Додаток Beast Kodi – це популярна збірка на зразок титанової коді. Це тому, що це найкраща побудова Kodi для трансляції спортивних змагань на Kodi. Користувачі можуть встановити Beast Kodi 18 Leia, 17 Krypton або Beast Kodi 16.1 Jarvis на будь-яку платформу, наприклад, Mac, Android або Windows. У Beast Kodi build 17.4 в ньому встановлено кілька чудових додатків для коді. Якість потоку, який забезпечує Beast Kodi 17, є бездоганним, навіть якщо ви підключені до кращого VPN для Kodi.

Реєстр Beast Kodi та логін Beast Kodi – це нові речі, які вам не доводиться бачити з іншими найкращими побудовами та доповненнями kodi. У цьому посібнику ми покажемо вам, як встановити Beast на Kodi.

Як встановити The Beast на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування Значок > Йти до Файл Менеджер.як встановити звіра на коді
 2. Клацніть Додайте Джерело > Натисніть на Жоден > Наберіть це URL-адреса: https://thebeast2.com/repo/ > Клацніть гаразд.як встановити звіра на kodi krypton версії 17 або новішої
 3. Назвіть ім’я “Звір Репо ‘ до цього джерела > Натисніть на гаразд > Поверніться Головна Екран з допомогою ВИХІД ключ.як додати звіра на коді
 4. Натисніть на Додатки > Клацніть на Коробка фасонна значок > Клацніть Встановити з Zip Файл > Клацніть Звір Репо> Відкрити сховище.beast > Виберіть “repository.beast-1.14.zip”.звірі коді
 5. Клацніть Встановити з Сховище > Відчинено “Сховище звірів » > Виберіть “Додатки до програми ” > Натисніть “The Звір Майстер нас.” > Натисніть на Встановити > Зачекайте, поки з’явиться повідомлення!звір 2 коді
 6. Поверніться до Додатки > Натисніть “Мої додатки” > Натисніть на Програма Додайтеоні > Натисніть на The Звір Майстер нас > Клацніть Налаштувати> Введіть ваш Електронна пошта Посвідчення особи і Пароль для підписання вгору.настройка звірі
 7. Тепер відкрийте Звір Майстер США знову від Програма Додатки > Клацніть “[Build Installer] будує” > Виберіть Версія 5 жовтня > Тепер ви можете легко використовувати та насолоджуватися The Beast!

налаштування звірі коді

Тепер ви можете легко отримати доступ до надбудови Beast Kodi з додатионі меню і насолоджуйтесь улюбленим вмістом.

Як встановити звір на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Коді Джарвіс> Натисніть “Система” > виберіть “Файл Менеджер“.
 2. Натисніть “Додайте Джерело” > Натисніть на “Жоден” > Введіть це URL-адреса: “http://thebeast2.com/repo“.
 3. Поверніться до Домашній екран і натисніть “Система” > Натисніть на “Додатки” > Натисніть “Встановити з Zip Файл” > Натисніть “Звір Майстер” > Натисніть “сховище.beast-1.14.zip” > Натисніть кнопку ОК > Зачекайте сповіщення.
 4. Поверніться до Головна сторінка Kodi екран > Натисніть “Програми” > Клацніть на “Мій Додайтеоні” > відчинено Програма Додайтеоні > Виберіть “The Звір Майстер“.
 5. Натисніть на Налаштувати значок> Введіть електронною поштою адреса ти маєш зареєстровано> Клацніть на “The Звір Жовтень 5-йверсія.

Після його встановлення перезапустіть Kodi, щоб отримати доступ до надбудови Beast Kodi.

Як встановити Beast Kodi на Fire Stick

VPN Firestick забезпечить вам можливість отримати доступ до цієї збірної Fire Stick, якщо ви зіткнетесь з будь-якими гео обмеженнями у вашому районі.

 1. відчинено Коді Пожежна палиця > Натисніть на Налаштування Значок > Клацніть Система > Йти до Розробник Параметри > Тепер Увімкнути Програми з Невідомо Джерела і ADB Налагодження.
 2. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування Значок > Йти до Файл Менеджер.
 3. Клацніть Додайте Джерело > Натисніть на Жоден > Наберіть це URL-адреса: https://thebeast2.com/repo/ > Клацніть гаразд.
 4. Назвіть ім’я “Звір Репо ‘ до цього джерела > Натисніть на гаразд > Поверніться Головна Екран з допомогою ВИХІД ключ.
 5. Натисніть на Додатки > Клацніть на Коробка фасонна значок > Клацніть Встановити з Zip Файл > Клацніть Звір Репо > відчинено сховище.добре > Виберіть “сховище.beast-1.14.zip ”
 6. Клацніть Встановити з Сховище > Відчинено “Сховище звірів » > Виберіть “Додатки до програми ” > Натисніть “The Звір Майстер нас.” > Натисніть на Встановити > Зачекайте, поки з’явиться повідомлення!
 7. Поверніться до Додатки > Натисніть “Мої додатки” > Натисніть на Програма Додайтеоні > Натисніть на The Звір Майстер нас > Клацніть Налаштувати> Введіть ваш Електронна пошта Посвідчення особи і Пароль для підписання вгору.
 8. Тепер відкрийте Звір Майстер США знову від Програма Додатки > Клацніть “[Build Installer] будує” > Виберіть Версія 5 жовтня > Тепер ви можете легко використовувати та насолоджуватися The Beast!

Реєстр звірів Коді

The Beast Kodi не такий, як інші доповнення та версії. Незалежно від того, чи хочете ви встановити Beast на Kodi 17 або Jarvis, вам доведеться зареєструватися в Інтернеті. Просто пройдіть кроки, щоб зареєструватися, а потім підтвердіть свій рахунок.

The Beast Kodi Login

Після входу у сховище Beast Kodi 17 стане доступним. Для Великобританії та США існують різні сервери. Користувачі повинні зареєструватися / увійти в домени, що відповідають їх місцезнаходженням.

 1. Користувачі США можуть зареєструватися та зареєструватися з http://thebeast2.com.
 2. Користувачі Великобританії можуть зареєструватися з http://thebeast1.com.

Процедура входу в Beast Kodi дуже проста. Вам потрібно ввести своє ім’я, ввести дійсну адресу електронної пошти та пароль. Після введення реквізитів натисніть “реєструвати“.

Сайт перезавантажиться і запитає вас щодо ваших даних для входу. Увійдіть, використовуючи реквізити, які ви ввели для реєстрації. Перевірте свою електронну адресу, щоб продовжити процес встановлення.

Для перевірки прокрутіть вниз, і ви знайдете панель підтвердження. Клацніть на ньому та знову увійдіть. З’явиться повідомлення про те, що ви зараз підтверджені.

Звір Коді вниз / не працює / помилки / проблеми

Перевірте журнал помилок майстра Beast Kodi на Fire Stick

Ця помилка зазвичай з’являється під час встановлення Beast на Kodi Fire Stick. Причиною цієї помилки є брандмауер та фільтри вмісту.

Рішення

Виправити цю помилку дуже просто, увійдіть у свій обліковий запис і вимкніть усі включені фільтри вмісту. Це вирішить проблему, і ви зможете продовжити процес встановлення або відвідати цей найкращий блог майстрів коді.

Блокований Інтернет-провайдер Beast Kodi

Ця помилка виникає, коли нерезидент Великобританії намагається отримати доступ до сервера UK Beast.

Рішення

Якщо ви житель Великобританії, тоді увійдіть до Beast, інакше ви можете скористатися послугою VPI Kodi. Просто підключіться до сервера на базі Великобританії, запропонованого VPN, і перейдіть на сервер Beast UK.

Огляди The Beast Kodi

Звір Коді Реддіт

Користувачі продовжують публікувати свої проблеми з Beast Kodi на Reddit, і саме тут допомагає! Погляньте на це:

огляд reddit звіра

І ось у нас є шанувальник Beast Kodi 17.4 (V4 з серії Beast Kodi 17):

звірі reddit огляди

The Beast Kodi Twitter

Мабуть, Звір Коді відкрив цілком новий світ:

огляд звіра щебетати

The Beast Kodi Vs The Beast 2 Kodi

Різниця між цими двома дуже принципова: одна – для користувачів США, а друга – для користувачів у Великобританії. Для конкретності, Beast Kodi – це спеціалізований сервер для користувачів у Великобританії, а Beast Kodi 2 – для користувачів США. Але очевидно, що для користувача VPN ця різниця не має значення. Ось чому використання VPN надає користувачеві перевагу.

Загорнути його!

Користувачі, які шукають приголомшливий досвід трансляції спортивних змагань, можуть встановити The Beast на Kodi 17. Цей додаток, без сумніву, чудовий! Крім того, політика реєстрації Beast Kodi – це щось нове.

Наявність двох виділених серверів для різних локацій – це теж те, що ми не можемо нормально бачити. Огляди та помилки цієї збірки свідчать про те, що ця збірка є надійною. Однак для користувачів, які не перебувають у Великобританії чи США, можна легко прориватися через VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me