Dodatek Beast Kodi jest popularną wersją, podobnie jak tytanowa wersja kodi. Jest tak, ponieważ jest to najlepsza wersja Kodi do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych na Kodi. Użytkownicy mogą zainstalować Beast Kodi 18 Leia, 17 Krypton lub Beast Kodi 16.1 Jarvis na dowolnej platformie, takiej jak Mac, Android lub Windows. Beast Kodi build 17.4 ma zainstalowane świetne dodatki do kodi. Jakość strumienia dostarczanego przez Beast Kodi 17 jest nienaganna, nawet jeśli jesteś podłączony do najlepszej sieci VPN dla Kodi.

Rejestr Bestii Kodi i login Bestii Kodi to nowe rzeczy, których nie zobaczysz w innych najlepszych kompilacjach i dodatkach Kodi. W tym przewodniku pokażemy, jak zainstalować Beast na Kodi.

Jak zainstalować Bestię na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia Ikona > Iść do Plik Menedżer.jak zainstalować bestię na kodi
 2. Kliknij Dodaj Źródło > Kliknij Żaden > Wpisz to URL: https://thebeast2.com/repo/ > Kliknij dobrze.jak zainstalować bestię na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Podaj imię ‘Bestia Repo do tego źródła > Kliknij dobrze > Wróć Dom Ekran używając WYJŚCIE klucz.jak dodać bestię na kodi
 4. Kliknij Dodatki > Kliknij Pudełko w kształcie Ikona > Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Kliknij Repozytorium bestii> Otwórz repository.beast > Wybierz „repository.beast-1.14.zip”.bestia kodi
 5. Kliknij zainstalować od Magazyn > Otwarty “Repozytorium Bestii ” > Wybierz “Dodatki programowe ” > Kliknij “The Bestia Czarodziej NAS.” > Kliknij zainstalować > Poczekaj, aż pojawi się powiadomienie!bestia 2 kodi
 6. Wróć do Dodatki > Kliknij “Moje dodatki” > Kliknij Program Dodajons > Kliknij The Bestia Czarodziej NAS > Kliknij Konfiguruj> Wprowadź swój E-mail ID i Hasło dla podpisywanie w górę.konfiguracja bestii Kodi
 7. Teraz otwarte Bestia Wizard U.S znowu od Program Dodatki > Kliknij „Kompilacje [Build Installer]” > Wybierz Wersja z 5 października > Teraz możesz łatwo używać i cieszyć się Bestią!

ustawienia kodi bestii

Teraz możesz łatwo uzyskać dostęp do dodatku Beast Kodi z Dodajons menu i ciesz się ulubionymi treściami.

Jak zainstalować Bestię na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. otwarty Kodi Jarvis> Kliknij “System” > Wybierz “Plik Menedżer”.
 2. Kliknij “Dodaj Źródło” > Kliknij “Żaden” > Wpisz to URL: „http://thebeast2.com/repo”.
 3. Wróć do Pulpit i kliknij „System” > Kliknij “Dodatki” > Kliknij “zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik” > Kliknij “Bestia Czarodziej” > Kliknij “repository.beast-1.14.zip” > Kliknij OK > Poczekaj na powiadomienie.
 4. Wróć do Kodi Home ekran > Kliknij “Programy” > Kliknij „My Dodajons” > otwarty Program Dodajons > Wybierz “The Bestia Czarodziej”.
 5. Kliknij na Konfiguruj Ikona> Wejdz do e-mail adres ty masz zarejestrowany> Kliknij na Bestia październik 5.wersja.

Po zainstalowaniu uruchom ponownie Kodi, aby uzyskać dostęp do dodatku Beast Kodi.

Jak zainstalować Beast Kodi na Fire Stick

Firestick VPN zapewni ci dostęp do tej wersji Fire Stick, jeśli napotkasz jakiekolwiek ograniczenia geograficzne w Twojej okolicy.

 1. otwarty Kodi Fire Stick > Kliknij na Ustawienia Ikona > Kliknij System > Iść do Deweloper Opcje > Teraz Włączyć Aplikacje od Nieznany Źródła i ADB Debugowanie.
 2. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia Ikona > Iść do Plik Menedżer.
 3. Kliknij Dodaj Źródło > Kliknij Żaden > Wpisz to URL: https://thebeast2.com/repo/ > Kliknij dobrze.
 4. Podaj imię ‘Bestia Repo do tego źródła > Kliknij dobrze > Wróć Dom Ekran używając WYJŚCIE klucz.
 5. Kliknij Dodatki > Kliknij Pudełko w kształcie Ikona > Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Kliknij Repozytorium bestii > otwarty repository.beast > Wybierz “repository.beast-1.14.zip ”
 6. Kliknij zainstalować od Magazyn > Otwarty “Repozytorium Bestii ” > Wybierz “Dodatki programowe ” > Kliknij “The Bestia Czarodziej NAS.” > Kliknij zainstalować > Poczekaj, aż pojawi się powiadomienie!
 7. Wróć do Dodatki > Kliknij “Moje dodatki” > Kliknij Program Dodajons > Kliknij The Bestia Czarodziej NAS > Kliknij Konfiguruj> Wprowadź swój E-mail ID i Hasło dla podpisywanie w górę.
 8. Teraz otwarte Bestia Wizard U.S znowu od Program Dodatki > Kliknij „Kompilacje [Build Installer]” > Wybierz Wersja z 5 października > Teraz możesz łatwo używać i cieszyć się Bestią!

Rejestr Bestii Kodi

Bestia Kodi nie jest podobna do innych dodatków i wersji. Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować Bestię na Kodi 17, czy Jarvis, musisz się zarejestrować online. Wystarczy wykonać kroki, aby się zarejestrować, a następnie zweryfikować konto.

Logowanie do Bestii Kodi

Po zalogowaniu się będzie dostępne repozytorium Beast Kodi 17. Istnieją różne serwery dla Wielkiej Brytanii i USA. Użytkownicy muszą się zarejestrować / zalogować w domenach odpowiadających ich lokalizacji.

 1. Użytkownicy z USA mogą zarejestrować się i zarejestrować na stronie http://thebeast2.com.
 2. Użytkownicy z Wielkiej Brytanii mogą zarejestrować się na stronie http://thebeast1.com.

Procedura logowania do Beast Kodi jest bardzo prosta. Musisz podać swoje imię i nazwisko, prawidłowy adres e-mail i hasło. Po wprowadzeniu szczegółów kliknij „zarejestrować”.

Witryna zostanie ponownie załadowana i poprosi o podanie danych logowania. Zaloguj się, używając danych podanych podczas rejestracji. Zweryfikuj swój adres e-mail, aby kontynuować proces instalacji.

W celu weryfikacji przewiń w dół, a znajdziesz pasek weryfikacji. Kliknij i zaloguj się ponownie. Pojawi się powiadomienie z potwierdzeniem, że jesteś teraz zweryfikowany.

The Beast Kodi nie działa / nie działa / błędy / problemy

The Beast Kodi Wizard Error Check Zaloguj się na Fire Stick

Ten błąd zwykle pojawia się podczas instalacji Beast na Kodi Fire Stick. Przyczyną tego błędu jest zapora ogniowa i filtry treści.

Rozwiązanie

Naprawienie tego błędu jest bardzo łatwe, zaloguj się na konto i wyłącz wszystkie włączone filtry treści. To rozwiąże problem i będziesz mógł kontynuować proces instalacji lub odwiedzić ten blog najlepszych kreatorów kodi.

Zablokowany The Beast Kodi UK ISP

Ten błąd występuje, gdy rezydent spoza Wielkiej Brytanii próbuje uzyskać dostęp do serwera UK Beast.

Rozwiązanie

Jeśli jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii, zaloguj się do Beast, w przeciwnym razie możesz skorzystać z usługi Kodi VPN. Wystarczy połączyć się z serwerem brytyjskim oferowanym przez VPN i uzyskać dostęp do serwera Beast UK.

The Beast Kodi Recenzje

Bestia Kodi Reddit

Użytkownicy nadal publikują swoje problemy z Beast Kodi na Reddit, i tam właśnie pomaga cała pomoc! Spójrz na to:

przegląd bestii reddit

A tutaj mamy fan Beast Kodi 17.4 (V4 z serii Beast Kodi 17):

bestia reddit recenzje

Bestia Kodi na Twitterze

Najwyraźniej Bestia Kodi otworzyła zupełnie nowy świat:

recenzja twittera bestii

The Beast Kodi kontra The Beast 2 Kodi

Różnica między tymi dwoma jest bardzo podstawowa, jedna dotyczy użytkowników z USA, a druga użytkowników z Wielkiej Brytanii. Mówiąc konkretnie, The Beast Kodi jest serwerem dedykowanym dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, a The Beast Kodi 2 dla użytkowników z USA. Ale oczywiście dla użytkownika VPN ta różnica nie ma znaczenia. Dlatego korzystanie z VPN zapewnia użytkownikowi przewagę.

Podsumowując!

Użytkownicy szukający niesamowitych wrażeń z transmisji wydarzeń sportowych mogą zainstalować Beast na Kodi 17. Ten dodatek jest bez wątpienia wspaniały! Ponadto polityka rejestru Beast Kodi jest czymś nowym.

Posiadanie dwóch dedykowanych serwerów dla różnych lokalizacji jest również czymś, czego normalnie nie widzimy. Recenzje i błędy tej kompilacji wskazują, że ta kompilacja jest niezawodna. Jednak użytkownicy spoza Wielkiej Brytanii lub USA mogą łatwo przełamać sieć VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me