jak zainstalować BBC-iplayer-on-kodi

W tym artykule omówiono proste kroki instalacji BBC iPlayer Kodi, ale podano także informacje na temat odblokowywania dodatku BBC iPlayer poza Wielką Brytanią za pomocą VPN dla Kodi.

Kodi VPN jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników Kodi, ponieważ jest to dodatek Kodi ograniczony geograficznie i nie będzie działać, chyba że używasz serwera w Wielkiej Brytanii.

Jeśli jesteś fanem brytyjskiej telewizji, BBC iPlayer musi przejść do serwisu streamingowego. Oficjalny dodatek BBC iPlayer do Kodi pozwala oglądać, popularne programy, wydarzenia na żywo, wiadomości, transmisje radiowe, sport i wiele więcej.

BBC iPlayer Kodi Repository (IPlayer WWW)

„IPlayer WWW” to repozytorium, z którego można zainstalować dodatek BBC IPlayer i oglądać nieograniczoną liczbę brytyjskich programów. Nie musisz ręcznie dodawać tego repozytorium, ponieważ jest ono już dostępne w Kodi.

Niestety dodatek działa tylko w Wielkiej Brytanii. Chociaż istnieje sposób na uzyskanie dostępu do tego dodatku za pomocą VPN Kodi i ominięcia ograniczeń geograficznych – przejdziemy do tego tematu później.

Jak zainstalować BBC iPlayer Kodi na Kodi Leia i Krypton

Oto kroki, aby zainstalować BBC iPlayer na Kodi Leia w wersji 18 i Krypton 17.6 lub starszej. Zwróć uwagę, że poniższe zdjęcia pochodzą z wersji Krypton Kodi 17.6.

 1. Po zainstalowaniu Kodi w wersji 17.6 lub starszej uruchom oprogramowanie w systemie i Wybierz opcja dodatku z menu głównego.jak zainstalować bbc iplayer kodi
 2. Kliknij powyższe w kształcie opakowania symbol (Addon Browser).jak zainstalować bbc iplayer kodi na wersji krypton 17.6 lub starszej
 3. Kliknij „Zainstaluj z repozytorium” opcja.jak zainstalować bbc iplayer kodi na jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz Wybierz „Dodatki wideo” opcja.bbc iplayer kodi do pobrania
 5. Odnaleźć „IPlayer WWW” repozytorium i Wybierz to.jak zainstalować bbc iplayer kodi na firestick
 6. Teraz po wybraniu repozytorium IPlayera Kliknij zainstalować opcja.Jak oglądać Kodi BBC iPlayer poza Wielką Brytanią
 7. Teraz poczekaj na powiadomienie „Dodatek włączony”.

Jak oglądać Kodi BBC iPlayer w USA

Jak zainstalować BBC iPlayer Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

Kroki instalacji BBC IPlayer na Kodi nie różnią się zbytnio od powyższych. Oto kroki, aby zainstalować BBC IPlayer na Kodi Jarvis lub wyższej:

 1. Po zainstalowaniu Kodi w wersji 16 lub wyższej otwórz Kodi i Wybierz wideo opcja.
 2. Kliknij Dodatki opcja.
 3. Przejdź do Dostać więcej opcję przewijając w dół.
 4. Szukać „IPlayer WWW” repozytorium, a następnie Wybierz to.
 5. Kliknij zainstalować opcja.
 6. Poczekaj na potwierdzenie poprzez powiadomienie „Addon Enabled”.

Dodatek BBC IPlayer jest teraz zainstalowany i można uzyskać do niego dostęp, przechodząc do Wideo>Dodatki>IPlayer WWW z menu głównego.

BBC iPlayer Kodi Pobierz (metoda bezpośrednia)

Z drugiej strony możesz pobrać dodatek bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej Kodi. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Najpierw pobierz plik zip z oficjalnej strony internetowej Kodi.
 2. otwarty Aplikacja Kodi w twoim systemie, Wybierz “Dodatek” opcja z menu głównego.
 3. Teraz Kliknij na powyższym polu kształtu opakowania (Addon Browser).
 4. Wybierz Zainstaluj z Plik zip, przejdź do miejsca, w którym pobrałeś plik ZIP i zainstaluj „Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip”
 5. Poczekaj na powiadomienie „Addon Enabled”.

Jak oglądać Kodi BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

Jednym ze sposobów oglądania BBC IPlayer na Kodi za granicą lub poza Wielką Brytanią jest VPN Kodi. Korzystając z serwera VPN w Wielkiej Brytanii, możesz zmienić swój adres IP i uzyskać dostęp do dowolnej zawartości w BBC iPlayer.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie VPN są w stanie zapewnić dostęp do Kodi BBC IPlayer. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią VPN, która odblokowuje BBC iPlayer poza Wielką Brytanią.

Jeśli szukasz VPN do odblokowania BBC IPlayer poza Wielką Brytanią, zawsze szukaj VPN, który oferuje serwer w Wielkiej Brytanii, zapewnia szybką wydajność i ma gwarancję zwrotu pieniędzy. W ten sposób będziesz mógł przetestować VPN, a jeśli nie odblokuje on BBC IPlayer, możesz odzyskać swoje pieniądze.

Kroki, aby odblokować BBC IPlayer w systemie

 1. Zarejestruj się u wybranego dostawcy VPN dla Kodi.
 2. Pobierz konfigurację i zainstaluj VPN w swoim systemie.
 3. Zaloguj się na swoje konto.
 4. Przejdź do opcji serwera i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 5. Teraz uzyskaj dostęp do dodatku BBC iPlayer na Kodi i ciesz się nieograniczonym strumieniowaniem.

Jak oglądać Kodi BBC iPlayer w USA

Nie martw się, jeśli mieszkasz w USA i chcesz oglądać Kodi BBC IPlayer. Procedura oglądania Kodi BBC IPlayer w USA pozostanie taka sama. Korzystając z usługi VPN, możesz uzyskać dostęp do dodatku Kodi BBC IPlayer w USA lub w dowolnym miejscu na świecie. Chociaż istnieją inne metody dostępu do treści z BBC iPlayer, ale VPN pozostaje najlepszym rozwiązaniem do odblokowania Kodi BBC IPlayer poza Wielką Brytanią.

Kolejną dodatkową zaletą korzystania z oficjalnego dodatku jest to, że brytyjskie kanały na żywo i programy są pobierane bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej BBC. Dzięki temu strumień jest płynny i nie musisz często napotykać problemów z buforowaniem BBC IPlayer Kodi.

BBC iPlayer Kodi nie działa / błędy / problemy

Sprawdź błąd dziennika

Najczęstszym błędem napotykanym przez większość użytkowników jest „Sprawdź dziennik, aby uzyskać więcej informacji”. Ten problem pojawia się, gdy próbujesz uzyskać dostęp do zawartości bloków geograficznych, takich jak BBC IPlayer poza Wielką Brytanią.

Rozwiązanie

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem powyższego błędu jest użycie VPN. Ze względu na ograniczenia geograficzne, aby uzyskać dostęp do dodatku, musisz mieć brytyjską lokalizację IP. Usługa VPN zapewnia opcję zmiany lokalizacji przez połączenie z serwerem w Wielkiej Brytanii. Ustawienie lokalizacji IP na UK usunie ten błąd w ciągu kilku minut.

Nie udało się połączyć repozytorium

Drugim najczęstszym problemem jest brak połączenia z repozytorium. Ten problem dotyczy brakujących plików w repozytorium lub nieprawidłowej instalacji.

Rozwiązanie

Aby uniknąć tego błędu, zawsze sprawdź swoje połączenie internetowe. Jeśli Twój Internet nie działa poprawnie lub występują zakłócenia podczas pobierania, zwiększa się prawdopodobieństwo braku plików z repozytorium. Aby rozwiązać ten problem, usuń istniejące repozytorium i przejdź do nowej instalacji.

BBC iPlayer Kodi Faqs

Jak uzyskać BBC iPlayer na moim Kodi Box

 1. Zainstaluj i pobierz Kodi na swoje pudełka Kodi.
 2. Otwórz aplikację Kodi i postępuj zgodnie z podobnymi instrukcjami, jak zainstalować dodatek BBC iPlayer dla Krypton 17.6 lub nowszej wersji i Jarvis 16 lub nowszej wersji.
 3. Teraz ciesz się ulubionymi brytyjskimi kanałami na żywo i programami na swoim Kodi Box.

Czy możesz zdobyć BBC iPlayer na Kodi Amazon Firestick

Możesz także pobrać dodatek BBC iPlayer na Amazon Firestick! Oto kroki, aby zainstalować dodatek BBC iPlayer Kodi:

 1. Najpierw pobierz i zainstaluj Kodi na Amazon Firestick.
 2. otwarty Amazon Firestick i Wybierz “System”.
 3. Teraz znajdź „Ustawienia” opcje z menu i Wybierz to.
 4. Wybierz „Opcje programistów”.
 5. Włączyć „Aplikacje z nieznanych źródeł” i „Debugowanie ABD”.
 6. Teraz przejdź do menu głównego i napisz „Kodi” w opcja wyszukiwania.
 7. Teraz otwarty aplikację Kodi i postępuj zgodnie z podobnymi instrukcjami, jak zainstalować dodatek BBC IPlayer dla Kryptona 17.6 lub nowszego i Jarvis 16 lub nowszego.

Czy BBC iPlayer jest bezpłatny na Kodi

Tak! BBC iPlayer jest całkowicie darmowy na Kodi i możesz cieszyć się nieograniczoną liczbą brytyjskich kanałów na żywo i programów. Nie musisz płacić miesięcznej subskrypcji, aby oglądać ulubiony program lub film w BBC iPlayer Kodi.

Jeśli jednak mieszkasz poza Wielką Brytanią, VPN jest podstawowym warunkiem dostępu do programów BBC iPlayer i kanałów na żywo w Kodi ze względu na ograniczenia geograficzne.

Wniosek

Dodatek BBC IPlayer na Kodi jest jednym z najlepszych dodatków iptv kodi dla użytkowników, którzy lubią oglądać brytyjskie kanały na żywo i programy. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci zainstalować BBC IPlayer Kodi. Ponadto zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania związane z problemami podczas korzystania z BBC iPlayer xbmc.

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o BBC iPlayer, podaj swoje komentarze poniżej.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me