Elektra Vault – всебічне доповнення, яке містить в одному місці спорт живого спорту, фільми, телевізійні шоу та документальні фільми. Навіть якщо ви знайдете найкращі додатки для Kodi, такі як Пакт або Вихід, ви не побачите у своєму списку категорію Спорт. Додаток, що містить усі ці категорії, рідкісний у світі Kodi. Саме тому всі користувачі Kodi повинні мати надбудову Elektra.
У цьому посібнику ми покажемо, як встановити Elektra Vault на Kodi. Виконуючи наведені нижче кроки для Kodi Krypton та Jarvis, встановіть цей додаток протягом 5 хвилин.

 1. Як встановити Vault Elektra на Kodi 17
 2. Як встановити Vault Elektra на Kodi 16
 3. Завантажити Elektra Vault Kodi Zip
 4. Помилки / проблеми випуску Elektra / не працює

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання Elektra Vault, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст на Elektra Vault.

Як встановити Vault Elektra на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Щоб встановити Elektra Vault на Kodi, вам потрібно Відкрийте Kodi Krypton > Йти до Піктограма налаштувань що ви бачите зверху > Тепер виберіть варіант, який називається Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело вказано зліва.Як встановити Vault Elektra на Kodi
 2. З’явиться вікно, куди потрібно натиснути “Ніхто” і введіть URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Клацніть гаразд > Введіть ім’я “Верховенство” > і Клацніть гаразд поки поле не збереже інформацію та не зникне.Як встановити Elektra Vault на криптон Kodi версії 17 або новішої
 3. Тепер переходимо до Домашній екран Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопка на клавіатурі кілька разів > Натисніть на Додатки вкладка, розташована вертикально зліва > Тепер натисніть Піктограма встановлення пакета розміщені вгорі ліворуч.Як додати Сейф Elektra на Kodi
 4. Тут ви побачите невеликий список варіантів, натисніть на Встановити з Zip File > Прокрутіть вниз, щоб знайти та натисніть на Верховенство > Тепер натисніть на сховище.домінування-1.2 > Потім натисніть на сховище.домінування-1.2.zip > Тепер зачекайте, поки він не встановить надбудову.Сейф Elektra під час налаштування Kodi
 5.  Ви знайдете той самий невеликий список варіантів, але тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище зверху > Додатки до відео > Сейф Elektra > Встановити.Сейф Elektra щодо конфігурації Kodi
 6. Після встановлення додатка поверніться знову до Домашній екран Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки до відео > Подивіться праворуч і прокрутіть униз, щоб знайти Сейф Elektra > Насолоджуйтесь!

Параметри коді Elektra Vault

Як встановити Vault Elektra на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi Jarvis > Виберіть Меню системи, присутнє горизонтально на екрані > Тепер натисніть на File Manager > Потім двічі клацніть Додати джерело.
 2. Натисніть “Немає”, і він запитає URL-адресу сховища http://supremacy.org.uk/zip/repo/ скопіюйте вставте це посилання та натисніть Готово > Тепер введіть назву сховища, тобто “Верхність” і натисніть Готово > Натисніть кнопку ОК.
 3. Клацніть на Встановити з сховища > Тепер прокрутіть униз, щоб знайти сховище Superiorcy > Перейдіть до додатків до відео > Сейф Elektra > Встановити > Насолоджуйтесь!

Завантажити Elektra Vault Kodi Zip

Vault Elektra можна завантажити з Zip-файлом, який ви можете завантажити ТУТ. Завантаживши файл, ви можете виконати наведені нижче дії.

 1. Після відкриття Kodi перейдіть до Додатків > Клацніть на піктограму у формі коробки у верхньому лівому куті > і натисніть кнопку Встановити з Zip File
 2. З’явиться вікно, де потрібно перейти до файлу, який ви завантажили, Zip-файлу репозиторію Supremacy > Зачекайте, поки він встановиться
 3. Після встановлення натисніть на Встановити з сховища > Клацніть на сховищі суперництва > Додатки до відео > Сейф Elektra > Встановити > Насолоджуйтесь людьми!

Помилки / проблеми випуску Elektra / не працює

Не вдалося встановити залежність Elektra

Щоразу, коли сховище не придатне для встановлення надбудови, воно видасть “Не вдалося встановити помилку залежності”. Ця помилка зазвичай не стосується проблеми з надбудовою, але переважно із сховищем.

Рішення

Зміна сховища може зробити трюк. В даний час Elektra Vault знаходиться в різних сховищах, але кращий сховище Supremacy Repository. Ми обговорили процес встановлення Elektra Vault із сховищем Supremacy, над яким я прекрасно працював.

Проблеми буферизації Elektra Vault

Іноді посилання, які надає Elektra Vault, потребують тривалого завантаження відео. Буферизація є поширеною проблемою, яку можна знайти з багатьма додатками Kodi.

Рішення

Щоб вирішити проблему буферизації, вам потрібно очистити кеш на Kodi. Іноді кеш може перевантажувати Kodi, що може перешкоджати буферизації відео. Щоб очистити кеш, спробуйте встановити Merlin Auto Cleaner.

Загортання

Elektra Vault має потенціал досягти висот популярності, якщо зможе переконати користувачів Kodi як всебічне доповнення. Із живими видами спорту, кінофільмів, телевізійних шоу та документальних фільмів, це обов’язково стане популярним додатком. У цьому посібнику було показано, як встановити Elektra Vault на Kodi, щоб ви могли переглядати будь-який медіа-контент.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me