насправді дуже старий додаток. Однак нам, безумовно, потрібно погодитися, оскільки він має найпопулярніші колекції.

Згортаючи його

Додатковий додаток Velocity Kodi дозволяє вам переглядати фільми та телепередачі за запитом, не порушуючи поту. Встановлення швидкісного доповнення дозволить вам провести якісний розважальний час із сім’єю. У цьому посібнику ми обговорили покрокові деталі щодо того, як встановити Velocity на Kodi. Ми також обговорювали помилки Kodi, з якими ви стикаєтесь під час встановлення Velocity, а також надаємо вам огляди випадкових користувачів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me