1Kanałowy dodatek do Kodi pozwala nie tylko użytkownikom Kodi na strumieniowe przesyłanie filmów, programów telewizyjnych lub ich ulubionych treści multimedialnych, ale dodał także specjalną funkcję o nazwie „ulubiona sekcja”. To miejsce, w którym użytkownicy Kodi mogą przechowywać swoje preferowane treści strumieniowe. W ten sposób łatwiej go później znaleźć.

1Channel Kodi przez pewien czas pozostaje w Kodi jako jeden z popularnych dodatków Kodi, tylko ze względu na kilka złych linków lub ich brak. W tym przewodniku przedstawiamy krok po kroku proces instalacji 1Channel na Kodi.

Jak zainstalować 1Channel PrimeWire na Kodi w wersji 17
Jak zainstalować 1Channel PrimeWire na Kodi w wersji 16
1 Kanał Kodi zablokowany
1 Kanał Kodi Pobierz
1 Kanał Kodi nie działa

Jak zainstalować 1Channel PrimeWire na Kodi Krypton wersja 17

  1. Uruchomić Kodi > Teraz kliknij „Ustawienia” klucz, który można znaleźć na górze ekranu > Wybierz Menedżer plików.jak zainstalować 1-kanałowy primewire na kodi
  2. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij ‘Żaden’ i wstaw adres URL kodivpn.co/repo/kodil.zip i wpisz nazwę źródło mediów tak jak „Kodil”.jak zainstalować 1-kanałowy Primewire na Kodi Krypton w wersji 17
  3. Teraz wróć do Ekran główny Kodi naciskając ‘Wyjście’ przycisk > Kliknij Dodatki > Teraz kliknij „Instalator pakietów” ikona, która znajduje się w lewym górnym rogu.1 kanałowy primewire na kodi
  4. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Znajdź i kliknij Kodil > Kodil.zip > Poczekaj na dodatek do włączyć.1-kanałowy Primewire w konfiguracji Kodi
  5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Kodil > Dodatki wideo> 1 kanał > zainstalować > Po zainstalowaniu zobaczysz dodatek 1Channel włączone.1-kanałowy primewire w ustawieniach Kodi
  6. Pomyślnie zainstalowałeś 1Channel Kodi Add-on.1-kanałowy primewire w konfiguracji kodi
  7. Iść do Ekran główny Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > 1 kanał > Cieszyć się!

1-kanałowy plik zip do pobrania kodi primewire kodi

Jak zainstalować 1Channel PrimeWire na Kodi Jarvis w wersji 16

Kroki instalacji dodatku 1Channel Kodi w Kodi Jarvis w wersji 16 są takie same, jak wspomniano w powyższym przewodniku dla Kodi Krypton w wersji 17. Należy pamiętać, że chociaż kroki mogą pozostać takie same w dwóch wersjach Kodi , układ jest zupełnie inny.

W Kodi Jarvis możesz znaleźć menu główne u dołu ekranu, natomiast w Kodi Krypton menu główne znajduje się po lewej stronie w pozycji pionowej. Inną różnicą, którą możesz znaleźć, jest zastąpienie klucza „Systemy” kluczem „Ustawienia” w Kodi Krypton wersja 17.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiej wersji Kodi używasz, musisz przejść do Ekran główny Kodi> Ustawienia > Informacje o systemie > streszczenie > Spójrz w prawym dolnym rogu, aby odsłonić swoją wersję Kodi.

Jak zainstalować 1Channel PrimeWire na Kodi Jarvis w wersji 16

1 Kanał Kodi zablokowany

Z pewnością może się zdarzyć, że z różnych powodów możesz nie mieć dostępu do niektórych łączy do filmów lub programów telewizyjnych. Może się wydawać, że jest zepsuty, ale w rzeczywistości te linki są dostępne tylko dla użytkowników Kodi mieszkających w kraju, w którym przesyłający udostępnił dostęp.

Oznacza to, że jeśli użytkownik Kodi mieszkający w regionie azjatyckim może nie mieć dostępu do niektórych treści multimedialnych przesłanych w regionie USA. Nazywa się to treściami blokowanymi geograficznie. Nie musisz jednak panikować, jeśli masz VPN dla Kodi.

VPN pozwoli ci na dostęp do treści blokowanych geograficznie niezależnie od twojej bieżącej lokalizacji, a zatem możesz przeglądać dowolne treści multimedialne oferowane w dodatkach Kodi. Oprócz tego możesz ukryć swój adres IP, który zablokuje każdą osobę, np. Rząd lub dostawcę Internetu, aby śledzić Twoją aktywność w Internecie. Możesz bezpiecznie wędrować po Internecie!

1 Kanał Kodi Pobierz

Istnieje inny sposób zainstalowania dodatku 1Channel Kodi, który może sprawić, że pominiesz pierwsze cztery kroki opisane w powyższym przewodniku. Możesz bezpośrednio zainstalować plik zip repozytorium 1Channel z tego miejsca i wykonać dodatkowe kroki:

Po otwarciu linku, to poprosi o twoje pozwolenie pobrać na urządzenie i Zapisz to.

Teraz uruchom Kodi > Iść do Dodatki > Kliknij Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Teraz nawigować plik pobrany na urządzenie > Kliknij dobrze.

Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja > Kliknij Repozytorium Kodil > Teraz wybierz Dodatki wideo > 1 kanał > zainstalować > Cieszyć się!

1 Kanał Kodi nie działa

Użytkownicy Kodi mogą napotkać niektóre problemy, które mogą uniemożliwić działanie dodatku 1Channel Kodi. Zostały one dostarczone wraz z ich poprawkami:

1 Kanał Ciągle wiszący

Podczas instalowania dodatku 1Channel Kodi użytkownicy Kodi starają się z niego korzystać, ale napotykają wiele problemów i trudności, w tym zawieszenie go na chwilę, nagłe zamknięcie lub może po prostu przestać działać.

Rozwiązanie

Ten problem występuje nadal, ponieważ być może zainstalowano wersję beta 1Channel Kodi. Po kliknięciu „zainstaluj” dodatek 1Channel wyświetla monit, czy chce zainstalować nową wersję beta, czy starszą wersję.

Wersja beta to wersja, która jest obecnie w fazie rozwoju i nie jest jeszcze ukończona. Spróbuj pobrać pełną wersję dodatku 1Channel Kodi, która powinna rozwiązać problem.

Jeśli problem z zawieszaniem się utrzymuje

Użytkownicy Kodi wciąż mogą spotkać ten sam los, nawet jeśli zainstalują starszą i pełną wersję.

Rozwiązanie

Przyczyną utrzymywania się problemu jest kontynuacja korzystania ze starszej wersji Kodi, tj. Kodi Jarvis wersja 16. Zainstalowanie najnowszej wersji Kodi, tj. Kodi Krypton wersja 17, może rozwiązać problem.

1 Kanał nie może połączyć się z adresem URL

Gdy dodatki Kodi próbują zaktualizować do nowszej wersji, lub gdy właściciele dodatku zmieniają ręce, link może również zmieniać, przez które repozytorium Kodi jest instalowane.

Najbardziej zaktualizowany link do dodatku 1Channel Kodi to http://kdil.co/repo/

Po nawiązaniu połączenia z właściwym linkiem możesz zainstalować z repozytorium zgodnie z opisem w przewodniku krok po kroku.

Podsumowując

Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak zainstalować 1Channel na Kodi, możesz po prostu móc strumieniować filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i inne treści multimedialne bez żadnych kosztów. Aby odblokować blokowane geograficznie treści w swoim regionie, musisz mieć Kodi VPN, aby uzyskać dostęp do multimediów. Jeśli 1Channel Kodi wydaje się nie działać, być może będziesz musiał wykonać określone kroki, aby rozwiązać te problemy. Po zainstalowaniu możesz zacząć!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me