Afdah-Kodi-addon

Dodatek Afdah Kodi pozwala użytkownikom na strumieniowanie swoich ulubionych filmów poprzez zeskrobywanie linków przez strumień Afdah.TV na Kodi w jakości HD. Najlepszą rzeczą jest to, że Afdah można odblokować na Kodi przy użyciu VPN Kodi i używać go tak, jak chcesz.

Co to jest Afdah.TV ?

Afdah.TV to globalna usługa przesyłania strumieniowego online, która była bardzo preferowana przez widzów, którzy mogli oglądać filmy HD na Afdah.

Darmowa aplikacja Afdah do filmów została uruchomiona kilka lat temu, ale z powodu problemów związanych z piractwem strona internetowa z filmami Afdah; Afdah.TV i aplikacja do darmowych filmów Afdah zostały ukarane, a zatem aplikacja Afdah TV i strona internetowa Afdah Movie zostały zablokowane.

Jednak Afdah.TV wycofał się i zmienił domenę na Afdah.to, a użytkownicy ponownie mieli dostęp do darmowej aplikacji Afdah..

Dlaczego i gdzie jest zablokowana aplikacja Afdah TV?

Afdah.TV został zablokowany głównie w Wielkiej Brytanii, ponieważ wielu użytkowników otrzymało powiadomienia, gdy próbowali uzyskać dostęp do strony. Oto zrzut ekranu z oficjalnego konta mediów społecznościowych Afdah, z pytaniem, czy strona internetowa Afdah Movies została zablokowana w Wielkiej Brytanii, czy nie:

Dlaczego i gdzie jest zablokowana aplikacja Afdah TV?

Jak odblokować aplikację Afdah ?

Jeśli chcesz odblokować Afdah, będziesz potrzebować dobrej usługi VPN, aby ominąć wynikające z niej ograniczenia geograficzne. Brytyjscy dostawcy usług internetowych zablokowali dostęp do Afdah i istnieje wiele serwerów proxy dostępnych online, które pomogą ci uzyskać dostęp do aplikacji Afdah TV, ale zawsze istnieje ryzyko korzystania z takich serwerów online, ponieważ pojedynczy wyciek DNS może spowodować poważne kłopoty.

Repozytorium Afdah Kodi

Afdah Kodi była wcześniej dostępna w repozytorium Mucky Ducks, ale repozytorium Mucky Duck nie działa. Jest on jednak teraz dostępny w repozytorium Kodi Israel. W tym przewodniku przedstawiliśmy pełną procedurę instalacji dodatku Afdah Kodi i możesz się z nim zapoznać, aby oglądać filmy HD na dodatku Afdah Kodi i mieć takie same wspaniałe doświadczenia z aplikacją Afdah TV na twoim Kodi.

Jak zainstalować Afdah w wersjach Kodi Leia i Krypton

 1. Uruchom Kodi na twoim urządzeniu > Kliknij na Ustawienia Ikona.jak zainstalować afdah na kodi
 2. Kliknij Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.jak zainstalować afdah na kodi krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Kliknij ‘Żaden’ i wpisz http://lazykodi.com/ > Kliknij dobrze.jak dodać afdah na Firestick Kodi
 4. Nadaj temu adresowi URL nazwę: „Lazy Kodi” i kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, a okno dialogowe zostanie zamknięte.afdah.tv addon on kodi jarvis
 5. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola.ustaw afdah na kodi
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.afdah addon nie działa
 7. Teraz wybierz Lazy Kodi dostępne opcje.pobierz afdah kodi addon
 8. Kliknij REPOZYTORIA > Kliknij ANDROIDABA > otwarty magazyn > Wybierz repository.kodil-104.zip.repozytorium afdah
 9. Teraz kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium.afdah.to dla darmowych filmów online
 10. Otwórz repozytorium Kodil > Przejdź do dodatków wideo > Wybierz Afdah > Kliknij Zainstaluj

zainstaluj Afdah Lazy Repository 2018

Jak zainstalować Afdah na Kodi Jarvis v16 i nowszych

 1. Pobierz Plik zip repozytorium Kodil.
 2. otwarty Kodi Jarvis V16.
 3. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system i otwórz pobrany plik > Poczekaj na powiadomienie.
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium Kodil.
 5. otwarty Dodatki wideo.
 6. Kliknij Afdah > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak skonfigurować Afdah na Fire Stick ?

 1. otwarty Kodi na Fire Stick. Jeśli nie zainstalowałeś Kodi na Fire Stick, zainstaluj go najpierw.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Teraz zastosuj metodę instalacji opracowaną wcześniej dla wersji Kodi Leia i Krypton, ponieważ nie będzie różnicy.

Aby odblokować jego zawartość, możesz użyć płatnego bezpłatnego VPN dla Firestick Kodi 2020.

Błędy / problemy / poprawki Afdah

Afdah Addon nie działa

Ten błąd może pojawiać się na twoim Kodi, gdy próbujesz uzyskać dostęp do dodatku Afdah Kodi do podglądania filmów. Przyczyną tego błędu może być przestarzałe źródło dodatku lub dodatek może być nieaktualny.

Naprawić

Zainstaluj dodatek Afdah Kodi z repozytorium Kodil, jak wspomniano wcześniej w tym przewodniku. Dodatek był wcześniej dostępny w repozytorium Mucky Ducks, ale to repozytorium już nie działa, co powoduje problemy z dostępem do tego dodatku.

Replika Mucky Duck nie działa

Repozytorium Mucky Duck było jednym z najpopularniejszych repozytoriów dodatków Kodi i zawierało wiele popularnych dodatków Kodi. Ponieważ jednak było to repozytorium dodatków innych firm, jego zamknięcie było podatne na ataki.

Naprawić

Repozytorium Mucky Duck zostało zamknięte, a wszystkie obsługiwane przez niego dodatki są teraz dostępne w innych repozytoriach. Tak jak ten dodatek Afdah był dostępny w repozytorium Mucky Duck, ale teraz jest dostępny w repozytorium Kodil.

Afdah Kodi Recenzje

Dodatek Afdah Kodi i repozytorium Mucky Ducks cieszyły się dużą popularnością w społeczności Kodi, ale od czasu zamknięcia wielu użytkowników podniosło brwi:

Komentarz z dyskusji Komentarz burnt_wick z dyskusji "Czy wszystkie Mucky Ducks są dodatkami? Mam problem z dodaniem dodatków Mucky Ducks do nowej instalacji Kodi 17. VPN bez pomocy, szczegóły w tekście poniżej.".

Ostatnie słowa

Afdah.TV to niesamowita internetowa witryna do przesyłania strumieniowego, która została ulepszona, gdy jej dodatek został opracowany dla Kodi. Jednak sama strona była zaangażowana w piractwo, podobnie jak jej dodatek. Repozytorium, w którym hostowano dodatek, zostało zamknięte, ale dodatek jest teraz dostępny w repozytorium Kodil. Wypróbuj ten dodatek do filmu, ponieważ ma wiele do zaoferowania, ale upewnij się, że korzystasz z VPN, aby chronić swoją prywatność.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me