123Movies Kodi to jedno z największych źródeł filmowych na Kodi, ponieważ zawiera najnowsze filmy z Hollywood i programy telewizyjne z całego świata.

123-Movies-Kodi

W tym przewodniku znajdziesz instrukcje instalacji dodatku 123Movies Kodi w sześciu prostych krokach. Nie zapomnij sprawdzić naszego ostatecznego przewodnika po kodach. Będziesz potrzebował najlepszej sieci Kodi VPN do bezpiecznego przesyłania strumieniowego i odblokowywania strumieni z ograniczeniami geograficznymi.

Jak zainstalować dodatek 123movies Kodi na Leii w wersji 18 i niższej

 1. Otwórz Kodi > Kliknij ustawienia Ikona > Kliknij Menedżer plików.jak zainstalować 123movies kodi addon
 2. Kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło > Kliknij <Żaden>.123movies addon on Kodi Krypton 17.6
 3. Wpisz ten adres URL: http://androidaba.com/addons/ > Kliknij OK > Nazwij ten adres URL jako „ANDABA” > Kliknij OK.jak dodać 123movies kodi adodn na kodi krypton 17.6
 4. Wróć do menu głównego Kodi > Kliknij kartę Dodatki.oglądać filmy na dodatku Kodi 123movies
 5. Kliknij Pudełko Ikona (Ikona instalatora pakietu) > Kliknij Zainstaluj z pliku zip123movies Kodi Addon na Firestick
 6. Kliknij ANDABA > otwarty magazyn > Wybierz kodil.zip > Poczekaj na powiadomienie.pobierz 123movies kodi addon
 7. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Repozytorium Kodil > otwarty Dodatki wideozainstaluj 123movies z repozytorium kodil
 8. Wybierz 123 filmy > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Plik zip 123 filmy

123 Filmy Nowy adres URL 2019

Ponieważ powyższe przewodniki dotyczące instalowania 123Movies na Kodi Leia, Krypton i Jarvis zostały wypróbowane i przetestowane, jeśli w każdym razie zawartość multimedialna nie jest przesyłana strumieniowo, istnieje szansa, że ​​adres URL osadzony w dodatku 123Movies Kodi jest nieprawidłowy.

Wykonaj poniższe kroki, aby wprowadzić nowy adres URL:

 1. Uruchomić Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Kliknij prawym przyciskiem myszy 123 filmy > Ustawienia.123movies addon nowy adres URL
 2. naciśnij ‘Strona URL’ zakładka obecna po lewej stronie > Zmień adres URL na http://kdil.co/repo/.123movies addon nowy podstawowy adres URL
 3. Ten adres URL działałby równie dobrze, więc ciesz się najnowszymi dostępnymi treściami medialnymi.

Jak zainstalować 123Movies na Kodi Krypton wersja 17

 1. otwarty Kodi > Idź do Ustawienia na górze menu głównego > Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.jak zainstalować dodatek 123movies
 2. Pojawi się okno, wpisz http://kdil.co/repo/ w miejscu, w którym jest napisane, wpisz nazwę źródła medialnego np. „Kodil Repo” > Kliknij OK > Sprawdź dwukrotnie adres URL i nazwę źródła, a następnie ponownie kliknij OK, aby zamknąć to okno dialogowe.jak zainstalować 123movies kodi na wersji Krypton 17.6 lub starszej
 3. Wróć do Ekran główny Kodi naciskając ‘Wyjście’ przycisk > Dodatki > Kliknij Ikona pola (Ikona instalatora pakietu) w lewym górnym rogu > Zainstaluj z pliku zip > Kodil Repo > Kliknij Kodil.zip.Pobierz 123movies kodi
 4. Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Kodi Israel > Dodatki wideo > Teraz kliknij 123 filmy.Dodatek wideo do 123movies
 5. Kliknij zainstalować i poczekaj na zainstalowanie dodatku.jak przesyłać strumieniowo filmy na 123movies addon
 6. naciśnij ‘Wyjście’ Wrócić do Ekran główny Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Kliknij 123 filmy > i baw się dobrze!

Dodatek 123movies do ustawień kodi krypton wersja 17

Jak zainstalować 123Movies na Kodi Jarvis w wersji 16

Procedura instalacji 123Movies w wersji Kodi Jarvis pozostaje taka sama, jak pokazano powyżej dla Kodi Krypton w wersji 17. Należy jednak pamiętać, że w Kodi Krypton zamiast klucza „System” użyto przycisku „Ustawienia”.

123movies Kodi Pobierz

 1. Pobierz Plik zip na twoim urządzeniu > otwarty Kodi > Iść do Dodatki > Kliknij Ikona pola > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj Plik zip i otwórz go > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 2. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Kodil Repo > otwarty Dodatki wideo.
 3. Kliknij 321 filmów > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak zainstalować 123movies na Fire Stick

Możesz z łatwością zainstalować 123 filmy na Fire Stick, jeśli masz zainstalowany Kodi. Jeśli nie masz Kodi na karcie Fire Stick, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem Zainstaluj Kodi na Fire Stick.

 1. Uruchomić Kodi aplikacja włączona Fire Stick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Teraz wykonaj powyższe kroki instalacji 123 filmów na Kodi Krypton.

Aby odblokować jego zawartość, możesz użyć płatnego bezpłatnego VPN dla Firestick Kodi 2020.

123movies Błędy Kodi / nie działa / poprawki

123 Filmy mogą przestać działać w nieoczekiwany sposób i mogą nie odpowiadać przez pewien czas, dopóki nie uruchomisz ponownie Kodi i nie napotkasz tego samego problemu. Aby uniknąć tego problemu, musisz sprawdzić, czy dodatek 123Movies Kodi został zaktualizowany do bieżącej wersji.

Aby dowiedzieć się, jak zainstalować aktualizacje dla 123Movies, wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchomić Kodi > Dodatki > Dodatek wideo > Kliknij prawym przyciskiem myszy 123 filmy > Informacja.Dodatek 123movies nie działa
 2. Kliknij Aktualizacja i włącz Automatyczna aktualizacja.

jak zaktualizować dodatek 123movies

Brak dostępnych strumieni

Podczas próby przesyłania strumieniowego dowolnego filmu możesz napotkać ten błąd informujący „Brak dostępnych strumieni”. Nie ma się czym martwić, to zwykły błąd.

Naprawić

Występuje, jeśli pamięć podręczna systemu jest zapełniona lub jeśli aktualizacja jest aktualizowana. Napraw ten błąd, najpierw czyszcząc pamięć podręczną, a następnie ponownie instalując dodatek.

Nie udało się zainstalować zależności

Podczas próby zainstalowania dodatku może pojawić się powiadomienie z informacją „Nie można zainstalować zależności”. Ten błąd oznacza, że ​​w repozytoriach brakuje niektórych plików lub repozytorium, którego używasz lub zainstalowano dodatek został zamknięty.

Naprawić

Najpierw upewnij się, że repozytorium i dodatek, który próbujesz zainstalować, są zaktualizowane. Po drugie, zawsze używaj wiarygodnych źródeł do instalowania dowolnego dodatku, ponieważ niektóre repozytoria zawierają złośliwe oprogramowanie.

123 Filmy nie są odtwarzane

Podczas uruchamiania dodatku 123Movies Kodi możesz być świadkiem, że dodatek może się zawiesić bez określonego powodu, lub oglądana zawartość multimedialna prawdopodobnie zacina się częściej.

Problemy te mogą wskazywać w jednym kierunku, tj. Aktualizację oprogramowania Kodi. Kodi Krypton Version 17 to najnowsza wersja Kodi. Tak więc, jeśli przypadkiem masz zainstalowany Kodi Jarvis w wersji 16 na swoim urządzeniu, musisz uaktualnić do najnowszej wersji.

123Movies Error Check Log

Błąd dziennika 123movies

Błąd sprawdzania dziennika może być bardzo frustrujący dla użytkowników Kodi, którzy poświęcają czas i wysiłek na instalację dodatku 123movies Kodi. Gdy tylko będziesz gotowy do strumieniowego przesyłania filmów, wyświetli się „błąd sprawdzania dziennika”. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ nie możemy nic naprawić. Wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problem:

 1. Wyczyść pamięć podręczną.
 2. Aby wyczyścić pamięć podręczną, musisz pobrać „Instalator dodatków i zainstaluj „Dodatek do narzędzia konserwacji”.
 3. Jasny Pamięć podręczna> Oczyść pakiety > naciśnij ‘Tak’ gdy pojawi się okno z prośbą o pozwolenie na usunięcie plików.
 4. Uruchom ponownie Kodi.

Innym rozwiązaniem pozwalającym naprawić błąd sprawdzania dziennika jest Kodi VPN. Jeśli nadal pojawia się błąd podczas odtwarzania plików multimedialnych z dodatku 123Movies Kodi, oznacza to, że przez przypadek masz dostęp do treści blokowanych geograficznie.

Twoje problemy mogą naprawdę zostać rozwiązane po uzyskaniu VPN, ponieważ pozwoli ci na dostęp do treści blokowanych geograficznie. VPN jest najlepszą opcją, ponieważ utrzymuje anonimowość twojego adresu IP wobec rządu, dostawców usług internetowych lub hakerów.

123movies Recenzje Kodi

123 filmy od dawna cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców Kodi. Użytkownicy bardzo docenili ten dodatek; oto kilka tweetów od użytkowników:

123 Movies and Ducky był najlepszym dodatkiem do Kodi. Dzięki za wszystko, co zrobiłeś.

– Brooklyn Boy ?? (@ImaMuthafknBkBy) 18 listopada 2017 r

Proszę bardzo. Kochałem kodi i 123 filmy

– Amanda Porter (@Sky_Vicious_) 30 grudnia 2017 r

Końcowe przemyślenia

123Movies Kodi to uniwersalna opcja umożliwiająca strumieniowe przesyłanie ton treści multimedialnych podczas instalacji Kodi. Postępuj zgodnie z dostarczonym przez nas przewodnikiem, jak zainstalować dodatek 123Movies Kodi. Instalacja dodatku 123Movies Kodi na Kodi Krypton i Kodi Jarvis pozostaje taka sama. Upewnij się, że instalujesz VPN na Kodi, aby odblokować strumienie ograniczone geograficznie.

Jeśli nadal masz problemy, wypróbuj inne najlepsze dodatki Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me