Specto Kodi ожив, коли Genesis був збитий правоохоронцями. Specto Fork був одним із доповнень Kodi, який було розгорнуто командою розробників Mrknow. Це доповнення до відео, яке містить фільми та телепередачі. Він має схожий інтерфейс з Exodus, а також надає автоматичні субтитри для відео.

У цьому посібнику ми надали докладні вказівки щодо як встановити Specto Fork на Kodi. Тому виконайте вказані нижче кроки:

Як встановити Specto Fork на Kodi Krypton версії 17 або вище

  1. Першим кроком, необхідним користувачам Kodi, є запуск Коді на їхній системі > Потім натисніть на Піктограма налаштувань розташуйте вгорі біля значка живлення > Тут ви побачите різні варіанти, виберіть Файловий менеджер > Це відкриється на посилання на сторінку сховища, додасть сховище, двічі клацнувши на Додати джерело.Як встановити specto fork на kodi
  2. Перед вашим екраном з’явиться вікно, тому натисніть, де воно написано “Ніхто” > Він попросить вас ввести URL-адреса репозиторію kodivpn.co/repo/kodil.zip та натисніть гаразд > У нижній частині потрібно ввести назву сховища, тому введіть “Kodil” і натисніть гаразд щоб ящик зник.Як встановити specto fork на kodi kripton версія 17
  3. Щоб встановити сховище, потрібно повернутися до Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки вкладка > Тепер натисніть на значок поля у верхньому лівому куті також відомий як Установник пакунків значок.вилка спекто на коді
  4. Виберіть варіант Встановити з Zip File > Потрібно знайти варіант “Kodil” і натисніть на нього > Ви знайдете два поштові файли, натисніть на Kodil.zip > Він встановить сховище.додати вилку Specto на kodi
  5. Клацніть на варіант Встановити з сховища > Потім Сховище Kdil > Відео Додатина > Specto Fork > Натисніть на Встановити.настройка коди specto fork
  6. Йти до Головне меню Kodi > Виберіть Вкладка “Додатки” > Натисніть на Додатки до відео > Specto Fork > Тож насолоджуйтесь!
  Jak zainstalować Deceit Kodi Addon na Leia, Krypton, Jarvis przy użyciu One Nation Repo

Налаштування specto fork kodi

Як встановити Specto Fork на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

  1. Щоб встановити Specto Fork, спочатку потрібно відкрити Kodi у вашій системі > Потім клацніть на вкладці Система, що знаходиться в головному меню > Потім файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело > Клацніть “Ніхто” > Введіть URL-адресу kodivpn.co/repo/kodil.zip > Клацніть Зроблено > Введіть назву “Kodil” > Клацніть Готово > Клацніть гаразд.
  2. Домашній екран Kodi > Система > Клацніть на додатках > Тепер клацніть on Install from Zip File > Коділ > Kodil.zip > Дочекайтеся встановлення > Встановити з сховища > Сховище Kdil > Додатки до відео > Пошук для Specto Fork з дуже довгого списку додатків > Потім натисніть на Встановити > Установка потребує часу для встановлення.
  3. Щоб переглянути фільми та телепередачі з цього додатка, поверніться на головний екран Kodi > Відео > Додатки > Specto Fork!

Вилка Specto не працює

Можуть бути різні причини, які заважають Specto Fork працювати над Kodi. Ми перерахували 3 найпоширеніші помилки, з якими стикаються користувачі Specto Fork, ось вони:

Specto Kodi Потоку немає

Коли ви переглядаєте фільм, ви клацаєте на різні посилання або джерела, які з’являються для вашої рекомендації. Щоразу, коли ви натискаєте на ці посилання, то вам повідомляють, що потік недоступний. Ця помилка може звести з розуму будь-яких користувачів Kodi, оскільки їм доведеться повторити весь крок ще раз, лише щоб виявити, що потоку немає.

Рішення

Щоб виправити цю проблему, потрібно відкрити Kodi > Перейдіть до Додатків > Додатки до відео > Клацніть правою кнопкою миші Spekto Fork та перейдіть до Налаштування. Перед екраном з’явиться вікно, і тут ви побачите безліч вкладок, розташованих у лівій частині вікна.

  11 dodatków Kodi Live TV do strumieniowego przesyłania kanałów online na Kodi (w zestawie instalacja)

Перейдіть до розділу Фільми, де ви знайдете список джерел чи веб-сайтів. Це веб-сайти, з яких Specto Fork приносить вам фільми. Ти можеш Вимкнути веб-сайти, посилання яких порушені.

Specto не вдалося встановити залежність

Specto можна знайти в багатьох сховищах. Однак не всі репозиторії регулярно оновлюють додатки. Якщо будь-який сховище містить старішу версію надбудови, він не вдасться встановити, отже, видається “Не вдалося встановити помилку залежності”.

Рішення

Щоб виправити цю помилку, потрібно встановити Specto Fork з репозиторію Kdil, який регулярно оновлює надбудову у своєму сховищі.

Помилка встановлення вилки Specto Fork

Ця помилка викликається багатьма причинами, включаючи вихід з Інтернету та закриття сховища. Якщо ви раніше встановили сховище, яке наразі закрито, ви можете побачити додатки, перелічені в його розділі надбудови. Однак, коли ви переходите до встановлення, воно вимагає помилки “Установка не вдалася”.

Рішення

Перевірте підключення до Інтернету, перш ніж перейти до встановлення Specto Fork, інакше установка знову не вдасться. Інша методика, яка вирішує цю проблему, – це перевірити наявність сховища, яке наразі працює та не закрите.

Спекто проти Виходу

Specto Fork спочатку був випущений, щоб конкурувати з Exodus та подібними додатками коді, які пропонували безкоштовні фільми та телешоу. Однак Exodus став популярним доповненням за весь час завдяки своїй стійкій команді розробників, яка постійно оновлювала Exodus і переконувалась, що користувачам Kodi легше переглядати його надбудову.

З іншого боку, хоча Specto Fork мав успіх у різних випадках, але він не пропонував своїм користувачам такої ж цінності, яку надав Exodus. Її не вистачало в усуненні поганих посилань, не вдалося запропонувати часті оновлення, тоді як ніколи насправді не виділявся сильним конкурентом проти Exodus.

  Jak wyczyścić / usunąć pamięć podręczną wideo w Kodi XBMC (Leia / Krypton / Jarvis)

Однак Specto Fork розіграє остаточний сміх, оскільки Вихід наблизиться до свого кінця найближчим часом після того, як буде прийнятий Пакт. Тепер користувачі Kodi можуть встановити Covenant замість Exodus.

Згорнути речі

Specto Fork ніколи не мав послідовного запуску як доповнення, але коли він є в Інтернеті, немає кращого додатка, який би відповідав його можливостям. Він схожий на доповнення до Genesis and Covenant, але у нього є деякі проблеми із сховищами kodi, що дозволяє виправити це. Однак доповнення працює непогано останнім часом і має на меті плавне вітрило. У цьому посібнику ми надали інструкції, як встановити Specto Fork на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me