Тепер ви можете передавати улюблений вміст безпосередньо через додаток Plexus для Kodi. Plexus – це стороннє додаток для однорангових потокових передач, яке є безкоштовним. Це дозволяє користувачам легко передавати улюблений вміст. Але встановлення сторонніх додатків kodi іноді стає клопотом для нових користувачів. У цьому блозі ви будете орієнтуватися, як встановити сплетення на Kodi.

Це докладний посібник з установки, який пояснить вам, як використовувати плексус коді аддон у різних операційних системах. Пройшовши його путівник, ви зможете легко отримати доступ до потоків сплетення.

Як встановити сплетіння на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Біжи Додаток Kodi. Натисніть на налаштування значок, присутній у лівій колонці.Як встановити сплетення на kodi
 2. З’явиться кілька варіантів, виберіть “Файловий менеджер“.як встановити сплетіння на kodi kripton версії 17 або новішої
 3. З’явиться нове вікно, виберіть “Додати джерело“З лівого стовпця.Як додати сплетіння на коді
 4. Коли з’явиться підказка вікна додавання джерела, двічі клацніть рядок із написом ““.налаштування сплетення коді
 5. Тут введіть посилання “http://areswizard.uk/“Та натисніть”Гаразд“.налаштування сплетення коді
 6. Тепер введіть назву “арів“, Натисніть”Гаразд“.конфігурація сплетення коді
 7. Після введення посилання та імені натисніть кнопку Ок ще раз, і ви повернетесь до файлового менеджера.Додати джерело файлу сплетення коді завантажити zip url
 8. Тепер поверніться на головний екран Kodi та натисніть Додатки.сплетення коді не працює
 9. Тепер подивіться у верхній частині лівої колонки, з’явиться значок поля. Клацніть на піктограмі цього вікна. Клацніть на “Встановити з zip-файлу“Та натисніть”арів“.сплетення ares
 10. Він відобразить деякі сховища коді, натисніть “сховище.aresproject-0.1.0.zipсплетення коді аддон
 11. Тепер зачекайте, поки сховище буде встановлено, після установки з’явиться повідомлення. Як тільки з’явиться повідомлення, натисніть «Встановити з сховища“.сплетення коді вниз
 12. Тепер виберіть “Ares Project”.сплетення сплетення
 13. Зачекайте, поки повідомлення увімкнено надбудовою. Клацніть на “Додатки програми”.як встановити сплетіння на kodi jarvis версії 16 або нижче
 14. Виберіть “сплетіння”. Натисніть «Встановити».встановити сплетіння з tvaddons
 15. Зачекайте сповіщення “увімкнено надбудовою”. Після появи повідомлення ви можете отримати доступ до потоків сплетення.сплетення kodi jarvis 16

Як встановити сплетіння для Kodi Jarvis версії 16 або нижче:

 1. Біжи Коді застосування.
 2. Клацніть СИСТЕМА і відкрийте Диспетчер файлів.
 3. Натисніть на “Додати джерело“.
 4. Натисніть на рядок із зазначенням ““.
 5. Введіть посилання “http://ares-repo.eu” та натисніть “Зроблено“.
 6. Назвіть це посилання як “ares” та натисніть “Гаразд“.
 7. Поверніться на головний екран Kodi.
 8. Натисніть “Система“.
 9. Натисніть на “Додатки“.
 10. Від цієї вдови натисніть “Встановити з zip-файлу“.
 11. Натисніть на “арів“.
 12. Виберіть “repository.aresproject-x.x.x.zip“.
 13. Репозиторій буде встановлено, вам доведеться почекати, поки “Додаток увімкнено”З’являється повідомлення.
 14. Натисніть на “Встановити з сховища“.
 15. Виберіть “Ares Project”.
 16. Натисніть на “Додатки до програми“.
 17. Натисніть на “Сплетення“.
 18. Клацніть Встановити.
 19. Зачекайте сповіщення “надбудова ввімкнена” з’явитися.
 20. Там у вас є, тепер встановлено сплетіння.

Як встановити сплетіння на Kodi MAC:

 1. Перш ніж розповісти, як використовувати сплетіння на Kodi, спершу слід знати, як встановити Kodi на Mac. Нижче наведено етапи встановлення Kodi на Mac:
 2. Завантажте Kodi для Mac з https://kodi.tv/download “.
 3. Відкрийте зображення диска Kodi.
 4. Встановіть програмне забезпечення на свій Mac, перетягуючи піктограму Kodi у папку «Програми».
 5. Запустіть додаток Kodi.
 6. Можливо, підкаже повідомлення про те, що цей додаток не можна запускати, оскільки він із “непізнаний розробник“.
 7. Відкрита безпека & Налаштування конфіденційності та “Дозволити завантаження програм із:
 8. Це воно! Kodi працюватиме і відповідно використовувати його.
 9. Тепер процедура встановлення Plexus на Kodi аналогічна описаній вище. Ви можете звернутися до них для доступу до потоків сплетення.

Виправлення Plexus Kodi / Не працює / Помилки / Проблеми:

Plexus kodi addon зазвичай має багато проблем з їх встановленням або використанням. Деякі проблеми можуть бути:

Не вдалося встановити Plexus Kodi

Під час встановлення Plexus на Kodi виникають певні проблеми через помилки вихідного файлу. Оскільки це доповнення сторонніх розробників, джерела посилань блокуються або їх сервери зазвичай знижуються. Більшість користувачів, які намагаються встановити Plexus, використовують джерело “http://fusion.tvaddons.co”. Це джерело було закрито кілька місяців тому, а згодом було перевидано. Користувачі стикаються з проблемами встановлення через застарілі посилання на джерело.

Рішення

Для вирішення подібних проблем з установкою слід знати спочатку перевірити струм; оновлені посилання в прямому ефірі. На даний момент http://areswizard.uk/ та http://areswizard.co.uk/ є джерелами живого середовища, і їх можна використовувати для встановлення Plexus на Kodi без жодних проблем..

Відставання потоку сплетення Kodi Kodi

Повільний перегляд веб-сторінок та відставання потоків є головною проблемою онлайн-потокових платформ. Вони можуть зберігатися час від часу, створюючи роздратування для користувача ситуації.

Рішення

Цю проблему легко вирішити, встановивши майстра Ares. Перейдіть до програмних додатків та встановіть майстер Ares. Після встановлення Ares Wizard ви можете очистити кеш і мініатюри. Це вирішить проблему, і ваш веб-перегляд та потокова передача працюватимуть ідеально або отримайте найкращі майстри коді.

Складові сховища Plexus Kodi

Більшу частину часу ви будете стикатися з проблемами встановлення додатків після встановлення zip-файлу. Пропонується встановити кілька сховищ, але ви можете заплутатися у виборі з них.

Рішення

Найкращий спосіб вибрати правильний сховище – це побачити, яке з них є оновленим. Виберіть останню версію зі списку, щоб встановити надбудову. Проект Ares 0.1.7 – це останнє сховище для встановлення надбудови Plexus. Перегляньте наш посібник щодо розблокування сховищ за допомогою kodi vpn.

Згортаючи все це

Підсумовуючи це все, встановити Plexus на Kodi – це не так вже й багато клопоту. Хоча це тривалий процес, але все-таки досвід, який надає Коді, того вартий, особливо якщо мова йде про сплетення. Процедура встановлення Kodi на Plexus майже однакова на кожній платформі. Проблеми, що виникають під час встановлення, трапляються через те, що це додатки сторонніх розробників і не є офіційними, тому їх підтримка не завжди доступна або не доходить до позначки. Аналогічно, сховища постійно закриваються, викликаючи проблеми під час встановлення. Однак я детально завершив усі аспекти, щоб допомогти вам насолодитися досвідом сплетення. Зрештою, я б рекомендував вам завжди користуватися послугою Kodi VPN, щоб забезпечити свою конфіденційність та захистити себе.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me