Потокове передавання всіх джерел (СОЛТИ) – найкращий варіант для перегляду фільмів HD та телепередач на Коді. Змагаючись з популярним за весь час доповненням Kodi Exodus, він пропонує повний набір розваг для вашої родини. Лише декілька найкращих доповнень для коді забезпечили б високу якість відео з декількома ламаними посиланнями.

Новини KodiКоли-небудь чули про Коді РЕЧЕННЯ? Так, вони правдиві & блокування мільйонів від перегляду безкоштовного вмісту. VPN може зберігати вашу особу анонімною та захищеною. PureVPN – ваше найкраще рішення захистити себе від сповіщень DMCA, проблем із авторським правом & розблокування різноманітних адонів, таких як Нептун, що піднімається, Пакт або ДАІА.purevpn cta

Це керівництво ознайомлює користувачів Kodi з тим, як встановити СОЛТ на Kodi. Ми згадуємо кроки встановлення солі на Kodi Krypton та Kodi Jarvis.

Як встановити солі на Kodi Jarvis версії 16
Як встановити солі на Kodi Fire Stick
Як встановити солі на коді Kodi
СОЛИ проти Виходу
Солі не працюють / Помилки / проблеми на Kodi
СОЛИ Форум і бібліотека Kodi

Як встановити солі на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. відчинено Коді Криптон по системі > Клацніть на значок шестерні вгорі також називається Налаштування значок > Потім потрібно вибрати Файловий менеджер варіант > Тепер прокрутіть вниз і двічі клацніть на Додати джерело зліва на екрані.Як встановити солі на Kodi
 2. Клацніть “Ніхто” варіант, коли з’являється вікно > Тут він попросить вас ввести URL-адреса сховища, тому наберіть http://kdil.co/repo/ > Потім натисніть кнопку гаразд > Трохи нижче він запитує назву сховища чи джерела носія, тому введіть Коділ > Тепер натисніть гаразд щоб закрити коробку.як встановити солі на kodi kripton версії 17 або новішої
 3. Тепер поверніться до Головна сторінка Kodi натисканням “Резервна область” натисніть клавішу на клавіатурі кілька разів, щоб продовжити подальші дії > Потім натисніть на Додатки > Тепер виберіть Установник пакунків значок.як додати солі на коді
 4. На екрані ви побачите кілька варіантів, де потрібно натиснути Встановити з Zip File > Тоді з’явиться вікно, знайдіть і натисніть на Коділ > Потім kodil.zip > Зачекайте кілька хвилин, щоб встановлення відбулося.солі kodi завантажити поштовий URL
 5. Після завершення встановлення перейдіть до Встановити з сховища варіант > Тепер прокрутіть список вниз і натисніть на Коділ > Тепер виберіть Додатки до відео з варіантів > Тоді знайдіть СОЛИ і натисніть Встановити.солі при налаштуванні коді
 6. Поверніться до Головна сторінка Kodi якщо вам потрібно переглянути те, що знаходиться в цій додатку > Тепер виберіть Додатки > Додатки до відео > СОЛИ > Фільми > Насолоджуйтесь!

налаштування солей коді

Як встановити солі на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрий свій Коді програмне забезпечення > Він відкриється до списку меню, розміщеного горизонтально на екрані, тепер натисніть на Система меню > Тепер Файловий менеджер > Потім двічі клацніть Додати джерело.
 2. Натисніть на “Ніхто” варіант, як тільки вікно з’явиться на екрані > Тепер введіть URL-адреса сховища Kodil kodivpn.co/repo/kodil.zip та натисніть Зроблено > Тепер введіть назву джерела носія “Kodil” і натисніть Зроблено > Тепер, щоб закрити вікно, натисніть гаразд.
 3. Вам потрібно повернутися до Головне меню Kodi продовжувати з подальшими кроками > Потім натисніть на Додатки > Піктограма поля > Потім Встановити з Zip File варіант.
 4. Прокрутіть вниз і натисніть на Коділ > Потім kodil.zip > Тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище Коділ > Додатки до відео > Тепер виберіть СОЛИ > Клацніть Встановити > Насолоджуйтесь!

Як встановити солі на Kodi Fire Stick

 1. відчинено Пожежна палиця > Йти до Налаштування > Натисніть на Варіант розробника > Потім потрібно Увімкнути Програми від невідомого Джерела і Налагодження ADB.
 2. Виберіть гаразд коли з’явиться вікно, яке подаватиме вам попередження.
 3. Поверніться до Дім пожежної палички > Тепер виберіть Пошук варіант та тип “Kodi” і натисніть на нього.
 4. Як тільки ви відкриєте Коді, вам потрібно виконати ті самі кроки, що і для Коді Криптон та Коді Джарвіс.
 5. Прочитайте наш простий посібник з монтажу коді / firetv.

Як встановити солі на коді Kodi

Кращі коробки, повністю завантажені Kodi, є незаконними у багатьох країнах, тому якщо у вас є будь-яка з цих скриньок, у вас уже встановлені СОЛТИ. Але якщо у вас є поле Kodi, яке не повністю завантажене, ви повинні виконати кілька основних кроків.

Якщо у вас є Android Kodi box, ви можете легко знайти Kodi з Google Play Store, який ви можете встановити безпосередньо. Після встановлення ви можете виконувати кроки, виділені для Kodi Krypton або Jarvis. Етапи залишаються однаковими для всіх полів Kodi.

СОЛИ проти Виходу

СОЛИ проти Виходу

Солі та доповнення Exodus Kodi були представлені одна за одною, коли Kodi потрапив на ринок. Проте Exodus набуває популярності серед шанувальників Kodi і незабаром потрапляє в центр уваги. Солі також стали популярним доповненням, але його вважали рівним Виходу.

Правильно, коли правоохоронні органи почали протидія стороннім доповненням коді, СОЛТС досить швидко вибухнув, але Вихід затримав свою позицію. Протягом багатьох років Вихід став високим, незважаючи на труднощі, які виникли, і це головна різниця між двома додатками.

Солі не працюють / Помилки / проблеми на Kodi

Солі ніколи не були однаковими, коли правоохоронні органи відбувались жорстокі дії проти сторонніх додатків. Були застосовані обмеження щодо показу вмісту авторських прав, що призвело до закриття популярних додатків. Відтоді СОЛТИ зіткнулися з багатьма проблемами, серед яких деякі з них наведені нижче:

SALTS Не вдалося встановити залежність

Коли ви намагаєтесь встановити zip-файл для завершення процесу встановлення додатку, він дає “Не вдалося встановити помилку залежності”. Це може бути викликано кількома причинами. Одна з причин виникнення цієї помилки, коли сховище не працює. Ще одна причина, по якій виникає ця помилка, полягає в тому, що будь-яке оновлення виконується в сховищі.

Рішення

Ми маємо два рішення з двох причин появи цієї помилки. Якщо це пов’язано з невдалим сховищем, то рекомендуємо використовувати сховище Kodil, як обговорювалося в цьому посібнику з підручника. Однак якщо ця помилка сталася через те, що в репозиторії робиться якесь оновлення, то потрібно почекати годину або близько того і спробувати встановити ще раз.

СОЛІ Не знайдено джерел

Ви можете відчути незадоволення, побачивши помилку “Не знайдено джерел”, яка часто виникає в додатку SALTS Kodi. Щоразу, коли ви потрапляєте в будь-який фільм для потокового передавання, він завантажується протягом декількох хвилин, а потім викидає вас в останній момент.

Якщо трапиться щось подібне, це тому, що потоку більше немає, і вам може знадобитися спробувати інший фільм чи телешоу.

Рішення

Можливо, ви захочете очистити весь кеш, перш ніж розпочати потокове передавання джерел, наданих SALTS. Дізнайтеся все про очищення кешу на Kodi.

СОЛІ Форум Kodi

Оскільки SALTS є стороннім доповненням і вважається незаконним у багатьох країнах, тому офіційних форумів немає. Однак, якщо ви хочете долучитися до обговорення, пов’язаного з СОЛТ, вам потрібно розглянути повідомлення про Reddit.

СОЛІ Бібліотека Коді

SALTS пропонують різноманітний розважальний медіа-контент для користувачів Kodi, перелік бібліотеки SALTS Kodi наведено нижче:

 1. Фільми
 2. ТВ-шоу

Згортаючи його

SALTS Додаток Kodi відоме своїм всебічним розважальним медіа-контентом, який він пропонує користувачам Kodi. SALTS також пропонує перегляд HD вмісту у форматі HD, що робить його корисним додатком Kodi. У цьому посібнику ми обговорили, як встановити СОЛТ на Kodi, тому встановіть цей додаток і насолоджуйтесь фільмами та телепередачами у форматі HD.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me