Дивіться прямі IPTV-канали та передайте всі свої улюблені шоу, фільми, спорт та музику за допомогою цього додатка. У цьому посібнику ми розглядаємо покроковий процес щодо того, як встановити Ultimate IPTV на Kodi.

Як завжди, у вас повинен бути найкращий VPN для Kodi, який може обійти гео обмеження та дати можливість користувачам безпечно отримувати доступ до улюбленого вмісту..

Якщо вам цікаво, “навіщо мені потрібен VPN для Kodi”? Тоді відповідь полягає в тому, що аддони IPTV Kodi геоблокуються і для доступу до їх потоків потрібна VPN.

Відомий додаток IPTV “Ultimate IPTV” створений Whitecream і його можна знайти у сховищі Kodi Israel. Ultimate IPTV надбудова має багато популярних каналів коді-аддона, включаючи beIN Sports, ESPN, MTV тощо.

Як встановити Ultimate IPTV на Kodi Leia та Krypton

 1. відчинено Коді у вашій системі > Натисніть на Піктограма налаштувань (значок у формі передач), який ви бачите у верхній частині екрана > Тепер виберіть «Менеджер файлів».Як встановити Ultimate iptv на kodi
 2. Тут ви бачите два точних зображення в лівій і правій частині екрана, двічі клацніть на Додати джерело зліва на екрані > Тепер натисніть “Ніхто > Введіть URL-адресу http://www.lvtvv.com/repo/ і натисніть гаразд > Введіть назву “Коділ Репо ‘ і натисніть гаразд > Клацніть гаразд знову.Як встановити Ultimate IPTV на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться на головний екран Kodi, натиснувши “Вихід’ кнопка на клавіатурі кілька разів > Тепер натисніть Додайтеоні вкладка > Потім Пакет Інсталятор значок (значок у формі коробки), присутній у верхньому куті.остаточний iptv при налаштуванні коді
 4. Натисніть на Встановити з Zip Файл серед переліку варіантів > Виберіть Коділ Репо зі списку, який відображається на коробці > Тепер натисніть на сховище.коділ-1.3.zip > Нехай установка завершиться.кінцевий iptv в налаштуваннях коді
 5. Тепер виберіть варіант Встановити з сховища > Натисніть на Коділ (Коді Ізраїль),, сховище > Натисніть на Відео Додатки > Потім прокрутіть униз, щоб знайти Ultimate IPTV > Тепер натисніть Встановити.кінцевий iptv на конфігурації kodi
 6. Щоб переглянути надбудову, відкрийте Коді > Додатки > Додатки до відео > Кінцева IPTV.

Як додати кінцевий iptv на kodi

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання Ultimate IPTV, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст на Ultimate IPTV.

Як встановити Ultimate IPTV на Kodi Jarvis версії 16 або вище

 1. Запуск Коді Джарвіс > натисніть на Системи > Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело на лівому екрані > Клацніть “Ніхто” і введіть URL http://www.lvtvv.com/repo/ і натисніть Зроблено > Введіть назву “Коділ Репо ‘ > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд щоб закрити коробку.
 2. Тепер повернемось до Коді Основна Меню > Натисніть на Налаштування варіант > Додайтеоні > Встановити з Zip Файл > Коділ Репо > блискавка
 3. Встановити з Сховище > Репозиторії Kodil > Додатки до відео > Кінцева IPTV > Встановити > Насолоджуйтесь!

Ultimate IPTV Завантажити Zip APK файл

Безпосередньо завантажте Кінцева IPTV сховище поштовий файл звідси на своєму пристрої та виконайте ці кроки, щоб продовжити встановлення Ultimate IPTV.

 1. По закінченні завантаження запустіть Kodi у вашій системі > Йти до Додайтеоні > Коробкафасонна значок вгорі зліва.
 2. Встановити з Zip Параметр файлу > З’явиться вікно, шукайте zip-файл що ви завантажили у вашу систему > Дочекайтеся встановлення.
 3. Тепер натисніть на Встановити з Сховище > Коділ Сховище> Відео Додайтеоні > Кінцева IPTV > Встановити > Тепер насолоджуйтесь!

Ultimate IPTV не працює / помилка / проблеми на Kodi

Кінцевий IPTV Немає потоків

Користувачі Kodi можуть розлютитися, побачивши, як те саме повідомлення з’являється на екрані при спробі передачі каналу. Це може бути більш засмучуючим, коли ваше улюблене телешоу ось-ось вийде в ефір.

Рішення

Просте рішення цієї проблеми полягає в тому, що ви отримуєте VPN Kodi, який розблокує будь-які географічні обмеження. Це означає, що ви не можете переглядати канали, доступні для трансляції за межами вашого регіону, якщо у вас немає VPN. Якщо ви не бажаєте витрачати гроші на підписку на VPN, тоді ви можете спробувати найкращий безкоштовний VPN для Kodi.

Остаточне питання буферизації IPTV

Буферизація є поширеною проблемою, з якою стикаються переважно всі користувачі Kodi. Це може викликати роздратування, коли ви знаходитесь в середині свого шоу, і це відео зупиняється для буферизації.

Рішення

Очищення кешу на Kodi можна було вирішити різними способами. Однак оптимальне рішення – очистити кеш-пам’ять за допомогою автоматичного очищення Merlin. Цей додаток може автоматично очистити весь кеш.

Остаточний список відтворення каналів IPTV

Кінцеві канали IPTV охоплюють багато списків відтворення. Нижче наведено деякі популярні канали IPTV:

 1. ОСН
 2. beIN Спорт
 3. Євроспорт
 4. MTV
 5. Кіно преміум класу
 6. Мережа мультфільмів

Кінцеві огляди IPTV

Користувачі Kodi під час використання надбудови Ultimate IPTV на своєму iPhone стикаються з різними проблемами, такими як повідомлення, яке постійно показує, що “це кінець додаткової програми Ultimate IPTV”. Це дратує користувачів, і вони переходять на інші додатки Kodi.

остаточний огляд iptv

Деякі користувачі Kodi мають точку зору, що надбудова Ultimate IPTV використовує викрадені акаунти IPTV. Як результат, коли багато людей почали користуватися цим додатком, воно почало закривати облікові записи.

кінцевий iptv reddit

Згорнути речі

Передайте сотні каналів IPTV в додатку Ultimate IPTV Kodi. Це найкраще місце для перегляду фільмів преміум-класу без передплати і перегляду спортивних подій, не витрачаючи ні копійки. Цей додаток постійно оновлюється новими посиланнями та джерелами, а також застосовує фільтри для звуження результатів пошуку. У цьому посібнику наведено докладні кроки щодо встановлення Ultimate IPTV на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me