Schism TV Build – популярна побудована все-в-одному Kodi Build і має в цілому сім будівель, які можна перемикати, змінивши шкіру.

Ми пропонуємо простий спосіб встановити Schism TV Build на Kodi, де ви можете отримати багато кращих аддонів Kodi в одному місці, а також можете дотримуватися цих кращих посібників з майстрів коді для отримання додаткових варіантів..

Пам’ятайте, що вам слід використовувати VPN для Kodi, щоб розблокувати потоки геодоступних додатків та захистити конфіденційність в Інтернеті.

Ось новий метод встановлення Schism TV Build на Kodi з покроковим посібником:

Увага! Вам слід використовувати VPI Kodi, щоб залишатися анонімними під час використання Schism TV Build, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN та трансляцію необмеженого вмісту на Schism TV Build.

Як встановити телевізор Schism на Kodi Leia та Krypton

 1. відчинено Коді > Йти до Налаштування на головному екрані Kodi > Файловий менеджер.Як встановити розкол тв на kodi
 2. Двічі клацніть на Додати джерело > Натисніть на Тип http://dimitrology.com/repo і натисніть гаразд > Введіть назву медіа-джерела Дімітрологія і натисніть гаразд.як встановити схизми на телевізорі, побудованому на версії kodi kryption 17
 3. Поверніться до Коді Домашній екран > Додатки > Натисніть на Інсталяційний пакет значок присутній у верхньому лівому куті.як встановити розкол tv addon на kodi jarvis версія 16
 4. Встановити з zip-файлу > Виберіть Дімітрологія > Виберіть плагін.video.dimitv.zip.завантажити zip-файл schism kodi
 5. Зачекайте надбудови до включити > Тепер ваш майстер готовий встановити.побудова розколу Dimitrology TV Repository
 6. Поверніться до Домашній екран Kodi > Додатки > Додатки програми > Натисніть на Димітрологічний телевізор > Натисніть Встановити / оновити > З’явиться спливаюче вікно, яке запитає код, натисніть гаразд.схизм коді побудувати код
 7. Ви можете отримати код з www.dimitrology.com/getcode > Кожні кілька годин створюється новий код > Введіть код у новому полі, яке з’явиться.налаштування коді розколу
 8. Клацніть Встановити / оновити знову > Виберіть Схізм телевізора Все в одному Krypton Ed версії 0.6 > Клацніть Так.Схизм коді аддон
 9. Натисніть на Повна інсталяція > Іди схопи закуску до цього завантажити Схізми ТБ Білд.schism kodi не працює / помилки / проблеми
 10. Після завершення інсталяції, можливо, вам доведеться примусити закрити Kodi та Power-off, якщо потрібно.
 11. Тепер відкрито Коді > Йти до Налаштування > Інтерфейс Налаштування > Натисніть на Шкіра який присутній на лівій панелі > Виберіть будь-яку Схизми шкіри ти хочеш > Клацніть Так.www.schism-tv код
 12. Насолоджуйтесь усіма найновішими колекціями фільмів, телевізійних шоу, дитячим вмістом та багатьма іншими.

розкол все в одному складі

Як встановити Schism на Kodi Jarvis Версія 16

Установка Schism TV на Kodi Jarvis версії 16 проводиться за тією ж процедурою, що і в коді Krypton версії 17. Однак, завдяки оновленню версії Kodi, незначна зміна в макеті попередньої версії Kodi, яку потрібно врахувати перед установкою.

У Kodi Krypton клавіша “Налаштування” представлена ​​маленькою піктограмою, розміщеною в центрі зліва. У Kodi Jarvis клавіша “Налаштування” представлена ​​”Система” і не має піктограми. Крім цих незначних змін, кроки залишаються тими ж.

Отже, якщо вам потрібно встановити Schism TV Build на Kodi Jarvis Версії 16, вам доведеться виконувати ті ж дії, що описані у вищенаведеному покроковому посібнику.

Схізм – це чудова збірка, але є більше кращих побудов коді, які допоможуть вам передати необмежену кількість розваг.

Схізм ТВ Коді Завантажити

 1. Завантажте zip-файл на ПК або на пристрій, який ви використовуєте > Перейдіть до Коді Домашній екран > Клацніть Додатки > Клацніть на Піктограма поля.
 2. Клацніть Встановити з zip-файлу > Перегляньте систему та відкрийте плагін.video.dimitv.zip.
 3. Зачекайте надбудови увімкнено повідомлення > Тепер ваш майстер готовий встановити.
 4. Поверніться до Домашній екран Kodi > Додатки > Додатки програми > Натисніть на Димітрологічний телевізор > Натисніть Встановити / оновити > З’явиться спливаюче вікно, яке запитає код, натисніть гаразд.
 5. Отримати код з www.dimitrology.com/getcode >Тип код В коробці.
 6. Клацніть Встановити / оновити > Клацніть Схізм телевізора Все в одному Krypton Ed версії 0.6 > Клацніть Так.
 7. Виберіть Повна інсталяція > Дочекайтеся завантаження програми Schism TV Build.
 8. Перезавантажте своє Коді.
 9. відчинено Коді > Йти до Налаштування > Інтерфейс Налаштування > Натисніть на  > Виберіть улюбленого Схизми шкіри  > Клацніть Так > Зроблено > Це воно!

Schism TV будує новий код (код Шизми для Kodi)

Ви не можете отримати доступ до встановлення коду Schism TV Build, якщо ви не введете певний код, який може бути доступний тут. Код телевізора Schism для Kodi оновлюється щогодини з невідомих причин, але як тільки ви отримаєте код, ви можете ввести його під час встановлення.

розкол поточного коду телевізора побудувати коді

Якщо випадково ваш код не працює, оновіть сторінку, де він покаже вам новий код, і введіть там, де він вимагає.

Річкова побудова телевізора Схізм

Річкова побудова телевізора Schism була черговою збіркою для Kodi, яка стала популярною під час її створення. Це була легша версія з розміром всього 170 Мб порівняно з 264 Мб розміром Schism TV Build. Оскільки телевізійний проект Schism перенесений на Dimitrology, ця збірка більше не працює.

Надія Dimitrology повертає телевізор Schism TV Anniversary Build досить скоро для своїх відчайдушних шанувальників. На той час ви можете легко встановити Schism TV Build на Kodi.

Schism TV Kodi Build не працює / Помилки / проблеми

Не вдалося підключитися до сховища

Ця помилка виникає, коли посилання на джерело сховища сховане або якщо є помилка підключення до мережі.

Виправити

Щоб виправити цю помилку, завжди перевіряйте джерело посилання, доступне воно чи ні. По-друге, завжди використовуйте надійний сховище для завантаження та встановлення будь-якого додатку.

Не вдалося встановити залежність

Не вдалося встановити залежність. Помилка виникає, коли сховище, яке ви використовуєте для встановлення, закрите або застаріло.

Виправити

Цю помилку можна легко усунути, скориставшись сучасним сховищем, що має всі оновлені версії надбудови.

Щоб додати речі

Schism TV Build – популярний вибір серед нових користувачів Kodi, які не звикли завантажувати багато популярних додатків. Schism TV Build поєднує ці додатки в одному місці, де користувачі Kodi можуть передавати фільми, телепередачі, дитячий контент та інший розважальний контент All-In-One. Хоча, залишається впевненим, що Schism TV Build код змінюється через кожну годину. Цей код необхідний для встановлення Schism TV Build на Kodi.

Сподіваюся, вам сподобається кожен шматочок цього!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me