Co to jest Alluc Repository?

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo najnowsze programy telewizyjne / filmy za pośrednictwem Kodi, możesz rozważyć użycie Alluc. Chociaż musisz założyć konto, interfejs jest prosty i łatwy w nawigacji. Rozszerzenie oferuje ogromną bazę danych treści dostępnych do przesyłania strumieniowego. W ten sposób możesz być na bieżąco z najnowszymi odcinkami swojego serialu telewizyjnego, a także nowymi / klasycznymi filmami. Przeczytaj ten systematyczny przewodnik poniżej, aby uzyskać informacje na temat instalacji Alluc na Kodi.

Jak zainstalować Alluc na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Uruchomić aplikacja Kodi V17 Krypton i Kliknij na ikonie „Sprzęt”.Jak zainstalować Alluc na Kodi
 2. Zobaczysz listę opcji. Wybierz ostatni z etykietą „Menedżer plików”.jak zainstalować alluc na kodi krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Tutaj znajdziesz źródła dla repozytoriów Kodi. Kliknij na „Dodaj źródło”, aby wprowadzić adres URL.Alluc Kodi
 4. Kliknij dwukrotnie „Żaden”I wprowadź następujące dane URL: http://kdil.co/repo/aluc na konfiguracji kodi
 5. Imię źródło mediów „Kodil Repo”I naciśnij dobrze przycisk.wspomnij o ustawieniach kodi
 6. Znajdź i kliknij wcześniej dodane i nazwane źródło mediów, tj. „Kodl Repo”.wspomnij o konfiguracji kodi
 7. Wybierz “Kodil.zamek błyskawiczny”.tutorial alluc kodi
 8. Wybierz “Wideo Dodajons” > Alluc > Kliknij Zainstaluj z repozytorium.Alluc Kodi
 9. Ciesz się transmisją strumieniową na Alluc Kodi.

Jak zainstalować Alluc na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. otwarty Kodi V16 Jarvis i kliknij „System” opcja.
 2. Nawiguj i wybierz „Plik Menedżer”.
 3. Wybierz “Dodaj źródło”, Klikając dwukrotnie.
 4. Kliknij “Żaden”, Aby wprowadzić adres URL.
 5. Kopiuj wklej: http://kdil.co/repo/
 6. Nadaj nazwę źródłu, na przykład „Kodil Repo”.
 7. Kliknij System > Dodajons > zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik.
 8. Kliknij “Kodil Repo”.
 9. Wybierz “Kodil.zamek błyskawiczny
 10. Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.
 11. Wróć do ekranu głównego i wybierz „Programy”.
 12. Wybierz Repozytorium Kodil> Dodatki wideo > a następnie znajdź.
 13. wciśnij zainstalować przycisk!
  Jak zainstalować czas Popcorn na Kodi w mniej niż 2 minuty

Pobierz Alluc Kodi

 1. Pobierz plik zip w twoim urządzeniu.
 2. Iść do Dodatki > Kliknij Pudełko Ikona > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do systemu do folderu, który ma pobrany plik zip > Wybierz “Kodil.zamek błyskawiczny” > Poczekaj na powiadomienie.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij “Kodil Magazyn” Wybierz “Wideo Dodajons” >Alluc > Kliknij zainstalować.

Alluc vs Exodus

Exodus istnieje jako jeden z najlepszych dodatków Kodi do strumieniowego przesyłania dokumentów, sportu, kreskówek, anime, programów telewizyjnych i filmów. Jednak dodatek alluc nie pozostanie długo, biorąc pod uwagę, że twórcy oficjalnie wprowadzili ostatnią aktualizację. Zgodnie z zapowiedzią, Covenant jest oficjalnym zamiennikiem dodatku. Oznacza to, że Alluc zdecydowanie ma teraz przewagę nad Exodusem. Nie ma żadnych zagrożeń związanych z zamknięciem rozszerzenia i technicznie masz podobny dostęp do ogromnej bazy danych treści.

Alluc nie działa / problemy / poprawki

Błąd logowania Alluc

Zainstalowałeś dodatek Alluc, zobaczyłeś wyskakujące okienko powitalne i zaakceptowałeś dostarczone zastrzeżenie. Jednak po wybraniu opcji Alluc w trybie podstawowym lub zaawansowanym nie można przejść do ekranu logowania i otrzymać błąd.

Rozwiązanie

Może to być możliwe, ponieważ Twoje konto nie zostało pomyślnie zarejestrowane. Odwiedź stronę http://accounts.alluc.com/, aby się zarejestrować i kliknij link potwierdzający otrzymany pocztą e-mail. Głównie błędy logowania pojawiają się z powodu niepotwierdzenia adresu.

Alluc nie zainstalował zależności

Ten błąd występuje najczęściej w Kodi podczas instalowania różnych dodatków z różnych repozytoriów Kodi. Może być wiele powodów, dla których możesz to zobaczyć, ale nie ma powodu do paniki. Wykonaj poniższe kroki, aby naprawić błąd.

Rozwiązanie

Jeśli chcesz pozbyć się nieudanej instalacji błędu zależności, rozważ dezaktywację repozytoriów, które już nie działają. Często Kodi próbuje zdobyć informacje z uszkodzonych repozytoriów. Powoduje to niepowodzenie instalacji. Innym rozwiązaniem jest odmłodzenie Kodi poprzez rozszerzenie Indigo.

  15 Zastąpienie alternatyw NYAA - zamknięcie witryny Anime i dodatki Kodi Anime

Alluc Nie znaleziono wyników

Ten błąd pojawia się najczęściej podczas wyszukiwania określonego programu. Przeważnie zobaczysz listę wyników pasujących do Twojego zapytania. Są jednak dni, w których może pojawić się błąd „nie znaleziono wyników”. Dowiedz się, dlaczego widzisz ten błąd poniżej:

Rozwiązanie

Alluc ma ogromną bazę danych, która pozwala użytkownikom oglądać ulubione filmy / seriale telewizyjne z najwyższą wygodą. Jednak błąd nie oznacza, że ​​wystąpił problem z dodatkiem. Czasami wyniki wyszukiwania mogą nie być dostępne. Aby dokładnie sprawdzić zapytanie, odwiedź http://alluc.ee

Alluc Kodi Recenzje

Dodatek Alluc Kodi zdobył ogromną reputację na rynku dodatków innych firm. Możesz znaleźć wielu użytkowników chwalących rozszerzenie za jego prosty interfejs i możliwość dostarczania strumieni wysokiej jakości do różnych programów telewizyjnych / filmów.

Wat idioto, alluc jest niesamowity itp., Jeśli ma problemy, to jak życie w jakimś wysiłku i posortuj je !! Wat a bellend! Wskazówki Kodi ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31 października 2023 r

Czasami jednak użytkownicy mają problemy przy próbie obejrzenia swojej ulubionej zawartości. Poniżej możesz zobaczyć użytkownika wykazującego frustrację z powodu niemożności znalezienia strumieni dla Stranger Things z drugiego dodatku.

Przez cały tydzień oglądałem linki do Stranger Things Openload i Alluc w Covenent, z wyjątkiem tego, że dziś nie było dostępnych… .wierd

– Jamie Cohen (@JCKodiRocks) 3 listopada 2023 r

Konto Alluc Kodi

Możesz łatwo założyć swoje konto Alluc online, przechodząc do Obszar kont Alluc. Po rejestracji możesz łatwo zintegrować Alluc z Covenant.

Alluc kontra Przymierze

Alluc zapewnia źródła i łącza do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych i filmów, a jeśli zintegrujesz Alluc z Covenant, otrzymasz więcej źródeł do strumieniowania i to z lepszą jakością strumieniowania.

Alluc API

Po rejestracji możesz łatwo uzyskać klucz API z pulpitu nawigacyjnego konta. Pobierz stamtąd klucz API, skopiuj go i udaj się do Kodi.

  Jak zainstalować Noobs and Nerds Kodi Repository w 7 krokach

Iść do dodatki > Wideo Dodatki > Kliknij prawym przyciskiem myszy Przymierze > Ustawienia > Kliknij Konta > Przewiń w dół i wybierz Alluc i wklej API klucz które masz od swojego Alluc konto > Kliknij dobrze. Teraz będziesz mógł przesyłać strumieniowo znacznie więcej źródeł strumieniowych i treści o lepszej jakości.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci zrozumieć, jak zainstalować Alluc na Kodi, a także rozwiąże typowe problemy z rozszerzeniem. Oglądaj filmy / programy telewizyjne w dodatku bez żadnych problemów. Jeśli jednak napotkasz jakiekolwiek problemy z tym dodatkiem, możesz dodać komentarz poniżej. Ponadto nie wahaj się udostępnić tego artykułu znajomym / członkom rodziny. Miłego dnia! ��

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me