Титан Kodi Build – одна з найкращих версій для Kodi без сумнівів. Відгуки про Kodi Titanium були дуже позитивними протягом всієї його присутності, і саме це робить його найкращим.

Дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як встановити Titanium Kodi для збирання та використання платної або безкоштовної VPN для Kodi для власної безпеки або гео обмеження.

Ексклюзивні спецпропозиції на Чорну п’ятницю KodiVPN.co 2019
PureVPN

 10,95 дол. США, 1,32 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

серфінга

 11,95 дол. США 1,99 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду (3 місяці безкоштовно)

Іваці

 9,95 дол. США, 2,75 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

У ньому є багато кращих аддонів коді, які легко задовольнять потреби будь-якого користувача. Якість вмісту, яку він пропонує, також хороша. Титановий збірник Kodi Kryptonite був однією з найкращих версій серед усіх.

Що є в Titanium Kodi Build і Особливості Kodi Titanium Build

Titanium Kodi Build – одна з найкращих моделей Kodi, доступна на полиці зараз. У цій збірці є всі найважливіші додатки для фільмів, телевізійних шоу та таких видів спорту, як Нептун-Райз, Боб Unleashed, Плейлист Великобританії з Туреччини, дитяча зона, телевізор Gears, Vader’s Streams, Placenta, Sports Devil, PVR + Subs, музика, програми для Android, Телевізор в прямому ефірі, Sports Hub, Sports Replay та багато іншого.

Титанові коді продовжують постійно оновлюватись і мають надзвичайно швидку на відміну від інших моделей Kodi, незважаючи на розмір 500+ Мбіт. Ця побудова Kodi має дуже пристойно організований макет із дуже доброзичливою навігацією. Усі додатки та категорії вирівняні наперед.

ТВ-шоу

Titanium build має все необхідне для трансляції телепередач у прямому ефірі або перегляду улюблених телепередач у високій якості HD. Додатки, такі як Gears TV та Vader’s потоки, ідеально підходять для трансляції телешоу. Завдяки постійним оновленням, його бібліотека телепередач постійно зростає.

Фільми

Ви можете переглядати всі найкращі рекламні фільми за допомогою цього побудови Kodi, оскільки в ньому є найкращі додатки для Kodi для фільмів, таких як Підйом Нептуна, Плацента тощо. Ці додатки Kodi відомі як один з найкращих додатків Kodi для потокового передавання всіх найновіші фільми високої якості.

Спорт на живо

Найкраще про Kodi – це те, що він дає можливість користувачам передавати улюблені спортивні змагання наживо на Kodi. У складі Titanium Kodi є додатки Sports Devil та Sports Hub Kodi, які є дуже популярними додатками Kodi для трансляції спортивних подій, що живуть з усього світу..

Для користувача, який пропустив подію в прямому ефірі, у додатку Спорт повтор Коді, який показує повтори та основні моменти всіх спортивних подій.

Інші

Окрім розваг та спорту, у складі Titanium Kodi є додатки для мультфільмів та новин, а також для всіх дорослих та дітей. Збір Titanium Kodi – це одна збірка для всіх вікових сегментів, оскільки має велику різноманітність.

Титановий сховище Kodi

Титан Kodi Build можна встановити через сховище Supreme Builds. У цьому сховищі коді є багато інших версій, а також для Kodi Krypton та Kodi Jarvis.

Як встановити Titanium Kodi Build на Leia та Krypton

Встановити збірку Titanium Kodi для Kodi 17 дуже просто. Ось посібник із встановлення Titanium Build Kodi Krypton:

 1. Відкрийте Kodi > Натисніть на Налаштування значок > Файловий менеджер.Як встановити титановий kodi build
 2. Натисніть на Додати джерело > Натисніть на ‘Ніхто > Введіть це URL-адреса http://repo.supremebuilds.com/ > Клацніть гаразд > Назвіть це Вищий > Клацніть гаразд.як встановити титановий kodi build на криптоновій версії 17.6 або новішої
 3. Повернутися до Домашній екран > Виберіть Додайтеоні > Клацніть Встановити з zip-файлу > Клацніть Вищий > Клацніть repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення.Як додати збір титану
 4. Клацніть Встановити з сховища > Клацніть Верховний сховище будівель > відчинено Додатки до програми > Виберіть Верховний майстер побудови > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.титанові коді
 5. Йти до Коді Головна Екран> Клацніть Додатки > відчинено Додатки програми > Виберіть Верховний майстер побудови > Виберіть Криптон будує > Виберіть Титановий збір.

титан коді побудувати

Як встановити збір титану Kodi на Kodi Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Коді Джарвіс (v16.1).
 2. Клацніть Система > Файловий менеджер.
 3. Клацніть у Додати джерело.
 4. Клацніть Жоден > введіть URL-адреса http://repo.supremebuilds.com > Клацніть Зроблено.
 5. Назвіть це Вищий> Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 6. Іди до Системи > відчинено Додатки > Клацніть Встановити з zip-файлу.
 7. Виберіть Вищий > repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення.
 8. Виберіть Встановити з сховища >Клацніть Верховний сховище будівель > Йти до Додатки до програми > Клацніть Вищий майстер побудови.
 9. Повернення на головний екран >Клацніть Програми > Натисніть на Верховний майстер побудови > відчинено Джарвіс будує > Титан.

Відкрийте для себе найкращі майстри коді, якщо ви не хочете використовувати верховного майстра.

Як встановити Titanium Kodi Build на Fire Stick

 1. Дотримуйтесь нашого посібника та встановіть Коді на Пожежна палиця
 2. Йти до Розробник Параметри > Увімкніть налагодження ADB і Програми з Невідомі джерела.
 3. відчинено Коді на Вогонь Палиця.

Тепер виконайте описані вище кроки для встановлення Titanium Build на Krypton.

Щоб розблокувати вміст для дорослих, використовуйте платну безкоштовну VPN для Kodi на Firestick.

Як увімкнути інсталяцію сторонніх додатків та збірок для Titanium Kodi

 1. Відкрийте Kodi
 2. Натисніть на Налаштування значок
 3. Натисніть на Налаштування системи.
 4. Перейдіть на вкладку Додатки.
 5. Увімкнути невідомі джерела.
 6. Тепер ви зможете встановити сторонні додатки Kodi.

Титанові коді не працюють / Помилки / проблеми

Титановий збір для Kodi 17 / Титановий збір для Kodi 17.6 Не працює

Багато користувачів Titanium Kodi 17.5 скаржилися, що ця збірка не працює або перестає працювати. Однак не багато користувачів скаржаться на цю помилку в Titanium Kodi 17.6.

Виправити

Спершу очистіть усі дані Kodi, потім встановіть сховище збірки та збирайте заново. Свіжа установка не створить проблеми.

Титан Kodi Build Завантажити

 1. Завантажте Zip-файл.
 2. Повернутися до Домашній екран > Виберіть Додайтеоні > Клацніть Встановити з zip-файлу > Перемістіть систему до завантаженого файлу > Клацніть repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Зачекайте сповіщення.
 3. Клацніть Встановити з сховища > Клацніть Верховний сховище будівель > відчинено Додатки до програми > Виберіть Верховний майстер побудови > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.
 4. Йти до Коді Головна Екран> Клацніть Додатки > відчинено Додатки програми > Виберіть Верховний майстер побудови > Виберіть Криптон будує > Виберіть Титановий збір.

Титанові огляди Kodi Build

Twitter – це місце, де ви знайдете всіх користувачів, які хвалять і критикують збірку. Що стосується збірки Titanium, цей користувач похвалив її в дуже короткому реченні:

огляд збірки титану

Це справа у Reddit; ця збірка отримала певну похвалу від своїх користувачів!

Ось ще один:

огляд Reddit збірки титану

Титанові альтернативи коді

Титан – дуже зручна і надійна конструкція. Але якщо хтось захоче спробувати будь-які альтернативні кращі побудови Kodi, то ось декілька:

 1. Звір
 2. Без обмежень магічна збірка
 3. Пожежна гуру телебачення
 4. Імпульсний CCM

Титан Kodi Pin APK

Для доступу до додатків для дорослих користувачеві потрібен пін-код.

Згорнути

У титановій збірці є кілька чудових доповнень, які хоче кожен користувач. Завжди чудова річ, щоб усі найкращі надбудови мали єдину збірку. Ще одна цікава річ у цій збірці полягає в тому, що вона надійна і потоки, доступні через її додатки, працюють.

Варто пам’ятати, що завжди використовуйте VPN під час використання Kodi. Це захищає вашу конфіденційність і захищає від шкідливих програм.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me