UltraSurf VPN не такий популярний постачальник VPN, але це, безумовно, розумний варіант при виборі VPN для Kodi. Ми не можемо віднести його до найкращого VPN для Kodi, але UltraSurf є розумним VPN для Kodi. Це безкоштовний VPN, що означає, що для використання цієї послуги не потрібно підписки.

Дотримуйтесь цього посібника, щоб дізнатися більше про UltraSurf VPN та його сумісність з пристроями Kodi та FireStick.

Як встановити UltraSurf VPN для Kodi

UltraSurf VPN мав бета-версію додатку Kodi, який можна було встановити безпосередньо на Kodi так само, як додаток PureVPN Kodi. Він був доступний у сховищі Kobra, але, як це було нещодавно відключене, наразі немає жодних слідів надбудови UltraSurf Kodi в жодному іншому сховищі.

Тому найкращим способом користуватися цією послугою є встановлення її настільного клієнта для Windows та запуску Kodi. Ви можете завантажити клієнт UltraSurf Windows і встановити його у вашій системі. Щоб дізнатися більше про це, ви можете дізнатися, як встановити VPN в посібнику Kodi.

Після встановлення його просто зареєструйте. Потім увійдіть і підключіться до будь-якого бажаного безпечного сервера. Після того, як ви підключитесь до захищеного сервера, відкрийте Kodi та починайте потокове передачу з будь-яким додатком Kodi. Однією з найважливіших переваг наявності VPN є те, що ви можете насолоджуватися потоковою передачею з додатками IPTV Kodi, оскільки вони географічно обмежені.

Як встановити UltraSurf VPN для FireStick

FireStick стає першим вибором спостерігачів за напій у всьому світі через свої доступності та функції. Маючи велику різноманітність програм, він дозволяє користувачам передавати потоково майже все, що вони хочуть переглянути. Однак, знаючи той факт, що багато людей люблять безкоштовну трансляцію, Kodi на FireStick став трендом.

Мати VPN на FireStick дуже важливо, навіть якщо ви не використовуєте Kodi, оскільки багато додатків та вмісту, доступного через них, обмежені географічними можливостями. Багато користувачів стикаються з проблемами під час трансляції своїх улюблених фільмів, телевізійних передач тощо, оскільки або вони обмежені географічним обмеженням, або блокуються їх провайдером.

Отже, якщо ви хочете насолоджуватися безкоштовним онлайн-потоковим досвідом, виконайте наступні дії, щоб встановити UltraSurf VPN на FireStick:

  1. Завантажте свій FireStick > У головному меню натисніть на опцію пошуку.
  2. Тип Завантажувач і натисніть пошук.
  3. У результаті пошуку натисніть на додаток Downloader та натисніть Отримайте.
  4. Після того як ви встановили додаток Downloader на FireStick, відкрийте програму.
  5. Тепер введіть цю URL-адресу на панелі пошуку програми: https: // bitly / 2lSyySP > Клацніть Іди.
  6. Коли завантаження завершиться, натисніть Далі.
  7. Коли з’явиться діалогове вікно, натисніть «Встановити» та дочекайтеся встановлення програми.
  8. Після встановлення програми натисніть відчинено.
  9. Коли програма відкриється, ви побачите вгорі кнопку перемикача. Клацніть на ньому, щоб підключитися до захищеного сервера.

Цей процес установки навряд чи займе 5 хвилин, і ви будете готові до безпечної трансляції. Однак якщо ви хочете передавати безкоштовний вміст на FireStick, вам доведеться спочатку встановити Kodi на FireStick.

УльтраSurf VPN безпечний?

Це головна проблема кожного користувача, оскільки людина, яка вибирає VPN, полягає у захисті їх приватності. Практично кожен постачальник VPN претендує на найкращого та найбезпечнішого постачальника послуг, але останнім часом багато постачальників не відповідають дійсності своїх вимог. Протікання DNS та невдале маскування IP – це звичайні речі, які помічаються у безкоштовних постачальників VPN.

Їх протоколи безпеки не настільки сильні, щоб вони могли забезпечити повну безпеку, як-от преміум-провайдери VPN. Ось чому багато користувачів мають проблеми з довірою, пов’язані з безкоштовними постачальниками VPN. UltraSurf VPN, будучи одним з безкоштовних постачальників послуг, опитувався під питаннями багатьох людей на багатьох форумах. Наскільки я вважаю, якщо ви використовуєте UltraSurf для потокової мети, то це безпечний сервіс, як і будь-який інший.

Огляди UltraSurf VPN

UltraSurf VPN вже деякий час є навколо галузі, і користувачі, які знайомі з галуззю VPN, знають про це. Щоб представити вам кращу картину того, що думають про це інші, я включив кілька ниток Reddit:

Коментар із обговорення Коментар N3w0ne з обговорення "Який найкращий портативний безкоштовний vpn з європейськими серверами.".

Цей користувач надав позитивні відгуки щодо UltraSurf VPN. Однак одне з найважливіших, що слід помітити, це те, що він також згадав про те, що використовував його для розблокування YouTube. Це означає, що якщо ви використовуєте UltraSurf VPN просто для обходу обмежень, то це хороший варіант.

Коментар із обговорення коментар redditmaid з обговорення "Не можу я просто використовувати ультрасерфінг замість VPN?".

Цей користувач чітко вирішив, що UltraSurf VPN не можна використовувати ні для чого іншого, ніж для розблокування сайту. Він згадав причину того, що протокол безпеки, запропонований UltraSurf VPN, є сумнівним, а також їх практикою. Потім знову це стосується кожного іншого безкоштовного VPN-сервісу.

Висновок

Завершуючи цей огляд, я б сказав, що UltraSurf VPN – це розумна послуга для онлайн-стримерів. Причина полягає в тому, що він розблокує майже кожен обмежений сайт, а також те, що досвід UltraSurf Kodi також задовільний. Тим не менш, я б не рекомендував користувачам вибирати цю VPN, якщо вони шукають найкращу конфіденційність.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me