йода-коді-аддон-лея

Yoda Kodi – ще одна вилка популярної надбудови Exodus Kodi. За допомогою цього додатка ви можете насолоджуватися потоковими фільмами, телепередачами, документальними фільмами та багато іншого у якості HD та 4K якості.

Вам потрібен найкращий VPN для потокової передачі, оскільки потоки HD та 4k обмежені географічно, а VPN може обійти ці обмеження.

Сховище Йода Коді

Додаток Yoda Kodi раніше був доступний через сховище Supremacy Kodi, але сховище нещодавно було закрито, і тепер воно доступне через сховище Kodi Israel.

Як встановити Yoda Kodi на Leia / Krypton

Виконайте наступні дії, щоб встановити надбудову Yoda на версії Kodi Leia 18 та Krypton версії 17.6:

 1. відчинено Коді > Натисніть на Значок налаштувань (шестерня) > відчинено Файловий менеджер.Як встановити joda kodi addon на криптон kodi
 2. Двічі клацніть на Додати джерело > З’явиться діалогове вікно > Клацніть, де написано > Введіть цю URL-адресу в адресний рядок “http://www.lvtvv.com/repo/” > Клацніть Гаразд > Назвіть це джерело медіа як “Коділ> Клацніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.коділ
 3. Поверніться до Головне меню > Клацніть Додатки > Натисніть на Значок поля з верхнього лівого кута.Як налаштувати joda kodi addon
 4. Виберіть Встановити з Zip File > Натисніть на Коділ > Виберіть сховище.коділ-1.3.zip > дочекайтеся сповіщення.завіт-коді-zip-fichier-téléchargement
 5. Тепер натисніть на Встановити з параметра Репозиторій > Клацніть Сховище Коді Ізраїль > відчинено Додатки до відео папку.Відео аддон Yoda kodi
 6. Прокрутіть список та виберіть Йода> Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

йода аддон для фільмів і телевізійних шоу

Як встановити Yoda Kodi на Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді Джарвіс.
 2. Клацніть Система > Йти до Файловий менеджер.
 3. Клацніть Додати джерело.
 4. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://www.lvtvv.com/repo/ > Клацніть Зроблено > Назвіть це посилання на джерело медіа як Коділ > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Поверніться до Головна сторінка Kodi Екран > Клацніть Система > відчинено Додатки.
 6. Клацніть Встановити з Zip File > відчинено Коділ> Натисніть на сховище.коділ-1.3.zip.
 7. Натисніть на Встановити з сховища варіант > Виберіть Верховенство > відчинено Додатки для відео папку > Виберіть Йода > Клацніть Встановити.

Як встановити Yoda Kodi на Fire Stick

 1. Встановити Kodi на пристрої Fire Stick.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Тепер дотримуйтесь точної процедури, проілюстрованої вище для встановлення надбудови Yod Kodi криптон. Процедура форми цього пункту далі залишиться тією ж.

Завантажити Yoda Kodi

 1. Завантажте поштовий файл додатку Yoda Kodi.
 2. Йти до Головне меню Kodi.
 3. Натисніть на Додатки.
 4. Клацніть Коробка Значок.
 5. Клацніть Встановити з Zip File.
 6. Перегляньте систему та відкрийте завантажений zip-файл.
 7. Тепер натисніть на Встановити з сховища варіант.
 8. Виберіть Верховенство.
 9. Натисніть на Додатки до відео.
 10. Виберіть Йода > Клацніть Встановити.

Yoda Kodi Відгуки

Я натрапив на позитивні відгуки про додатки Yoda Kodi від користувачів Kodi. Ось короткий огляд того, що користувачі мають сказати про цю надбудову Kodi:

Коментар із обговорення Коментар Boogertwilliams з обговорення "Запити, рекомендації, & Основи – листопад 2018 року".

Цей користувач спробував Yoda Kodi для трансляції певного телешоу, а посилання strmeaing, яку знайшов цей користувач, було HD. Це одна з причин того, що я рекомендую доповнення Yoda Kodi.

Коментар із обговорення Коментар TechnicalPyro з обговорення "Запити, рекомендації, & Основи – листопад 2018 року".

Цьому додатку здається, що цей користувач сподобався, але виявлений тут недолік прийнятний. Kodi geeks люблять інтегрувати Trakt, щоб підтримувати свої списки спостережень та бібліотеку. Yoda – це роздріб надбудови Exodus Kodi, але вона не має інтеграції облікового запису Trakt, як це було у Exodus.

Yoda Kodi не працює / Помилки / Виправлення

Ось кілька помилок, які повідомляються користувачами Yoda Kodi на різних соціальних платформах. Отже, я подумав надати належне виправлення цих помилок:

Помилка встановлення додатка

Можливості полягають у тому, що при спробі встановити надбудову з папки відеодоповненнях сховища, надбудова може не встановитись, спливаюче повідомлення “Не вдалося встановити рекламу”.

Виправити

Спробуйте перевстановити сховище, оскільки ця помилка спливає, коли деякі файли відсутні у сховищі або якщо репозиторій застарів. Повторна інсталяція сховища оновить сховище, і ви зможете легко встановити надбудову.

Немає потоків

Ця помилка з’являється при спробі відкрити заголовок вмісту з бібліотеки додатків. Причина появи цієї помилки полягає в тому, що скраптики посилань не можуть схопити будь-які потокові посилання від постачальників для конкретного заголовка вмісту. Або провайдери не матимуть жодних посилань потоку для цього конкретного заголовка вмісту, або ваш системний кеш може бути перевантажений.

Виправити

У багатьох таких випадках було відмічено, що очищення кешу допомогло користувачам. Тож якщо ви хочете очистити кеш-код Kodi, перегляньте наш посібник “Як очистити відео кеш у Kodi”.

Заключні слова

Вилки від виходу продовжують виходити в Інтернеті, а потім зникають, але лише деякі мають можливість залишатися і заробляти репутацію.

Yoda Kodi – один із тих вил, на які користувачі можуть розраховувати. Він має гарну якість потокових посилань, і він не виходить з ладу часто, як інші вилки Exodus.

Додаток Yoda Kodi – чудовий вибір для користувачів Kodi, які бажають насолоджуватися потоковими фільмами та телепередачами без зайвих проблем і складностей. Інтерфейс Yoda Kodi точно такий, як у Exodus Kodi, і тому він досить простий і простий у використанні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me