Якщо ви є відчайдушним кращим фанатом коді-аддонів та шанувальником кінофільму одночасно, вам потрібно перевірити додаток Watch5S Kodi, чудовий фільм, який пропонує надбудову. Watch5S має величезну бібліотеку фільмів, засновану на новітніх та найстаріших фільмах. У цьому посібнику ми пропонуємо прості кроки щодо того, як встановити Watch5S на Kodi, новим способом.

Перш ніж ми розпочнемо, важливо пам’ятати, що сховище StremHub (старіше посилання) вже не працює. Власник конкретного стороннього додатка з невідомих причин видалив додаток Watch5S Kodi. Для того, що ми збираємось показати вам, це новіша версія як встановити Watch5S на Kodi. Отже, продовжуйте читати.

Увага! Ви повинні використовувати Kodi VPN, щоб залишатись анонімними під час використання Watch5S, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст на Watch5S.

Як встановити Watch5S на Kodi Krypton версії 17.6 або нижче

 1. Запустіть Kodi > Перейдіть у Налаштування > Потім натисніть на File Manager > Двічі клацніть на Додати джерело.Як встановити watch5s на kodi
 2. Тепер введіть URL-адресу kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Введіть назву медіа-джерела “Cazwall”.Як встановити Watch5S на версію Kodi Krypton версії 17.6
 3. Перейдіть на головний екран Kodi, натиснувши кнопку “Esc” на клавіатурі > Клацніть на Додатки > Тепер натисніть на значок «Установник пакета».Як додати watch5s на kodi
 4. Встановити з zip-файлу > Виберіть сховище > Знайдіть сховище.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s завантажити zip-файл на коді
 5. Встановити з сховища > Просто Caz Repo > Додатки до відео > Прокрутіть униз і натисніть Watch5S > Клацніть Встановити.як встановити watch5s на jarvis версії 16
 6. Тепер перейдіть на домашній екран Kodi > Додатки > Додатки до відео > Watch5S.Розблоковано Watch5S
 7. Насолоджуйтесь і переглядайте останні фільми.

Завантажити додаток Watch5S

Як встановити Watch5S на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi Jarvis > Система > Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.
 2. Введіть URL-адресу http://cazwall.com/repo > Введіть ім’я джерела носія Cazwall > Натисніть кнопку ОК > Перейдіть на головний екран Kodi.
 3. Система > Додатки > Встановити з zip-файлу > Сховище > Знайдіть сховище.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Встановити з сховища > Просто Caz Repo > Додатки до відео > Прокрутіть униз і натисніть Watch5S > Клацніть Встановити.
 5. Ви можете отримати доступ до додатку через Veos > Додатки до відео > Дивіться5S і насолоджуйтесь!

Watch5s Завантажити Kodi

 1. Завантажте Zip-файл на своєму пристрої > Йти до Домашній екран Kodi.
 2. Клацніть Додатки > Клацніть на Піктограма поля > Встановити з zip-файлу > Знайдіть і відкрийте сховище.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. Тепер Встановити з сховища > Просто Caz Repo > Додатки до відео > Виберіть Watch5S > Клацніть Встановити.
 4. Ви можете отримати доступ до додатку Додатки до відео > Watch5S.

 Watch5s Kodi не працює / Помилки / проблеми

Помилка журналу перевірки

При спробі встановити надбудову може з’явитися помилка із зазначенням “Перевірити журнал на отримання додаткової інформації”. Це означає, що у сховищі відсутній файл, тому сховище не вдається встановити. Ще одна причина полягає в тому, що сховище може застаріти.

Виправити

Щоб виправити цю помилку, переконайтеся, що оновлення, яке ви збираєтеся встановити разом із сховищем, оновлено. Це запобіжить появі цієї помилки.

Недійсна поштова URL-адреса

При спробі встановити з Zip-файлу ви можете зіткнутися з цією помилкою. Це не те, про що слід хвилюватися, і це можна вирішити легко.

Виправити

Коли ця помилка з’явиться, поверніться до файлового менеджера та перевірте, чи введено правильну вихідну URL-адресу. Якщо введена URL-адреса правильна, перевірте посилання, працює вона чи ні. Іноді посилання розриваються або відключаються, викликаючи проблему.

Завантажити додаток Watch5S

Watch5S приносить вам усі останні фільми на ваші мобільні пристрої, встановивши додаток Watch5S. Цей пакет програм для Android (APK) можна використовувати з версією Android 4.4 або новішої версії. Він точно не містить помилок і є вільним у використанні. Тому не пропустіть можливість перегляду безкоштовних фільмів на своєму мобільному пристрої за допомогою програми Watch5S.

Розблоковано Watch5S

Може статися, що деякі фільми, до яких ви намагаєтесь отримати доступ, є географічними або обмеженими з тієї чи іншої причини. Значить, деякий медіа-контент доступний у певних країнах, а заблокований в інших країнах.

Однак не потрібно боятися, коли ви все ще можете розблокувати медіа-контент Watch5S за допомогою VPN Kodi. Служба VPN розблокує фільми Watch5S, змінивши вашу IP-адресу, яка робить фільми доступними.

Ще однією перевагою послуги VPN є те, що ваша діяльність в Інтернеті ніколи не простежується урядом чи постачальником Інтернет-послуг. Тепер ви можете вільно блукати по Інтернету!

Watch5s Гра престолів

Хто не хоче дивитися гру престолів? Казка про обман, режим, кров, славу та скептичні емоції; Гра престолів зайняла світ штормом. У всьому світі є мільярди шанувальників, які хочуть спостерігати за новими сезонами гри престолів.

Однак перешкодою, з яким вони стикаються, є куди його дивитися, куди подавати потоки низької якості, ненадійні джерела тощо. Ну, для цього є просте рішення! Всім шанувальникам гри престолів більше нічого не турбувати, оскільки вони можуть спостерігати за грою тронів на Watch5s.

Watch5s Гра престолів

Все, що вам потрібно зробити – це відвідати https://watch5s.is/ і шукайте Гра престолів за допомогою панелі пошуку на веб-сайті. Ви отримаєте всі посилання, які є на сайті, відкриєте будь-яке посилання та переглянете улюблений епізод / сезон.

Як дивитися Моану на Watch5s Kodi

Як дивитися Моану на Watch5s Kodi

Ви можете переглянути популярний фільм Діснея “Moana” в додатку Watch5S kodi. Для цього вам потрібно встановити Watch5S на Kodi з посібника з встановлення, показаного вище.

Після встановлення додатка Watch5S перейдіть до головного меню Kodi > Додатки > Додатки до відео > Watch5S > Клацніть Пошук > Тип Моана > Дивитися Moana на HD.

як дивитися moana HD на watch5s kodi

Щоб додати речі

Для чудового та нескінченного кінопропозиції, як Watch5S, на Kodi немає місця. Його велика бібліотека фільмів за декілька секунд пропонує вам всі типи фільмів усіх поколінь. Це нова версія встановлення Watch5S на Kodi, оскільки StreamHub відмежувався від Watch5S. Якщо ви стикаєтесь із гео обмеженнями під час трансляції фільму, ви отримуєте VPN, щоб отримати доступ. У цьому посібнику ми подали кроки щодо встановлення Watch5S на Kodi, тому налаштуйтеся на додаткові додатки Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me